Feud: John Cena vs. Dean Ambrose (2014)


22 września na RAW, Dean Ambrose przyszedł do ringu. Każdy chyba wiedział, że jego celem jest Seth Rollins, jednak od gali Night of Champions znalazła się kolejna osoba, która chciała Go dorwać, był to John Cena. Argumenty miał świetne, Rollins przyczynił się do tego, że nie zdobył pasa WWE World Heavyweight Championship w walce z Brockiem Lesnarem. John Cena pojawił się w ringu, obaj wymienili się swoimi zdaniami na temat Setha Rollinsa. Na rampie zjawiło się The Authority, Triple H oznajmił im, że nikt nie zmierzy się z Rollinsem. John odpowiedział jasno, że nie ma zamiaru na nic czekać, ruszył w stronę The Authority, to samo zrobił Dean Ambrose. Doszło do wielkiego brawlu między nimi, a Sethem Rollinsem, Kane'm i Randy'm Ortonem! Tego samego wieczoru, John Cena zmierzył się z Randy'm Ortonem, którego pokonał poprzez dyskwalifkację. W walce interweniował Seth Rollins oraz Kane. John był w desperacji, ponieważ miał na głowie aż trzech rywali, na szczęście pojawił się Dean Ambrose, który ukrył się przy stole komentatorskim. Ostatecznie obaj poradzili sobie z rywalami!

Na następnym RAW, Triple H wraz ze Stephanie McMahon i Sethem Rollinsem pojawili się na rampie. Dean kazał Sethowi Rollinsowi Go poszukać, jeśli chce odzyskac walizkę Money in the Bank. Tak też by się stało, jednak nagle wybrzmiała muzyka Johna Ceny, który Go zaatakował! Później ogłoszono, że John Cena i Dean Ambrose zmierzą się z Randy'm Ortonem i Kane'm. Przed tym pojedynkiem obaj udzielali wywiadu dla Renee Young. John i Dean byli pewni swego, że dorwią Setha Rollinsa jako pierwsi. Walka tag teamowa zakończyła się ich zwycięstwem.. przez dyskwalifkację, jak zawsze. W trakcie walki zainterweniował Seth Rollins, John i Dean wzajemnie się odpychali, by dorwać Go. Ostatecznie oberwali od całej trójki, Ambrose otrzymał RKO, Chokeslam oraz Curmb Stomp na walizkę! To samo otrzymał John Cena, który wkroczył do ringu chwilę później!

Na SmackDown, John Cena oczekiwał Setha Rollinsa, który miał się pojawić, tak się nie stało, zamiast niego do ringu przyszedł Dean Ambrose. Generalnie wyszło tak, że została ustalona walka tag teamowa, w której John Cena i Dean Ambrose zmierzą się z Kane'm i Randy'm Ortonem. W trakcie ich walki pojawił się Seth Rollins, zaczął Go gonić John Cena, który pozostawił Deana samego ze swoimi rywalami. To spowodowało, że oberwał od nich, otrzymał RKO i Chokeslama. John Cena powrócił do ringu, jednak było już trochę zbyt późno na to.

Tydzień później, Cena zaatakował Rollinsa podczas jego proma. Ten szybko uciekł w trybuny, gdzie tuż za nim zjawił się Dean Ambrose! Obaj mieliby Go spokojnie, jednak ochroniarze Setha, Joey Mercury i Jamie Noble przeszkodzili im w tym, a Seth Rollins uciekł. Po chwili zjawił się Triple H, który ustalił Handicap Match, w którym John Cena i Dean Ambrose zmierzą się z Kane'm, Sethem Rollinsem i Randy'm Ortonem. W późniejszej fazie show odbył się segment między Johnem Ceną, a Deanem Ambrosem, obaj dyskutowali na temat tego, co wydarzyło się na SmackDown. W pewnym momencie Dean stwierdził, że odwiedzi sobie Coney Island, tak też zrobił, wyszedł z ringu i udał się na miasto. Lider Cenation musiał sam zmierzyć się z trójką rywali, wygrał to starcie, oczywiście poprzez dyskwalifkację. Po walce pojawił się Dean Ambrose, który przyszedł z budką hot dogów. Doszło do wielkiego brawlu, Cena i Ambrose dali sobie radę z rywalami. Po tym wszystkim, Hunter wyszedł na rampę i ogłosił, że Ci zmierzą się ze sobą podczas gali Hell in a Cell, a zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z Sethem Rollinsem tego samego wieczoru w Hell in a Cell Matchu! Po tym, Dean Ambrose wykonał Johnowi Dirty Deeds!

Na 15-leciu SmackDown odbyło się MizTV, a gościem był John Cena wraz z Deanem Ambrosem. Obaj bardzo solidnie podpromowali swoje nadchodzące starcie. W pewnym momencie Miz zaczął się nad nimi wywyższać, to spowodowało, że John Cena i Dean Ambrose zaatakowali Go! John dał Deanowi wykonać Dirty Deeds na Mizie, jednak chwilę potem wymierzył Ambrose'owi Attitude Adjustment!

13 października na RAW, Cena po raz kolejny skonfrontował się z Ambrosem na mikrofonie. Ponownie także zobaczyliśmy Triple H'a i Stephanie McMahon. Ci umieścieli Johna i Deana w drużynie, obaj wzięli udział w tag team matchu przeciwko Stardustowi i Goldustowi oraz The Usos. Starcie oczywiście wygrali. Po pojedynku ponownie pojawił się Triple H, który powiedział, że obaj zmierzą się jednak na dzisiaj, w No Holds Barred Contract on a Poll Matchu! Przebieg walki wyglądał lekko chaotycznie, jednak zwycięsko z tego wyszedł Dean Ambrose, który wykorzystał fakt, że John Cena zajmował się w między czasie Kane'm, któremu wykonał Attitude Adjustment. Tym samym było jasne, Dean Ambrose otrzymał swoją walkę z Sethem Rollinsem, a John Cena zawalczy na Hell in a Cell z Randy'm Ortonem.

Tydzień później odbył się Handicap Street Fight Match, w którym John Cena i Dean Ambrose przegrali z Randy'm Ortonem, Kane'm i Sethem Rollinsem. W trakcie walki klatka Hell in a Cell wylądowała na ziemi, a starcie zakończyło się po RKO dla Deana Ambrose'a.

Przeczytaj również:
WWE RAW 22/09/2014
WWE RAW 29/09/2014
WWE SmackDown 03/10/2014
WWE RAW 07/10/2014
WWE SmackDown 10/10/2014
WWE RAW 13/10/2014
WWE RAW 20/10/2014
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki