Dzień z Historii Johna Ceny - GRUDZIEŃ


GRUDZIEŃ
1 grudnia 2008 - Podczas RAW, John Cena pokonał Kane'a, mimo że próbował interweniować Chris Jericho. Tak czy siak, zjawił się jeszcze Manu i Orton, i Ci w trójkę wręcz zniszczyli Johna Cenę.
1 grudnia 2014 - John Cena, Dolph Ziggler i Ryback pokonali Setha Rollinsa, Kane'a i Luke'a Harpera na RAW.
2 grudnia 2013 - Epizod czerwonej tygodniówki dał nam segment z udziałem Johna Ceny i Randy'ego Ortona. Wszystko sprowadziło się do brawlu między nimi, z którego zwycięsko wyszedł lider Cenation, który wykonał mu Attitude Adjustment.
3 grudnia 2012 - Na RAW, John Cena i Sheamus pokonali Big Showa i Dolpha Zigglera w tag team matchu.
4 grudnia 2003 - Chris Benoit pokonał Johna Cenę w walce o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE. W walce interweniował Big Show. 
4 grudnia 2006 - John Cena pokonał Chrisa Mastersa w jego Masterlock Challenge, gdzie na szali znalazł się pas WWE. Po walce doszło do bójki między Ceną, a Umagą. Coachman zakazł im jakiegokolwiek kontaktu do końca roku, inaczej ich pojedynek nie będzie brany pod uwagę.
5 grudnia 2002 -  Podczas SmackDown doszło do Battle Rapu pomiędzy Johnem Ceną, a Rikishim.
5 grudnia 2011 - John Cena pokonał Zacka Rydera o miano pretendenta do pasa WWE. Jako, że Ryder nie otrzymał title shota na pas Stanów Zjednoczonych, Cena oddał mu swój. Laurinaitis się zgodził, tyle że pierw Ryder musiał pokonać Marka Henry'ego. Z pomocą Johna, udało mu się to.
6 grudnia 2010 - Po tym jak John Cena musiał opuścić WWE, ten pojawiał się tydzień po tygodniu, gdzie atakował członków Nexusa. Tego dnia nie było inaczej. Najpierw oberwało się Otundze w hotelu, a potem Gabriel i Slater stracili pasy tag team przez Johna Cenę. Na koniec, Barrett oznajmił Cenie, że go nie przywróci. Co innego mieli do powiedzenia członkowie grupy, którzy kazali mu przywrócić Johna do WWE, jeśli tego nie zrobi, oberwie.
7 grudnia 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Paula Londona.
7 grudnia 2009 - Podczas RAW, John Cena pokonał Carlito w non-title matchu. Jeszcze tego samego wieczoru odbyła się konfrontacja Johna Ceny z Sheamusem, która zakończyła się skutecznym atakiem Irlandczyka.
8 grudnia 2008 -  John Cena zmierzył się z Edge'm podczas RAW Slammy Awards, gdzie w trakcie walki odbyło się kilka interwencji, i tak zjawił się Chris Jericho, Triple H i Jeff Hardy.
8 grudnia 2014 - Podczas RAW doszło do walki Johna Ceny z Big Showem. W kluczowym momencie zjawił się Seth Rollins, który interweniował w pojedynku. Na nic zdała się pomoc Dolpha Zigglera, ponieważ Rollins wraz z Big Showem i Luke'm Harperem dali sobie z nimi radę.
9 grudnia 2013 - Na RAW odbyła się specjalna ceremonia mistrzów, w której udział wzięli John Cena, Randy Orton, Triple H i wielu innych byłych mistrzów WWE. Po krótkiej gadce doszło do bójki, w której ucierpiała Stephanie McMahon. Przyczynił się do tego przypadkiem Orton, co nie zmienia faktu, że Hunter wymierzył mu przez to Pedigree. Cena natomiast stanął po stronie Authority w tamtym momencie.
10 grudnia 2012 - Lider Cenation zmierzył się z Big Showem na RAW. Walkę wygrał, ale poprzez dyskwalifikację.
10 grudnia 2016 - John Cena był gościnnym gospodarzem epizodu Saturday Night Live na NBC.

11 grudnia 2003 - Podczas SmackDown doszło do Battle Rapu, w którym to John Cena zniszczył Big Showa, gdzie na koniec wymierzył olbrzymowi kopniaka w krocze.
11 grudnia 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Alejnadro Estradę, jednak po samym pojedynku, mistrz WWE został zaatakowany przez Johnny'ego Nitro. To doprowadziło do kolejnej walki, którą wygrał lider Cenation. 
12 grudnia 2002 - John Cena interweniował w pojedynku Bulla Buchanana z Rikishim, gdzie ten drugi został znokautowany łańcuchem. 
12 grudnia 2004 - Na gali Armageddon, John Cena pokonał Jesusa w Street Fight Matchu o pas Stanów Zjednoczonych. 
12 grudnia 2005 - John Cena pokonał Daivariego w ''you can't see me'' matchu, gdzie John miał zawiązane oczy.
12 grudnia 2011 - Na RAW doszło do walki Johna Ceny z Markiem Henrym. Sama walka się w ogóle nie zakończyła, albowiem powracający Kane obrał sobie Johna za swoją ofiarę.
13 grudnia 2009 - Podczas gali TLC, Sheamus pokonał Johna Cenę w Tables Matchu o pas mistrzowski WWE.
13 grudnia 2010 - John Cena wygrał statuetkę Slammy Awards za bycie zawodnikiem roku. Tego samego wieczoru, Barrett przywrócił go do WWE, dlatego też doszło nieco później do jego walki z Davidem Otungą. Walkę nie dość, że wygrał, to jeszcze nieźle obił rywala.
13 grudnia 2011 - John Cena w drużynie z CM Punkiem i Big Showem pokonał Alberto Del Rio, The Miza i Marka Henry'ego podczas gali Tribute to the Troops.
14 grudnia 2008 - Na gali Armageddon, John Cena pokonał Chrisa Jericho, dzięki czemu obronił pas wagi ciężkiej.
14 grudnia 2009 - Na RAW odbyło się Slammy Awards, podczas którego odbył się mini-turniej, którego zwycięzca zdobywa statuetkę na zawodnika roku. I tak też John Cena pokonał CM Punka w półfinale, natomiast w finale pokonał Randy'ego Ortona.
14 grudnia 2013 - Randy Orton pokonał Johna Cenę w TLC Matchu na gali O tej samej nazwie, zdobywając tym samym pas WWE oraz pas wagi ciężkiej. Tym samym stał się pierwszym WWE World Heavyweight Championem.
15 grudnia 2006 - Na SmackDown, John Cena pokonał Fit Finlaya po wykonaniu FU.
15 grudnia 2008 -
John Cena i Batista pokonali Randy'ego Ortona, Cody'ego Rhodesa i Manu poprzez dyskwalifikację na RAW.
15 grudnia 2014 - Na RAW doszło do Steel Cage Matchu, w którym to Seth Rollins pokonał Johna Cenę. Wszystko przez to, że Brock Lesnar wszedł do klatki i spuścił łomot Johnowi Cenie.
16 grudnia 2012 - Podczas gali TLC, John Cena przegrał z Dolphem Zigglerem w Ladder Matchu o walizkę Money in the Bank. Do porażki Ceny przyczyniła się AJ Lee, która odwróciła się od niego, oczywiście na rzecz Zigglera.
17 grudnia 2006 - Na gali Armageddon, John Cena i Batista pokonali Fit Finlaya i Kinga Bookera w tag team matchu.
17 grudnia 2012 -
Na RAW doszło do tag team matchu, w którym John Cena musiał połączyć siły z...Vickie Guerrero, w walce przeciwko Dolphowi Zigglerowi i AJ Lee. Pojedynek zakończył się brakiem rezultatu, ponieważ w trakcie starcia pojawił się debiutujący Big E Langston, który zaatakował lidera Cenation. 
18 grudnia 2006 - Edge wygrał na RAW specjalny Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE, dlatego też tego samego wieczoru Cena bronił mistrzostwa, i zrobił to skutecznie. W skutek wielu interwencji, doszło do six-man tag team matchu, w którym John Cena i DX zmierzyli się z Ortonem, Edge'm i Umagą. Walka zakończyła się brakiem rezultatu.
18 grudnia 2010 - Na Tribute to the Troops, John Cena, Randy Orton i Rey Mysterio pokonali The Miza, Alberto Del Rio oraz Wade'a Barretta.
18 grudnia 2012 - John Cena i Sheamus pokonali Dolpha Zigglera i Big Showa na SmackDown.
19 grudnia 2002 - Na SmackDown, John Cena pokonał Chucka Palumbo.
19 grudnia 2005 - Podczas specjalnego RAW z Afganistanu, John Cena pokonał Chrisa Mastersa w non-title matchu.
19 grudnia 2010 - John Cena pokonał Wade'a Barretta w Chairs Matchu na gali TLC. Po samej walce, Cena zrzucił na Barretta stos krzesełek.
19 grudnia 2011 - Lider Cenation chciał, aby Kane wyszedł do ringu podczas RAW, jednak zamiast tego pojawił się Mark Henry. Ten tak naprawdę odwrócił tylko jego uwagę, ponieważ Kane ponownie wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji.
19 grudnia 2012 -  John Cena pokonał Antonio Cesaro podczas gali Tribute to the Troops.
20 grudnia 2008 - Na gali Tribute to the Troops, John Cena, Batista i Rey Mysterio pokonali Randy'ego Ortona, Big Showa i Chrisa Jericho.
20 grudnia 2010 - Podczas RAW, John Cena pokonał Dolpha Zigglera w non-title matchu. Po pojedynku doszło do zaskakujących rzeczy, albowiem CM Punk zaatakował Cenę krzesełkiem.
20 grudnia 2013 - Na SmackDown, John Cena i CM Punk podjęli się walki w handicap matchu przeciwko The Shield. Pojedynek wygrali, ale klasycznie poprzez dyskwalifikację.
21 grudnia 2009 - John Cena pokonał Jacka Swaggera na RAW. Po walce, lider Cenation chciał wykorzystać swój rewanż o pas WWE, jednak Sheamus odrzucił jego propozycję.
21 grudnia 2010 - Na SmackDown, John Cena pokonał Dolpha Zigglera i Vickie Guerrero w handicap matchu. W trakcie walki, Cena pocałował Vickie, po czym wykonał AA Zigglerowi. Po walce, Cena ponownie został zaatakowany przez CM Punka.
22 grudnia 2008 - John Cena i Trish Stratus pokonali Santino Marellę i Beth Pheonix na RAW.
22 grudnia 2014 - Świąteczne RAW dało nam walkę Johna Ceny z Sethem Rollinsem, które zostało ustalone przez Hulka Hogana. Zwycięzcą został lider Cenation.
23 grudnia 2013 - Na RAW, John Cena, Big E i CM Punk pokonali The Shield poprzez dyskwalifikację. 
24 grudnia 2007 - Mimo, że John Cena był wciąż kontuzjowany, to zdołał się pojawić na specjalnym RAW z Iraku, gdzie przebrał się za Świętego Mikołaja. 
24 grudnia 2012 - John Cena pokonał Alberto Del Rio w ''Miracle on 34th Street Fight'' Matchu na RAW.
25 grudnia 2003 - Podczas specjalnego epizodu SmackDown w Iraku, John Cena pokonał Big Showa w non-title matchu. 
25 grudnia 2006 - Na gali Tribute to the Troops, John Cena pokonał Edge'a w non-title matchu.
25 grudnia 2015 - w kinach zadebiutował film Daddy's Home, gdzie pod koniec filmu pojawił się John Cena.
25 grudnia 2017 - Lider Cenation powrócił na RAW, gdzie po segmencie z Eliasem, stoczył z nim pojedynek. Po wielu trudach, John Cena pokonał rywala poprzez Attitude Adjustment.
26 grudnia 2005 - John Cena pokonał Sheltona Benjamina w Beat The Clock Challenge, jednak w ostatecznym rozrachunku nie udało mu się wygrać.
26 grudnia 2011 - Na RAW, John Cena chciał, aby Kane przyszedł do ringu, lecz zamiast niego pojawił się The Miz. To doprowadziło do ich walki, która zakończyła się wygraną Ceny poprzez wyliczenie.
27 grudnia 2010 - Podczas RAW wyszło na jaw, że CM Punk został nowym liderem Nexusa. Jednak tuż przed tą informacją, John Cena zebrał od nich łomot.
27 grudnia 2013 - John Cena pokonał Setha Rollinsa na SmackDown.
27 grudnia 2016 - John Cena powrócił na SmackDown, gdzie jednocześnie tej samej nocy stał się pretendentem do pasa WWE.
28 grudnia 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Chucka Palumbo.
28 grudnia 2009 - John Cena otrzymał swój rewanż o pas WWE, gdzie co prawda pokonał Sheamusa, ale poprzez dyskwalifikację. Po samym pojedynku, Cena wymierzył rywalowi Attitude Adjustment.
28 grudnia 2013 - Podczas Tribute to the Troops, John Cena w drużynie z Danielem Bryanem i CM Punkiem pokonał The Wyatt Family.
28 grudnia 2015 - John Cena wyzwał Alberto Del Rio na walkę o pas Stanów Zjednoczonych. Ten przyjął wyzwanie, i w trakcie ich walki doszło do interwencji ze strony Ruseva i Sheamusa, którzy przyczynili się do tego, że pas Stanów Zjednoczonych nie zmienił właściciela.
29 grudnia 2008 - Na RAW, John Cena w drużynie z Reyem Mysterio, Kofim Kingstonem i Cryme Tyme pokonał Kane'a, Miza, Johna Morrisona, Dolpha Zigglera i Mike'a Knoxa.
29 grudnia 2014 - Epizod poniedziałkowego RAW przyniósł nam intrygę The Authority, w którą uwikłany został Christian z Edge'm. Jako, że Cena miał władzę nad przywróceniem Authority, Seth Rollins to wykorzystał. Obrał słaby punkt lidera Cenation, czyli kontuzjowanego Edge'a. John nie miał innego wyjścia, więc przywrócił Authority do WWE. Po tym zebrał łomot.
30 grudnia 2004 - Podczas specjalnego odcinka Night of Champions na SmackDown, John Cena pokonał Rene Dupree, gdzie skutecznie obronił pas Stanów Zjednoczonych.
31 grudnia 2012 - John Cena połączył siły z Mizem, dzięki czemu pokonali Damiena Sandowa i Cody'ego Rhodesa. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena miał niespodziankę dla świętującego Zigglera z AJ Lee, coś brązowego ;).

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki