Dzień z Historii Johna Ceny - PAŹDZIERNIK


PAŹDZIERNIK
1 października 2007 -  John Cena doznał kontuzji klatki piersiowej podczas walki z Mr. Kennedy'm. Mimo tego, był w stanie dokończyć pojedynek i wygrać, a nawet przyjąć jeszcze RKO od Randy'ego Ortona na stół komentatorski.
1 października 2010 - Lider Cenation zmierzył się z Kane'm w Lumberjack Matchu na SmackDown, gdzie drwalami była grupa Nexus. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, ze względu na próbę ataku Nexusa na Cenę.
2 października 2003 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z Brockiem Lesnarem pokonali Kurta Angle'a i Undertakera. Cena znokautował Kurta swoim łańcuchem.
2 października 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Edge'a w Steel Cage Matchu o pas WWE, przy małej pomocy grupy DX.
2 października 2007 - Vince McMahon poinformował podczas gali ECW, że z powodu dłuższej przerwy Johna Ceny, pas mistrzowski WWE został mu odebrany.
2 października 2009 - SmackDown obchodziło tego dnia swoje 10-lecie, i też z tego powodu doszło do wielkiego tag team matchu, w którym John Cena, Undertaker, Shawn Michaels i Triple H pokonali Randy'ego Ortona, Cody'ego Rhodesa, Teda DiBiasego i CM Punka.
2 października 2011 - Na Hell in a Cell, Alberto Del Rio pokonał Johna Cenę i CM Punka w walce o pas WWE, w Hell in a Cell Matchu. Po walce, Miz i R-Truth brutalnie zaatakowali trójkę zawodników, ale też i sędziów. 
3 października 2004 - John Cena pokonał Bookera T na gali No Mercy, dzięki czemu udało mu się zdobyć pas Stanów Zjednoczonych.
3 października 2005 - Podczas WWE RAW Homecoming, John Cena pokonał Erica Bischoffa w starciu, gdzie na szali znalazł się pas WWE. Po samej walce doszło do ogromnego brawlu między RAW a SmackDown.
3 października 2006 - w kinach zadebiutował pierwszy film z Johnem Ceną w roli głównej - The Marine.
3 października 2010 - John Cena przegrał z Wade'm Barrettem na gali Hell in a Cell, i zgodnie z tym, że przegrał, musiał dołączyć do Nexusa. 
3 października 2014 - Na SmackDown, John Cena w drużynie z Deanem Ambrosem zmierzyli się z Kane'm i Randy'm Ortonem. Walka zakończyła się zwycięstwem face'ów poprzez dyskwalifikację.
3 października 2015 - Podczas gali nagrywanej na żywo w Madison Square Garden, John Cena pokonał Setha Rollinsa w Steel Cage Matchu.
4 października 2009 - Na gali Hell in a Cell, John Cena bronił pasa mistrzowskiego WWE w Hell in a Cell  Matchu przeciwko Randy'emu  Ortonowi. Niestety przegrał pojedynek, a co za tym idzie, stracił tytuł.
4 października 2010 - Nexus zaprezentował na RAW swojego nowego członka, Johna Cenę. Nieco później, Cena w drużynie z Michaelem Tarverem przegrali z Markiem Henrym i Evanem Bournem. John nie był w ogóle zainteresowany pojedynek, po samym starciu zwyczajnie zniszczył swojego nowego kolegę. W walce wieczoru odbył się Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE. W finałowej dwójce został John Cena i Wade Barrett. Lider Nexusa kazał Cenie opuścić ring, co oczywiście musiał uczyć, i w ten sposób przegrał pojedynek.
4 października 2011 - Na RAW, John Cena, CM Punk, Sheamus, Kofi Kingston i Evan Bourne pokonali Alberto Del Rio, Christiana, Cody'ego Rhodesa, Dolpha Zigglera, Jacka Swaggera i Davida Otungę. 
5 października 2009 - John Cena i Randy Orton postanowili stoczyć swój ostatni pojedynek w swojej długiej rywalizacji, dlatego też podpisali kontrakt na RAW, na Iron Man Match podczas gali Bragging Rights.
5 października 2015 - Na RAW, John Cena zorganizował US Open Challenge, na który odpowiedział Big E. Mimo małych trudności, to lider Cenation wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.
6 października 2014 - Podczas RAW doszło do Handicap Matchu, w którym John Cena pokonał Randy'ego Ortona, Kane'a i Setha Rollinsa poprzez dyskwalifikację.
7 października 2004 - Lider Cenation stracił pas Stanów Zjednoczonych podczas SmackDown na rzecz debiutującego Carlito, który zaatakował go jego własnym łańcuchem.
8 października 2002 - John Cena wraz z Billy'm Kidmanem wzięli udział w turnieju o pasy tag team, jednak polegli od razu w pierwszej rundzie przeciwko Kurtowi Angle'owi i Chrisowi Benoit.
9 października 2003 - Kurt Angle wyzwał Johna Cenę na Battle Rap, który zakończył się atakiem ze strony byłego mistrza olimpijskiego.
9 października 2006 - W walce wieczoru RAW, John Cena zmierzył się z Undertakerem. Sama walka długo nie trwała, ponieważ doszło do wielu interwencji. W ostatecznym rozrachunku to John Cena stał jako jedyny na nogach.  
10 października 2002 - Podczas SmackDown, John Cena wziął udział w turnieju o pasy tag team, gdzie w drużynie z Billym Kidmanem przegrał pojedynek z Kurtem Angle'm i Chrisem Benoitem.
10 października 2005 - Kurt Angle, Carlito i Edge pokonali Johna Cenę, Shawna Michaelsa i Big Showa na RAW.  
10 października 2011 - John Cena, CM Punk i Sheamus okazali się jedynymi zawodnikami, którzy stanęli za Triple H'em, reszta się odwróciła i nie pojawiła. Jako, że show musiało trwać, została ustalona walka. John Cena zmierzył się z Sheamusem, CM Punk był komentatorem, a Triple H sędzią. Wszystko zostało w trakcie przerwane przez Vince'a McMahona.
11 października 2004 - WWE poinformowało, że John Cena został ranny w momencie, kiedy znajdował się w jednym z barów w Bostonie. Wszystko to oczywiście work, który miał wypisać Johna z TV.
11 października 2010 - The Miz pokonał Johna Cenę na RAW w walce o miano kapitana Teamu RAW na Bragging Rights. Po walce, Husky Harris i Michael McGillicutty zaatakowali Johna Cenę. 
12 października 2009 - Lider Cenation wziął udział w triple threat matchu przeciwko Cody'emu Rhodesowi i Tedemu DiBiasemu, gdzie na szali było miejsce w drużynie RAW na gali Bragging Rights. Wygrać udało się Rhodesowi. 
12 października 2015 - Na RAW, John Cena pokonał Dolpha Zigglera w swoim US Open Challenge o pas Stanów Zjednoczonych.
13 października 2006 - tego dnia doszło do premiery The Marine w kinach.
13 października 2014 - John Cena w drużynie z Deanem Ambrose'em pokonali Goldusta i Stardusta oraz braci Usos w 3-way tag team matchu. Jeszcze tego samego wieczoru, Dean Ambrose pokonał Johna Cenę w No Holds Barred Contract on a Pole Matchu.
14 października 2005 - Na live evencie w San Bernardino, John Cena pokonał Kurta Angle'a w walce bez dyskwalifikacji o pas mistrzowski WWE.

16 października 2003 - Podczas SmackDown, John Cena skonfrontował się z Kurtem Angle'm, gdzie lider Cenation ponownie oberwał.
15 października 2011 - John Cena połączył siły z Jimmem Rossem podczas RAW, gdzie obaj pokonali Alberto Del Rio oraz Michaela Cole'a.
16 października 2006 - Podczas RAW, John Cena po segmencie z Kevinem Federline'm, wymierzył mu FU, przez co narobił trochę zamieszania w mediach.
17 października 2002 - John Cena pokonał Billy'ego Kidmana na SmackDown.
17 października 2011 - Na RAW, John Cena i Jim Ross pokonali Alberto Del Rio i Michaela Cole'a. Po walce, Del Rio zaatakował Cenę, ale skończyło się na tym, że wpadł pod Attitude Adjustment. Chwilę później oberwał schodkami, po czym Cena zaczął liczyć do 10. Następnie poinformował Del Rio, że na Vengeance zmierzą się w Last Man Standing Matchu.
18 października 2010 - John Cena w drużynie z Randy'm Ortonem pokonali Husky'ego Harrisa i Michaela McGillicutty'ego. Po samej walce, Nexus zaatakował Ortona, a Barrett kazał Cenie się przyglądać.
19 października 2003 - Na gali No Mercy, John Cena poddał się po Ankle Locku, co oznaczało porażkę z Kurtem Angle'm.
19 października 2009 - Na RAW, John Cena odbył swój 'ostatni' pojedynek na tygodniówce przed galą Bragging Rights. Niestety przegrał z Triple H'em.
19 października 2015 - The New Day pokonali Johna Cenę i Dudley Boyz podczas RAW. 
20 października 2006 - John Cena wspomógł Batistę na SmackDown, kiedy ten został zaatakoway przez Finlaya i Big Showa w trakcie walki z Bookerem T.
20 października 2014 - Podczas RAW doszło do handicap matchu, w którym John Cena i Dean Ambrose przegrali z Sethem Rollinsem, Randy'm Ortonem i Kane'm.
21 października 2011 - tego dnia doszło do premiery filmu Reunion z udziałem Johna Ceny.
22 października 2002 - Billy Kidman pokonał Johna Cenę na SmackDown.
22 października 2011 - w kinach zadebiutowała druga część filmu z serii Freda, z gościnnym występem Johna Ceny.
23 października 2003 - John Cena w drużynie z A-Trainem zmierzył się z Kurtem Angle'm i Chrisem Benoitem na SmackDown. Walka zakończyła się brakiem rezultatu, albowiem pomiędzy Benoitem a Angle'm doszło do sprzeczki.
23 października 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Johnny'ego Nitro w non-title matchu, gdzie przy ringu znajdował się Kevin Federline.
23 października 2011 - John Cena przegrał z Alberto Del Rio w Last Man Standing Matchu o pas mistrzowski WWE na gali Vengeance. Nie obyło się bez interwencji The Miza i R-Trutha, i co ciekawe, panowie walczyli na wcześniej rozwalonym ringu.
24 października 2002 - Na SmackDown doszło do rewanżu między Johnem Ceną, a Billym Kidmanem. Tym razem wygrał Kidman, lecz na samym końcu to Cena był zwycięski, albowiem brutalnie zaatakował swojego przeciwnika. 
24 października 2005 - Kurt Angle pokonał Johna Cenę w non-title matchu, gdzie sędzią  specjalnym był Mick Foley. Generalnie decyzja sędziowska była taka, że John Cena się poddał, jednak wszystko było ukartowane przez Angle'a i Bischoffa.
24 października 2010 - John Cena i David Otunga pokonali Drew McIntyre'a i Cody'ego Rhodesa o pasy tag team. W walce wieczoru, Cena był obok ringu w walce o pas WWE. Interweniował w niej, przez co Wade Barrett przegrał z Randy'm Ortonem. Na koniec Cena otrzymał RKO od Ortona.
24 października 2011 - John Cena miał się zrewanżować na Mizie i R-Truthie na RAW, lecz w trakcie handicap matchu doszło do dyskwalifikacji. W efekcie John Cena otrzymał Skull Crushing Finale i Lie Detector. John Laurinaitis ogłosił więc tag team match na Survivor Series, gdzie Cena mógł wybrać sobie partnera, i wybrał...The Rocka.
25 października 2009 - Na gali Bragging Rights, John Cena pokonał Randy'ego Ortona w Iron-Man Matchu o pas mistrzowski WWE, stosunkiem 6-5. To pozwoliło mu zostać po raz kolejny WWE Championem.
25 października 2010 - John Cena i David Otunga stracili pasy tag team na rzecz Heatha Slatera i Justina Gabriela. Barrett kazał Otundze się podłożyć, stąd przegrany pojedynek. Nieco później, Cena zmierzył się z Ortonem, i tutaj interweniował Wade Barrett. Na szali była generalnie stypulacja, i Barrett zadecydował, że Cena będzie sędzią specjalnym na Survivor Series. Jeśli Wade wygra, odejdzie z Nexusa, jeśli natomiast przegra, będzie musiał odejść z WWE.
25 października 2015 - Na Hel in a Cell odbył się US Open Challenge Johna Ceny, na który odpowiedział powracający Alberto Del Rio. Ku zaskoczeniu wielu, to Meksykanin wygrał, tym samym stał się nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych.
26 października 2014 - Lider Cenation pokonał Randy'ego Ortona w Hell in a Cell Matchu o miano pretendenta do pasa WWE. 
27 października 2001 - Podczas gali OVW, John Cena jako Prototype w drużynie z Rico odniósł porażkę przeciwko Randy'emu Ortonowi i Markowi Henry'emu.
27 października 2006 - Na SmackDown, John Cena i Batista pokonali Big Showa i Kinga Bookera.
27 października 2013 - John Cena pokonał Alberto Del Rio o pas wagi ciężkiej na gali Hell in a Cell, dzięki czemu zdobył ten tytuł po raz trzeci w karierze.
27 października 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Setha Rollinsa poprzez dyskwalifikację.
28 października 2013 - Damien Sandow zrealizował swój kontrakt Money in the Bank na Johnie Cenie, wcześniej go atakując, mimo tego i tak przegrał pojedynek, a lider Cenation zachował pas WWE.
29 października 2013 - Na SmackDown doszło do pojedynku 6-osobowego, w którym John Cena, Cody Rhodes i Goldust pokonali Damiena Sandowa oraz The Real Americans (Cesaro i Jack Swagger).
30 października 2002 - John Cena zawitał ponownie do OVW, gdzie w drużynie z Charlie Haasem i Big Bossmanem pokonali Lance Cade'a, Seana O'Haire'a i Rene Dupree.
30 października 2003 - Na SmackDown, John Cena i A-Train przegrali z Chrisem Benoitem i Kurtem Angle'm.
30 października 2006 - Podczas RAW fani wybrali rywala Johna Ceny, a był nim..Jonathan Coachman. Oczywiście zwyciężył John Cena.
31 października 2005 - Na RAW doszło do walki Johna Ceny z Shawnem Michaelsem, która zakończyła się interwencją Kurta Angle'a.
31 października 2011 - The Rock pojawił się via satellite i zaakceptował zaproszenie Johna Ceny. Tego samego wieczoru, Cena pokonał Miza poprzez STF. Po samej walce, R-Truth otrzymał Attitude Adjustment.

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki