Dzień z Historii Johna Ceny - LISTOPAD


LISTOPAD
1 listopada 2005 - Na Taboo Tuesday, John Cena pokonał Kurta Angle'a i Shawna Michaelsa w walce o pas mistrzowski WWE.
1 listopada 2010 - Randy Orton i R-Truth pokonali Wade'a Barretta i Davida Otungę na RAW, natomiast John Cena był sędzią specjalnym tego pojedynku.
1 listopada 2013 - Podczas SmackDown, John Cena w drużynie z Cody'm Rhodesem i Goldustem pokonali Damiena Sandowa, Jacka Swaggera oraz Cesaro.
2 listopada 2009 - Chris Jericho pokonał Johna Cenę i Big Showa w triple threat matchu na RAW.
3 listopada 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera podczas live eventu w Manchesterze, w Anglii.
4 listopada 2013 - Na RAW doszło do rewanżu ze SmackDown, gdzie John Cena, Goldust i Cody Rhodes ponownie pokonali Damiena Sandowa, Jacka Swaggera i Cesaro.
5 listopada 1999 - John Cena zadebiutował UPW, gdzie pokonał Funky Billy Kima oraz Troubled Youth w handicap matchu. Oczywiście pod nazwą The Prototype.
5 listopada 2006 - Na Cyber Sunday, fani zdecydowali że na szali znajdzie się pas wagi ciężkiej, który należał do Bookera T, i tak też to on wygrał pojedynek, w którym udział wziął John Cena i Big Show.
5 listopada 2012 - Podczas RAW, John Cena i Ryback pokonali CM Punka i Dolpha Zigglera w tag team matchu.
6 listopada 2003 - Lider Cenation pokonał Reya Mysterio na SmackDown po FU. Po samej walce, Heyman chciał, aby John dołączył do drużyny Brocka Lesnara, lecz ten nie był tym zainteresowany. Przez to mu się oczywiście oberwało.
6 listopada 2006 - Kevin Federline wyzwał Johna Cenę na pojedynek podczas RAW 1 stycznia w Miami. Tego samego wieczoru John przyjął wyzwanie, po którym wymierzył reporterowi FU.
7 listopada 2005 -
John Cena w drużynie z Shawnem Michaelsem przegrał pojedynek przeciwko Kurtowi Angle'owi i Chrisowi Mastersowi. Doszło do dyskwalifikacji, do której doprowadził sędzia specjalny, Diavari.
7 listopada 2011 - The Miz i R-Truth pokonali Johna Cenę i Zacka Rydera na RAW.
8 listopada 2010 - Podczas RAW, John Cena bez większych problemów pokonał Davida Otungę. Nieco później, Cena był sędzią specjalnym starcia Team Orton vs. Nexus, który wygrała grupa Wade'a Barretta.
8 listopada 2013 - Na SmackDown, John Cena pokonał Rybacka w non-title matchu.
9 listopada 2013 - John Cena pokonał Alberto Del Rio o pas wagi ciężkiej na live evencie w Monachium, w Niemczech.
10 listopada 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Rybacka poprzez dyskwalifikację.
10 listopada 2017 - do kin wyszła druga część filmu Daddy's Home 2, gdzie oczywiście John zagrał jedną z ról.
11 listopada 2013 - John Cena pokonał Jacka Swaggera i Cesaro w handicap matchu na RAW.
12 listopada 2012 - Na RAW, John Cena pokonał CM Punka w non-title matchu.
13 listopada 2003 - John Cena i Chris Benoit pokonali Brocka Lesnara i Big Showa na SmackDown. 
13 listopada 2006 - John Cena zmierzył się z Umagą na RAW, gdzie doszło do dyskwalifikacji.
14 listopada 2004 - John Cena, Eddie Guerrero, RVD i Big Show pokonali Kurta Angle'a, Marka Jindraka, Luthera Reignsa i Carlito podczas Survivor Series.
14 listopada 2005 - to RAW było poświęcone zmarłemu Eddiemu Guerrero. To właśnie tego wieczoru John Cena pokonał Randy'ego Ortona, po czym oddał hołd swojemu zmarłemu koledze.
14 listopada 2011 - Na RAW doszło do konfrontacji Johna Ceny i The Rocka z Mizem i R-Truthem, która zakończyła się brawlem. Miz i R-Truth otrzymali po Rock Bottom.
15 listopada 2010 - Lider Cenation pokonał Alexa Rileya na Old Schoolowym RAW.
16 listopada 2003 - John Cena i Chris Benoit (jako jedyni ocalali) pokonali drużynę Brocka Lesnara na gali Survivor Series.
16 listopada 2009 - Podczas RAW, John Cena w drużynie z Undertakerem pokonali DX oraz Chrisa Jericho i Big Showa w 3-way tag team matchu.
17 listopada 2005 - John Cena pokonał Kurta Angle'a w Steel Cage Matchu o pas mistrzowski WWE podczas live eventu w Manchesterze, w Anglii.
18 listopada 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Carlito w walce o pas Stanów Zjednoczonych, tym samym odzyskał tytuł. Po walce został zaatakowany przez Jesusa.
18 listopada 2012 - CM Punk pokonał Johna Cenę i Rybacka o pas WWE na gali Survivor Series. Pomogło mu z pewnością to, że debiutujące The Shield zaatakowało Rybacka.
19 listopada 2017 - Na Survivor Series, lider Cenation powrócił do WWE, gdzie reprezentował Team SmackDown. Jego obecność niewiele dała, albowiem to drużyna RAW wyszła zwycięsko z tego pojedynku.
20 listopada 2003 - Po krótkiej konfrontacji Johna Ceny z Vince'm McMahonem, nieco później John Cena pokonał Big Showa w walce wieczoru SmackDown.
20 listopada 2006 - John Cena, Ric Flair, Triple H i Shawn Michaels pokonali Edge'a, Randy'ego Ortona, Kenny'ego Doane'a i Big Showa na RAW.
20 listopada 2011 - Na Surivor Series, John Cena w drużynie z The Rockiem pokonali The Miza i R-Trutha.
21 listopada 2002 - Na SmackDown, John Cena przegrał z Rikishim.
21 listopada 2010 - Randy Orton pokonał Wade'a Barretta na Survivor Series, gdzie sędzią specjalnym był John Cena. Wynik tego starcia spowodował, że John Cena musi odejść z WWE.
21 listopada 2011 - Na RAW, John Cena przyczynił się do zgrzytu na linii The Miz-R-Truth, który doprowadził do rozłamu ich sojuszu.
22 listopada 2010 - Podczas RAW doszło do pożegnalnej przemowy Johna Ceny, który ''żegnał się'' z WWE. Jeszcze tego samego wieczoru, Cena wrócił i nie pozwolił na to, aby Barrett pokonał Ortona o pas WWE. To właśnie tego dnia The Miz skutecznie wykorzystał walizkę Money in the Bank.
22 listopada 2009 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Triple H'a i Shawna Michaelsa o pas mistrzowski WWE.
23 listopada 2008 - John Cena pokonał Chrisa Jericho o pas World Heavyweight Championship na Survivor Series, zostając jednokrotnym mistrzem wagi ciężkiej.
23 listopada 2009 - John Cena pokonał CM Punka na RAW, natomiast nieco później odbył się Battle Royal, gdzie na szali było miano pretendenta do pasa WWE. Pojedynek wygrał Sheamus. Jeszcze tego samego wieczoru odbyło się podpisywanie kontraktu, po którym Irlandczyk zaatakował Cenę.
23 listopada 2014 - Na Survivor Series, Team Ceny pokonał Team Authority w walce eliminacyjnej. W trakcie walki, Big Show odwrócił się od drużyny Johna, nokautując go, i tym samym eliminując. Mimo tego, sprawę uratował debiut Stinga, który po zaatakowaniu Triple H'a, dał Zigglerowi zwycięstwo.
24 listopada 2008 - Chris Jericho zaczął obrażać Johna Cenę i fanów podczas RAW, dlatego lider Cenation na to zareagował. Pojawił się wśród publiczności, po czym nieźle zlał Y2Ja.
24 listopada 2013 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Alberto Del Rio, gdzie na szali znajdował się pas wagi ciężkiej.
24 listopada 2014 - John Cena i Dolph Ziggler pokonali Setha Rollinsa, Joeya Mercury'ego i Jamie Noble'a w handicap matchu na RAW.
25 listopada 2013 - Na RAW, John Cena i Big Show pokonali Randy'ego Ortona i Alberto Del Rio. Tego samego wieczoru zostało ogłoszone, że Cena i Orton zmierzą się w TLC Matchu, a na szali znajdzie się pas WWE oraz pas wagi ciężkiej.
26 listopada 2006 - Podczas Survivor Series, ekipa Johna Ceny pokonała drużynę Big Showa w drużynowej walce eliminacyjnej.
26 listopada 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera na RAW.

27 listopada 2003 - Na SmackDown, John Cena pokonał A-Traina, dzięki czemu dostał się do późniejszego Battle Royalu o miano pretendenta do pasa WWE. Battle Royal wspólnie wygrał John Cena z Chrisem Benoitem, którzy równocześnie wypadli z ringu. Rozwiązanie było proste, walka, który wyłoni zwycięzcę. Oczywiście na kolejnym epizodzie.
27 listopada 2005 - Na Survivor Series, John Cena pokonał Kurta Angle'a w walce o pas mistrzowski WWE, gdzie sędzią specjalnym był Daivari.
27 listopada 2006 -
Podczas RAW doszło do konfrontacji między Johnem Ceną i Umagą, do czynów nie doszło, jednak zostało ustalone, że obaj wkrótce się ze sobą zmierzą.
28 listopada 2002 - Podczas SmackDown, John Cena i Matt Hardy pokonali Edge'a i Reya Mysterio w tag team matchu.
28 listopada 2005 - John Cena pokonał, Kurta Angle'a i Chrisa Mastersa w Submissions 3-Way Matchu o pas WWE.
28 listopada 2011 - Na RAW odbył się Piper's Pit, w którym Roddy Piper starał się zmotywować Johna Cenę.
28 listopada 2012 - John zawitał gościnnie na galę Main Event, gdzie pokonał Damiena Sandowa.
28 listopada 2013 - John Cena został zaatakowany przez Damiena Sandowa, po czym postanowił wykorzystać walizkę Money in The Bank. Ostatecznie zwycięstwo i tak odniósł John Cena, który obronił pas wagi ciężkiej.
29 listopada 2010 - Lider Cenation wziął odwet na grupie Nexus, gdzie podczas RAW zaatakował Michaela McGillicuty'ego na zapleczu, Slaterowi wykonał Attitude Adjustment na stół komentatorski, aby na koniec roster RAW pomógł mu w bójce na zapleczu, gdzie Gabriel otrzymał AA na samochód.
30 listopada 2002 - Na Velocity, John Cena pokonał Danny'ego DeNucciego.
30 listopada 2009 - John Cena skonfrontował się na RAW z Carlito, i skończyło się wszystko tym, że mistrz WWE wymierzył mu Attitude Adjustment.
30 listopada 2012 - John Cena pokonał Alberto Del Rio na SmackDown.

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki