Dzień z Historii Johna Ceny - MARZEC


MARZEC
1 marca 2010 - Tego dnia na RAW, John Cena i Batista skonfrontowali się słownie ze sobą po raz pierwszy w trakcie trwania ich feudu.
2 marca 2009 - John Cena dostał swój upragniony rewanż o pas wagi ciężkiej przeciwko Edge'u, lecz walka w ostateczności zakończyła się dyskwalifikacją. Po walce, Edge poznał swojego rywala na WrestleManię 25, a został nim.. Big Show.
2 marca 2015 - Na RAW, John Cena pokonał Curtisa Axela w singlowym starciu.
3 marca 2005 - Na SmackDown, John Cena stracił pas Stanów Zjednoczonych na rzecz Orlando Jordana, a powodem tej porażki był jego rywal z WrestleManii - JBL.
3 marca 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Mr. Kennedy'ego. Nieco później, John interweniował w walce Triple H'a z Randy'm Ortonem.
4 marca 2004 - Na epizodzie niebieskiej tygodniówki, John Cena pokonał A-Traina.
5 marca 2007 - John Cena pokonał Johnny'ego Nitro poprzez dyskwalifikację, ponieważ jego kumple zaatakowali mistrza WWE. W ostateczności, HBK przybył mu na pomoc.
6 marca 2006 - Na RAW, John Cena pokonał Big Showa w starciu singlowym po imponującym FU.
6 marca 2009 - Na SmackDown doszło do podpisywania kontraktu na walkę pomiędzy Edge'm a Big Showem, lecz przerwał to John Cena, który zniszczył swoich rywali, po czym na sam koniec powiedział coś na ucho Vickie Guerrero.
7 marca 2011 - John Cena wygłaszał klasyczne promo, które dotyczyło The Rocka. W pewnym momencie zjawił się Miz, który zaatakował Cenę pasem mistrzowskim, po czym na koniec wymierzył mu Skull Crushing Finale oraz People Elbow.
7 marca 2017 - Na SmackDown, John Cena i Nikki Bella po raz pierwszy w historii połączyli siły, i pierwszy raz skutecznie, pokonali Jamesa Ellswortha i Carmellę. Po pojedynku, Cena i Bella zostali zaatakowani przez Miza i Maryse.
8 marca 2010 - Vince McMahon pokonał Johna Cenę w Handicap Gauntlet Matchu, gdzie Vince miał swoich pupilków, a skończył to ostatecznie Batista.
9 marca 2002 - John Cena jako OVW Champion przegrał w non-title matchu z Markiem Jindrakiem.
9 marca 2009 - Na RAW doszło do ponownej próby podpisywania kontraktu pomiędzy Edge'm a Big Showem. Ponownie zjawił się John Cena, i jak się okazało Vickie Guerrero oficjalnie dodała go do pojedynku o pas wagi ciężkiej na WrestleManii 25. Tuż po tym, Cena wyjawił jej sekret.
10 marca 2005 - John Cena chciał zemścić się na JBL'u po utracie pasa Stanów Zjednoczonych, lecz nie doszło do ich konfrontacji. Zjawił się Teddy Long, który zakazał im konfrontacji fizycznej do czasu WrestleManii, wiec John postanowił wymierzyć mu FU!
10 marca 2008 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Shawnem Michaelsem. Walka zakończyła się dyskwalifikacją, ponieważ interweniował, który otrzymał później FU na krzesełko!
10 marca 2014 - Na RAW, John Cena pokonał Ericka Rowana w singlowym pojedynku.
11 marca 2004 - Na SmackDown, John Cena pokonał Rhyno, a nieco później miał ostatnią konfrontację z Big Showem przed WrestleManią XX.
11 marca 2017 - John Cena poprowadził ceremonię Nickelodeon Kids Choice Awards 2017.
12 marca 2007 - John Cena i HBK pokonali trzy różne drużyny, dzięki czemu zdołali obronić pasy mistrzowskie tag team.
12 marca 2012 - Na RAW, John Cena powrócił do swojego starego gimmicku rapera, gdzie zdissował The Rocka, natomiast pod koniec show, Rock zagrał swój koncert na żywo.
13 marca 2006 - Na RAW, John Cena w drużynie z Big Showem i Kane'm zmierzył się z Triple H'em, Carlito oraz Chrisem Mastersem. Walka ostatecznie skończyła się brakiem rezultatu.
14 marca 2004 - tego dnia, John Cena zdobył pierwszy pas w WWE. Na WrestleManii XX pokonał Big Showa, co pozwoliło mu zdobyć pas Stanów Zjednoczonych.
14 marca 2011 - John Cena pokonał Alberto Del Rio poprzez dyskwalifikację, ponieważ interweniował w tym starciu Brodus Clay. Potem zjawił się Miz przebrany za The Rocka, który wymierzył Cenie Rock Bottom oraz Skull Crushing Finale.
14 marca 2017 - Na SmackDown doszło do kolejnej konfrontacji Johna Ceny i Nikki Belli z Mizem i Maryse. Generalny menadżer SmackDown - Daniel Bryan ogłosił na koniec, że dojdzie do tag team matchu na WrestleManii 33.
15 marca 2010 - Na RAW, John Cena przegrał w starciu z Big Showem, a powodem porażki był Batista, który odwrócił uwagę lidera Cenation.
16 marca 2009 - John Cena zmierzył się z Edge'm w walce, gdzie sędzią specjalnym była Vickie Guerrero. Starcie zakończyło się brakiem rezultatu, ponieważ zjawił się Big Show, co wiązało się z tym, że Cena zgarnął łomot. Na koniec, Edge zaskoczył Big Showa spearem.
17 marca 2005 - John Cena, Eddie Guerrero oraz Rey Mysterio pokonali JBL'a oraz Bashams Brothers na SmackDown.
17 marca 2008 - John Cena i Randy Orton pokonali cały roster RAW w Handicap Matchu poprzez dyskwalifikację. Potem pojawił się Triple H, który zniszczył swoich przeciwników.
18 marca 2004 - Na SmackDown, John Cena po raz pierwszy bronił pasa Stanów Zjednoczonych skutecznie pokonując Rhyno.
18 marca 2006 - John Cena i Triple H reprezentowali RAW na gali Saturday Night Main Event w starciu przeciwko trzem gwiazdom SmackDown. Ostatecznie udało im się pokonać Kurta Angle'a, Randy'ego Ortona oraz Reya Mysterio.
19 marca 2007 - Na RAW, John Cena jako mistrz WWE pokonał mistrza Stanów Zjednoczonych - Chrisa Benoita, i to poprzez STFU.
19 marca 2012 - John Cena pokonał Marka Henry'ego poprzez Attitude Adjustment. Po walce zjawił się The Rock, który wymierzył Markowi Rock Bottom, po czym po prostu wyszedł z ringu i odszedł.
20 marca 2006 - Triple H i Shane McMahon pokonali Johna Cenę i Shawna Michaelsa. Zjawił się Vince McMahon, który ustalił Handicap Match bez udziału Johna Ceny. To  zakończyło się brakiem rezultatu albowiem Cena później pomógł swojemu koledze.
21 marca 2011 - Tego dnia John Cena skonfrontował się z Mizem i Rileyem, gdzie ten drugi zebrał ostry łomot od niego, a mistrz WWE się desperacko temu przyglądał z daleka.
21 marca 2014 - Na SmackDown, John Cena pokonał Luke'a Harpera w singlowym starciu.
21 marca 2017 - John Cena skonfrontował się na SmackDown z Fandango i Tylerem Breezem. Ostatecznie doszło do walki, w której John Cena pokonał Fandango, w bardzo krótkim pojedynku. Swoje zrobiła tutaj też Nikki Bella.
22 marca 2010 - Ostatnie RAW przed WrestleManią 26 przyniosło nam konfrontację Johna Ceny z Batistą, która zakończyła się brawlem na korzyść pretendenta.
23 marca 2002 - Na epizodzie OVW, John Cena bronił pasa wagi ciężkiej w starciu z Davidem Flairem. Ostatecznie pas nie zmienił właściciela, ponieważ walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację.
24 marca 2005 - Na przedostatnim SmackDown przed WrestleManią 21, John Cena zniszczył limuzynę JBL'a, po czym sprayem namalował FU na koszuli JBL'a.
24 marca 2008 - John Cena, Triple H, Shawn Michaels i Ric Flair pokonali JBLa, Randy'ego Ortona, Big Showa oraz Umagę.
26 marca 2007 - Undertaker i Batista pokonali Johna Cenę i Shawna Michaelsa na RAW. Panowie nie byli się w stanie dogadać, przez co przegrali pojedynek. Na koniec, Cena z zaskoczenia otrzymał Sweet Chin Music!
26 marca 2012 - Na RAW doszło do ostatniej konfrontacji słownej Johna Ceny i The Rocka przed ich walką na WrestleManii 28.
27 marca 2003 - John Cena zaprezentował swój nowy finisher na SmackDown, który znany jest nam do dziś. Tego samego wieczoru pokonał Rikishiego.
27 marca 2006 - John Cena zmierzył się z Vince'm McMahonem. Sama walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację, ponieważ Vince wykonał low blow. Po walce, Triple H zdemolował Johna Cenę oraz Shawna Michaelsa.
27 marca 2009 - film 12 Rund miał swoją premierę w kinach.
28 marca 2010 - John Cena zdobył pas mistrzowski WWE na WrestleManii 26, pokonując Batistę poprzez STF.
28 marca 2011 - Tego dnia doszło do pierwszej w historii konfrontacji Johna Ceny i The Rocka w ringu. Przerwali im Miz i Riley, którzy zaatakowali Rocka, po czym kiedy sobie z nimi poradził, Cena wymierzył mu Attitude Adjustment!
28 marca 2017 - Na SmackDown doszło do kolejnej edycji MizTV, gdzie John Cena i Nikki Bella skonfrontowali się po raz ostatni z Mizem i Maryse.
29 marca 2010 - Na RAW, John Cena został zaatakowany przez Batistę. Jack Swagger jako posiadacz walizki Money in the Bank chciał skorzystać z tej okazji, lecz John Cena zdołał się ogarnąć do tego czasu. W walce wieczoru, John Cena i Randy Orton pokonali Batistę i Jacka Swaggera.
29 marca 2015 - John Cena pokonał Ruseva na WrestleManii 31 w walce o pas Stanów Zjednoczonych.
30 marca 2002 - Na OVW, John Cena w drużynie z Seanem O'Haire pokonali Mr. Blacka oraz Jerome'a Crony.
30 marca 2009 - Na WrestleManii 24, Randy Orton obronił pas WWE pokonując Johna Cenę i Triple H'a.
31 marca 2005 - John Cena został aresztowany przez policjantów w trakcie swojej walki na SmackDown, oczywiście z rozkazów JBL'a.

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki