John Cena - ''Elbow Grease'' oraz inne książki


John Cena rozpoczął swoją karierę autora bajek dla dzieci (i nie tylko) od serii książek Elbow Grease, które liczy sobie już aż siedem różnych części. No ale zacznijmy od początku.

Na początku lutego 2018 roku, John Cena poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że tego samego roku wyda swoją pierwszą książkę dla dzieci o tytule Elbow Grease. Ilustracje do książki przygotował Howard McWilliam.

9 października 2018 roku książka oficjalnie weszła do sprzedaży. Z tej też okazji odbyło się kilka eventów z Elbow Grease, podczas których lider Cenation czytał swoje dzieło.
* Nowy Jork - 9 października
* Filadelfia - 12 października
* Boston - 26 października
* Los Angeles - 10 grudnia

Elbow Grease bardzo szybko osiągnęło sukces, albowiem w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazło się na szczycie listy New York Times!

Poniżej możecie obejrzeć i posłuchać jak John Cena czyta całą książkę:

Kilka zdjęć książki:

 Inne zdjęcia:

* 2 października 2019 roku doszło do premiery drugiej części książki, Elbow Grease vs. Motozilla. Ilustracjami do książki zajął się po raz drugi Howard McWilliam. Poniżej okładka.

* 18 marca 2020 roku dowiedzieliśmy się, że John Cena wyda trzecią część książki, Elbow Grease Fast Friends. Ilustracjami do książki po raz trzeci zajął się Howard McWilliam. Okładka książki poniżej. 

Jako osobną serię książek Elbow Grease zostało wydane cztery kolejne tytuły z serii 'Step into reading', która ma na celu przygotować małe dzieci do rozpoczęcia przygód z książkami. I poniżej możecie zobaczyć tytuły, okładki oraz daty ich wydania.

* Elbow Grease: Get Out and Play (7 stycznia 2020)


* Elbow Grease: Teamworks Wins! (4 stycznia 2021)

* Elbow Grease: My Monster Truck Family (7 stycznia 2021)

* Elbow Grease: Driving School (29 stycznia 2021)

Ale oprócz książek z serii Elbow Grease, John Cena napisał także dwa motywacyjne poradniki. W styczniu 2021 roku ogłosił, że 6 kwietnia do sprzedaży trafią jego kolejne dwie książki - ''BE A WORK IN PROGRESS: And Other Things I’d Like to Tell My Younger Self".

Tym razem nie jest to książka dla dzieci, a swego rodzaju książka motywująca, w której lider Cenation zachęca ludzi do wierzenia w siebie i wykonywania działań, wykorzystywanie swoich życiowych szans. Również tego samego dnia pojawiła się kolejna jego książka pt.''Do Your Best Every Day to Do Your Best Every Day''. Ilustracjami książek zajęła się Susanna Harrison, a poniżej okładki wspomnianych książek:

ConversionKonwersja BuźkiBuźki