Dzień z Historii Johna Ceny - STYCZEŃ


STYCZEŃ
1 stycznia 2004 - Na SmackDown, John Cena i Chris Benoit pokonali The FBI, i to dało im kwalifikacje do Royal Rumble Matchu.
1 stycznia 2007 - Kevin Federline pokonał Johna Cenę dzięki interwencji Umagi. Tego samego wieczoru doszło też do Handicapu 4 na 1, w którym Cena pokonał Umage, Estrade, Nitro i Federline'a. Na pożegnanie gwiazda otrzymała FU.
1 stycznia 2019 - Podczas noworocznego SmackDown, John Cena w drużynie z Becky Lynch pokonali Andrade Almasa oraz Zelinę Vegę.
2 stycznia 2006 - Kurt Angle pokonał Johna Cenę w First Blood Matchu. Warto zaznaczyć, że Angle klepał nawet po STFU, no ale nie to się w tej walce liczyło.
3 stycznia 2017 - na SmackDown doszło do podpisywania kontraktu na walkę Johna Ceny z AJ Stylesem na gali Royal Rumble, gdzie na szali znajdzie się pas WWE
5 stycznia 2009 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Randy'ego Ortona i Chrisa Jericho na RAW.
6 stycznia 2005 - na SmackDown doszło do Battle Rapu, w którym John Cena zmierzył się z Kenzo Suzuki. Oczywiście nie mogło skończyć się inaczej niż zjechanie tekstami Japończyka, który później zaatakował Cenę.
7 stycznia 2007 - John Cena pokonał Umage na gali New Year's Revolution, broniąc tym samym pas mistrzowski WWE.
7 stycznia 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera na RAW.
7 stycznia 2016 - John Cena ogłosił, że będzie musiał pauzować ze względu na operację kontuzjowanego barku.
7 stycznia 2019 - John Cena, Finn Balor oraz Seth Rollins pokonali Deana Ambrose'a, Drew McIntyre'a oraz Bobby'ego Lashleya na RAW.
8 stycznia 2006 - Na gali New Year's Revolution doszło do Elimination Chamber Matchu, w którym John Cena bronił pasa WWE, i ostatecznie mu się to udało. Po walce, Edge zainkasował na nim walizkę Money in the Bank, co pozwoliło mu zdobyć mistrzostwo WWE.
9 stycznia 2006 - Na RAW doszło do bardzo słynnej Sex Celebracji Edge'a i Lity w ringu, która została przerwana przez Rica Flaira. Jako, że ten dostał łomot od mistrza, na pomoc przybył mu John Cena. Edge uciekł, a Lita została w ringu. Cena nie miał oporu, albowiem wymierzył jej FU!
10 stycznia 2017 - na SmackDown, John Cena pokonał Barona Corbina.
11 stycznia 2010 - Randy Orton pokonał Johna Cenę i Kofiego Kingstona w starciu o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE.
12 stycznia 2009 - Na RAW, Shawn Michaels zdołał pokonać ówczesnego mistrza wagi ciężkiej, którym był John Cena.
12 stycznia 2015 - Seth Rollins pokonał Johna Cenę w Lumberjack Matchu.
13 stycznia 2013 - John Cena pokonał Damiena Sandowa na RAW.
14 stycznia 2012 - John Cena pokonał Dolpha Zigglera w Steel Cage Matchu.
14 stycznia 2019 - Na RAW, Finn Balor pokonał Johna Cenę, Drew McIntyre'a oraz Barona Corbina o pretendenta do pasa Universal.
15 stycznia 2004 - John Cena pokonał Rhyno w "Wash Your Mouth outlet with soap". No i po walce, John Cena z pomocą Chrisa Benoita wyładował mydło do ust.. Paula Heymana.
16 stycznia 2003 - Na SmackDown, Los Guerreros pokonało Johna Cenę i B-2, ale nie to było w tym dniu najważniejsze. Po walce, John Cena przeszedł tak jakby Heel Turn atakując swojego partnera.
17 stycznia 2011 - John Cena przegrał z CM Punkiem przez dyskwalifikacje, albowiem Punk został zaatakowany przez zamaskowanego faceta, którym okazał się Mason Ryan. Jako, że Punk rządził Nexusem, Ryan okazał się nowym członkiem grupy.
17 stycznia 2017 - Podczas SmackDown, John Cena skonfrontował się z AJ Stylesem. W walce wieczoru zasiadł przy stoliku komentatorskim, gdzie Styles walczył z Mizem. Obecność Ceny spowodowała, że AJ skupił się na jego osobie, i po zaatakowaniu go, uciekł. Na koniec zobaczyliśmy Attitude Adjustment na Mizie.
18 stycznia 2010 - John Cena i Kofi Kingston pokonali Cody'ego Rhodesa i Teda DiBiasego w tag team matchu na RAW.
19 stycznia 2002 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona podczas epizodu OVW.
19 stycznia 2003 - John Cena wziął udział po raz pierwszy w Royal Rumble Matchu, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Brocka Lesnara.
19 stycznia 2015 - John Cena pokonał Big Showa, Kane'a i Setha Rollinsa dzięki pomocy Stinga. To pozwoliło powrócić Zigglerowi, Rowanowi i Rybackowi na RAW.
20 stycznia 2005 - John Cena pokonał Renee Dupree w kwalifikacyjnym starciu do Royal Rumble Matchu.
21 stycznia 2013 - John Cena wygłosił promo przed Royal Rumble Matchem, który według niektórych uważane jest za jedno z najgorszych w wykonaniu Johna w karierze. Standardowo pod koniec doszło do konfrontacji uczestników pojedynku.
22 stycznia 2004 - na SmackDown, John Cena i Chris Benoit pokonali Brocka Lesnara, Big Showa, Matta Morgana oraz Rhyno.
22 stycznia 2018 - Podczas 25-lecia RAW, John Cena przerwał 'koncert' Eliasa. Ostatecznie doszło do bójki między nimi, z której zwycięsko wyszedł Elias.
23 stycznia 2006 - John Cena w drużynie z Ricem Flairem pokonał Edge'a i Chrisa Mastersa na RAW.
24 stycznia 2011 - John Cena jako sędzia specjalny wziął udział w walce CM Punka z Wade'm Barrettem. Przez całą walkę, praktycznie od samego początku robił sobie  jaja z rywali. Starcie ostatecznie zakończyło się remisem.
24 stycznia 2017 - Podczas SmackDown doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Johnem Ceną a AJ Stylesem, było to ostatni epizod przed Royal Rumble.
25 stycznia 2004 - John Cena wziął udział w Royal Rumble Matchu. Nie wygrał, ale znalazł się w finałowej szóstce, z której został wyeliminowany przez Big Showa. Podczas upadku nieprzyjemnie upadł na nogę, lecz nic mu się złego nie stało.
25 stycznia 2009 - John Cena obronił pas wagi ciężkiej przeciwko JBL'owi na gali Royal Rumble.
25 stycznia 2015 - Brock Lesnar pokonał Johna Cenę i Setha Rollinsa w Triple Threat Matchu na Royal Rumble, broniąc tym samym pas WWE World Heavyweight Championship.
26 stycznia 2009 - John Cena pokonał Shawna Michaelsa, dzięki czemu zakwalifikował się do Elimination Chamber Matchu na gali No Way Out.
26 stycznia 2012 - John Cena pokonał Cody'ego Rhodesa na RAW.
27 stycznia 2008 - tego dnia John Cena powrócił na Royal Rumble, gdzie wziął udział w Royal Rumble Matchu, ostatecznie go wygrywając.
27 stycznia 2013 - dokładnie 5 lat później wygrał Royal Rumble March po raz drugi w karierze.
27 stycznia 2014 - John Cena, Sheamus i Daniel Bryan pokonali The Shield, kwalifikując się tym samym do Elimination Chamber Matchu o pas WWE World Heavyweight Championship.
28 stycznia 2007 - Na Royal Rumble, John Cena pokonał Umagę w ostrym Last Man Standing Matchu. Oczywiście na szali znalazł się pas WWE, który pozostał u lidera Cenation.
28 stycznia 2008 - Na RAW, John Cena postanowił wybrać mistrzostwo, o które się zmierzy. Oczywiście wybrał pas WWE należący do Randy'ego Ortona. Mało tego, nie wykorzysta tej szansy na WrestleManii, wykorzystuje ją na galę No Way Out.
28 stycznia 2018 - Podczas Royal Rumble Matchu, John Cena wyeliminował trzech rywali - Eliasa, The Hurricane'a oraz Finna Balora. Walki jednak nie wygrał, ponieważ został wyeliminowany przez Shinsuke Nakamurę.
29 stycznia 2006 - John Cena pokonał Edge'a na gali Royal Rumble, dzięki czemu został nowym mistrzem WWE.
29 stycznia 2007 - John Cena i Shawn Michales pokonali Randy'ego Ortona i Edge'a na gali Royal Rumble w walce o pasy tag team.
29 stycznia 2017 - Na Royal Rumble, John Cena pokonał AJ Stylesa, dzięki czemu stał się oficjalnie 16-krotnym mistrzem WWE!
29 stycznia 2018 - Na RAW, John Cena pokonał Finna Balora w walce kwalifikacyjnej do Elimination Chamber Matchu.30 stycznia 2005 - Podczas Royal Rumble Matchu, John Cena znalazł się w finałowej dwójce, obok Batisty. Przy tej walce było dużo zamieszania, kiedy obaj wyelimnowali siebie nawzajem w tym samym czasie. Po kontrowersjach walka została wznowiona, a wygrał ją Dave Batista.
30 stycznia 2011 - Na Royal Rumble, John Cena wszedł z numer 22, zdołał wyeliminować 4 członków Nexusa. Znalazł się w finałowej szóstce, a został wyeliminowany przez The Miza, który nawet nie brał udziału w tym starciu.
31 stycznia 2010 - John Cena wziął udział w Royal Rumble Matchu, gdzie znalazł się w finałowej dwójce. Został wyeliminowany jako ostatni przez powracającego Edge'a.
31 stycznia 2017 -  Podczas SmackDown, Randy Orton i Bray Wyatt pokonali Johna Cenę i Luke'a Harpera.

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki