Dzień z Historii Johna Ceny - LUTY


LUTY
1 luty 2010 - John Cena pokonał Cody'ego Rhodesa na RAW w starciu o szansę uczestnistwa w Elimination Chamber Matchu o pas WWE. Po RAW, Cena zebrał potężny łomot od Batisty, kiedy to przyszedł na pomoc Bretowi Hartowi.
2 luty 2002 - Na epizodzie OVW, John Cena jako Prototype pokonał Rona Watermana.
2 luty 2007 - John Cena chciał aby Undertaker jako zwycięzca Royal Rumble podjął decyzję, z kim zmierzy się na WrestleManii, lecz ten tego ostatecznie nie zrobił.
2 luty 2009 - Na RAW, John Cena pokonał Chrisa Jericho w non-title matchu.
3 luty 2005 - Na SmackDown, John Cena skonfrontował się z mistrzem WWE - JBL'em, jasno wskazując co go interesuje.
4 luty 2008 - Na RAW doszło do podpisywania kontraktu na walkę Johna Ceny z Randy'm Ortonem na No Way Out. John Cena wykorzystał swojego title shota z WrestleManii wcześniej. Tego samego wieczoru, Cena wziął udział w Arm-Wrestling Matchu przeciwko Markowi Henry'emu, który zakończył się interwencją Ortona. Skończyło się tym, że Henry otrzymał FU.
5 luty 2007 - Undertaker na RAW wybrał Batistę oraz pas wagi ciężkiej, o który zmierzą się na WrestleManii, dlatego też Shawn Michaels postanowił wyzywać na pojedynek Johna Cenę.
6 luty 2006 - Na RAW, John Cena i Maria pokonali Edge'a oraz Litę w starciu tag teamowym.
7 luty 2011 - Tego dnia na RAW, John Cena został pokonany przez CM Punka poprzez dyskwalifikację. Cena wykonał low blow spodziewając się ataku z zewnątrz. Po walce zjawiła się grupa Nexus, lecz Jerry Lawler wspomógł Cenę podając mu krzesełko, co ich odstraszyło.
7 luty 2017 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona w non-title matchu na SmackDown.
8 luty 2010 -  Podczas RAW miało dojść do walki Johna Ceny z Tedem DiBiase'm, lecz ostatecznie walka się nawet nie zaczęła, ponieważ lider Cenation zaatakował swojego rywala, kończąc na STF.
9 luty 2009 - Chris Jericho, Mike Knox oraz Kane pokonali Johna Cenę, Kofiego Kingstona oraz Reya Mysterio na RAW.
10 luty 2005 - John wziął udział w turnieju o miano pretendenta do pasa WWE, pokonując w pierwszej rundzie Orlando Jordana.
10 luty 2014 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona na RAW w non-title matchu.
10 luty 2014 - Fundacja Make-A-Wish poinformowała, że John Cena spełnił 400 marzenie, najwięcej w historii.
11 luty 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Marka Henry'ego w singlowym starciu.
11 luty 2013 - John Cena, Sheamus i Ryback pokonali Jindera Mahala, Drew McIntyer'a oraz Heatha Slatera w six-man tag team matchu.
12 luty 2004 - John Cena i Eddie Guerrero pokonali Brocka Lesnara oraz Big Showa na SmackDown.
12 luty 2007 - John Cena, Shawn Michaels, Batista oraz Undertaker pokonali Edge'a, Randy'ego Ortona, Mr. Kennedy'ego oraz MVP na RAW.
12 luty 2017 -  Na gali Elimination Chamber, John Cena bronił pasa WWE w Elimination Chamber Matchu. Niestety w trakcie pojedynku został wyeliminowany przez Braya Wyatta, który finalnie wygrał pojedynek, zostając tym samym nowym WWE Championem.
13 luty 2003 - John Cena przegrał z Brockiem Lesnarem na SmackDown. Po walce, Lesnar wymierzył Cenie F5 na ring post.
13 luty 2012 - John Cena pomógł Eve Marie, która była w opresji, gdy 'napadał' na nią zamaskowany Kane. Nieco później, Eve pocałowała Johna, co zauważył Zack Ryder, któremu to się oczywiście nie spodobało.
14 luty 2011 - Na RAW, John Cena ponownie przegrał z CM Punkiem, lecz tym razem po tym jak dostał jakimś przedmiotem. Nieco później wspomógł Randy'ego Ortona przy ataku Nexusa, a na koniec The Rock zaczął po raz pierwszy w WWE TV wrzucać na byłego mistrza WWE.
14 luty 2017 - lider Cenation stanął przed szansą odzyskania pasa WWE na SmackDown, gdzie wziął udział w triple threat matchu przeciwko Brayowi Wyattowi i AJ Stylesowi. Niestety tytułu nie odzyskał, mało tego, został odliczony przez Wyatta.
15 luty 2004 - Na gali No Way Out, Kurt Angle pokonał Johna Cenę oraz Big Showa w walce o miano pretendenta do pasa WWE na WrestleManię 20.
15 luty 2009 - John Cena stracił pas wagi ciężkiej, albowiem Edge wygrał Elimination  Chamber Match o ten tytu. Warto podkreślić, że początkowo Edge nie był nawet w tym pojedynku, lecz przed walką zaatakował Kofiego Kingstona i zajął jego miejsce.
16 luty 2002 - Na OVW, John Cena przegrał w singlowym pojedynku z Davidem Flairem.
16 luty 2007 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Mr. Kennedy'ego i MVP na SmackDown.
16 luty 2009 - John Cena chciał rewanżu o pas wagi ciężkiej, lecz Edge nie był tego samego zdania co on.
17 luty 2005 - John Cena pokonał Bookera T w półfinale turnieju o miano pretendenta do pasa WWE na WrestleManii 21.
17 luty 2008 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację w walce o pas WWE, przez co mistrzostwo nie zmieniło właściciela. John był wściekły, więc wyładował złość na swoim rywalu, wykonując mu FU oraz STFU.
17 luty 2013 - Na gali Elimination Chamber, John Cena, Sheamus i Ryback polegli w starciu z The Shield.
18 luty 2007 - Na gali No Way Out, John Cena i Shawn Michaels pokonali Undertakera i Batistę w tag team matchu.
18 luty 2008 - Na RAW, John Cena pokonał Randy'ego Ortona, a Triple H był sędzią specjalnym. To dało mu title shota na WrestleManię 24, gdzie miało dojść do triple threat matchu.
19 luty 2004 - John Cena i Kurt Angle pokonali The Bashams Brothers w tag team matchu na SmackDown.
19 luty 2007 - John Cena pokonał Randy'ego Ortona poprzez dyskwalifikację. Powodem był Edge.
19 luty 2012 - Na Elimination Chamber, John Cena zdołał pokonać Kane'a w Ambulance Matchu.
20 luty 2002 - Na gali OVW, John Cena jako Prototype pokonał Leviathana (Batistę), zgarniając tym samym pas OVW Heavyweight Championship.
20 luty 2005 - Ku zaskoczeniu wszystkich, John Cena pokonał Kurta Angle'a w finale turnieju o miano pretendenta, dzięki czemu na WrestleManii dostał szansę walki o pas WWE przeciwko JBL'owi.
20 luty 2011 - Na Elimination Chamber, John Cena pokonał pięciu rywali w Elimination Chamber Matchu, dzięki czemu zyskał miano pretendenta do pasa WWE.
21 luty 2010 - John Cena wygrał Elimination Chamber Match zdobywając tym samym pas WWE. Tytuł stracił jakieś 5 minut później, albowiem musiał się zmierzyć z powracającym Batistą.
21 luty 2011 - John Cena i The Miz zdobyli pasy tag team pokonując Justina Gabriela i Heatha Slatera. Pasy stracili tego samego wieczoru, albowiem byli mistrzowie wzięli rewanż, gdzie Miz odwrócił się od Johna Ceny.
21 luty 2017 -  Na SmackDown odbył się 10-osobowy Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE. Lider Cenation zdołał wyeliminować Miza, który postanowił się na nim odegrać. Wrócił do ringu i wyeliminował Cenę, przez co ten stracił szansę na zdobycie kolejnego title shota.
22 luty 2002 - John Cena pokonał Leviathana (Batistę) w walce o pas OVW Heavyweight Championship.
22 luty 2010 - Na RAW, John Cena chciał dostać walkę rewanżową o pas mistrzowski  WWE, który dzień wcześniej stracił na rzecz Batisty. Vince McMahon dał mu taką możliwość, lecz żeby dostać title shota na WrestleManii, musiał pokonać..Batistę. Tak też się stało, tzn. walka zakończyła się dyskwalifikacją, ponieważ Cena otrzymał do rywala low blow.
22 luty 2010 - John Cena przegrał z Rusevem na Fastlane poprzez techniczne poddanie (sędzia przerwał pojedynek) w walce o pas Stanów Zjednoczonych.
23 luty 2009 - Na RAW, John Cena pokonał Chavo Guerrero w bardzo szybkim starciu, kończąc FU i STFU.
23 luty 2014 - Na Elimination Chamber, John Cena przegrał w Elimination Chamber Matchu o pas WWE World Heavyweight Championship, a powodem eliminacji był atak The Wyatt Family.
24 luty 2005 - Na SmackDown, John Cena i Big Show pokonali JBL'a oraz Orlando Jordana w tag team matchu.
25 luty 2008 - John Cena i Triple H pokonali Randy'ego Ortona i Mr. Kennedy'ego w tag team matchu na RAW.
25 luty 2008 - tego dnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu 12 Rund, w którym John grał główną rolę.
25 luty 2013 - John Cena zmierzył się z CM Punkiem w walce wieczoru RAW, gdzie na szali znalazł się title shot, który John wywalczył w Royal Royal Rumble Matchu. Ostatecznie go pokonał, i to on miał zawalczyć z The Rockiem na WrestleManii 29.
26 luty 2004 - Big Show oraz Chavo Guerrero pokonali Johna Cenę i Reya Mysterio w tag team matchu.
26 luty 2007 - John Cena i Shawn Michaels pokonali Rated RKO na RAW, broniąc tym samym pasów tag team.
27 luty 2009 - Na SmackDown, John Cena przegrał z Big Showem po wystraszeniu ze strony Edge'a.
27 luty 2012 - Podczas RAW odbył się rewanż z WrestleManii 27, gdzie John Cena pokonał The Miza. Tego samego wieczoru doszło do kolejnych wypowiedzi Ceny i Rocka.
28 luty 2011 - Na RAW, John Cena zmierzył się z Alexem Rileyem w Steel Cage Matchu, gdzie na szali była posada Rileya. Jeśli przegra, zostaje zwolniony, i tak się właśnie stało.
28 luty 2017 - John Cena pojawił się w MizTV, gdzie skonfrontował się z Mizem i Maryse. Jako, że miało to oczywiste podłoże, właśnie tego wieczoru zobaczyliśmy Johna Cenę i Nikki Bellę w ringu WWE po raz pierwszy.

CAŁOŚĆ
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 comments

Kliknij tutaj comments
Mateusz3:16
Jakub
3 lutego 2017 16:05 ×

Zauważyłem błąd "John Cena pomógł Eve Marie, która była w opresji, gdy 'napadał' na nią zamaskowany Kane."
Cena pomógł wtedy Eve Torres

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki