Stone Cold zachwala Johna Cenę, szereg jego wypowiedzi


Stone Cold w swojej ostatniej audycji sporo wypowiadał się na temat Johna Ceny. SCSA stwierdził, że walka Johna Ceny z AJ Stylesem była "jedną z najbardziej cholernych walk jaką kiedykolwiek widział."

"Człowieku, Cena i AJ wyszli tam i mieli 24 minutowy pojedynek i był to znakomity występ obu facetów. I to co zachwalam, i naprawdę całe PPV,  to pomysł na pojedynek, wszystko satysfakcjonuje to, co chciałem żeby się wydarzyło, ponieważ sprzedali wszystko co było potrzebne żeby to sprzedać."

Odnośnie najlepszego runu w historii profesjonalnego wrestlingu:
"Kiedy spojrzysz na run Ceny, który ma, jest jednym z najlepszych w historii biznesu. I kiedy spojrzysz na pracę ciała, mówiłem to, ma większy profil, wielka, wielka presja w starciach niż ja miałem. Jest wokół o wiele dłużej i dostarcza tego w 99% tych starciach."

O postawie Johna Ceny:
"Nie jest najbardziej  płynnym gościem w ringu, nie jest Bradem Armstrongiem, i nie musi być. Jest Johnem Ceną. Jest zbudowany niczym cegła. Jest silny jak wół. Ta kończąca sekwencja... gość jest jednym z najciężej pracujących facetów w biznesie. Zawsze ma uśmiech na twarzy."

O byciu na zapleczu:
"Hej, człowieku, to presja, i przyjmujesz wiele gówna na siebie. Musisz chronić siebie, co Cena robi, robi to w bardzo polityczny sposób. Jest super inteligentnym, bystrym facetem "
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki