WWE RAW 09/05/2011 - Raport

 

Jesteśmy na zapleczu, gdzie John Cena był z Zackiem Ryderem. Lider Cenation wykonał kilkukrotnie jego gest, po czym odszedł. Gdy szedł, obrócił się i widział jak Ryder wciąż to robi, uśmiechnął się ;). Chwilę potem mamy segment Miza z Rileyem, i ten drugi postanawia coś udowodnić swojemu koledze. Przychodzi do ringu i wyzywa Johna Cenę do walki. Ten oczywiście akceptuje wyzwanie.

Walka: John Cena vs. Alex Riley 

Mamy chanty ''Cena, Cena''. Lider Cenation w łatwy sposób powala Rileya. Po chwili robi to ponownie. Cena blokuje jego kopnięcie, po czym wykonuje hiptossa. Riley zrobił unik przy ataku Ceny, co pozwoliło mu także wykonać clothesline'a! Do tego mamy serię ciosów, pin - 1..2..kick out. Back suplex dla Ceny, pin - 1..2..kick out. Mamy chin lock, Cena się wydostaje, aby po chwili przejść do dwóch shoulderblocków, proto bombu oraz ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Przy Attitude Adjustment pojawia się The Miz, co nie zmienia faktu, że Riley inaksuje tego finishera!!! Miz powoli zbliża się do ringu, a Cena wykonuje drugie Attitude Adjustment!!! Do tego mamy STF, po którym Riley się poddaje!!!

Zwycięzca: John Cena

 Cena zaczął świętować na narożniku, a Miz mu się przyglądał, spoglądając przy okazji na Rileya.
---
W walce wieczoru, The Miz pokonał Reya Mysterio i Alberto Del Rio w walce o miano pretendenta do pasa WWE na gali Over The Limit. Na rampie zatrzymał go John Cena, który poinformował, że ich walka odbędzie się na zasadach ''I Quit'' Matchu!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki