WWE RAW 13/10/2014: Raport


Do ringu przybywa Dean Ambrose. Rozgląda się i mówi, że nie ma nic więcej na świecie niż to jakby chciał zostać zamknięty w klatce z Sethem Rollinsem, gdzie ten byłby okładany tak pięściami, że pragnąłby nigdy nie spotkać Deana oraz nie chciałby usłyszeć jego imienia. Przed tym jednak ma coś na drodze. To 15-krotny mistrz WWE. Musi pierw pokonać Johna Cenę w No Holds Barred, Contract on a Pole matchu. Powiedział tydzień temu Johnowi, że nie ma żadnego problemu, aby go powalić, zrobił to na RAW. John zrobił to na SmackDown. Po chwili wychodzi sam zainteresowany. John mówi do Deana, że musi się zrelaksować. Potrzebuje reklasu, ponieważ walka jest zrobiona. Ten pojedynek jest za dwa tygodnie na Hell in a Cell. To jest pojedynek, jaki fani WWE chcą zobaczyć. Wiedzą, że każdy z nich ma szansę, chcą zobaczyć, kto w końcu dostanie w swoje ręce Setha Rollinsa. John mówi, że da mu kilka porad. W przeciągu dwóch tygodni, Dean będzie miał pojedynek swojego życia. Mówi Deanowi, aby się zamknął, by się przygotowywał w ciągu tych dwóch tygodni na najważniejszy pojedynek w jego karierze. Dean podziękował Johnowi za rady od bardziej doświadczonego. Mówi mu, że jest gotowy. Był gotowy wkopać Johnowi od lat. John mówi mu, że jego niestabilność będzie go drogo kosztować. On pokaże mu, dlaczego jest 15-krotnym mistrzem WWE. Mówi mu, że ma pojedynek za dwa tygodnie, mówi mu, żeby się przygotował. Nagle wybrzmiewa theme song Triple H'a, który wychodzi na rampę wraz ze Stephanie McMahon. Ta zasugerowała, że John i Dean powinni dzisiaj wspólnie wziąć udział w walce drużynowej. Hunter jest zszkowany ideą ich współpracy, ponieważ obaj nie będą potrafili wytrzymać ze sobą 5 minut. Oboje się zakładają, a rywalami Johna i Deana będą bracia Uso oraz Goldust i Stardust! A walka odbędzie się za chwilę!

Walka: Three-Way Tag Team Match: John Cena i Dean Ambrose vs. The Usos vs. Stardust i Goldust

Walkę rozpoczyna Dean Ambrose oraz Jimmy Uso. Dean już na samym początku świetnie sobie radzi, powala swojego rywala pod head locka, lecz po chwili z nim wstaje, mamy arm bar, Ambrose wykonuje zmianę z Johnem Ceną. Lider Cenation wykonuje bulldoga, pin - 1 count. Mamy zmianę powrotną, John i Dean wykonują podwójną akcje. Jimmy blokuje atak Deana w narożniku, zmienia się ze swoim bratem. Jey wiele nie zdziałał, ponieważ Dean sobie z nim poradził bez problemów. Do ringu wchodzi John Cena, ten łapie Jeya z wyskoku z narożnika, chciał wykonać Attitude Adjustment, jednak nieudanie. Cena inkasuje poteżne kopnięcie w głowę, wchodzi Jimmy. Lider Cenation wydostaje się z arm baru i wykonuje dropkicka! John chciał się zmienić, lecz w zamian za to otrzymał samoan drop! Pin - 1..2..kick out. Zmiana u braci Uso. Cena wydostaje się z arm baru, lecz otrzymuje dropkicka. Nieudany atak Uso w narożniku, po chwili mamy zmiany, wchodzi Dean Ambrose. Ten robi sobie co chce, podobnie jak Stardust, który wyciąga sobie Jimmy'ego z ringu i przerzuca go przez barierki. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, a w ringu biją się bracia Uso z mistrzami tag team. Jey świetnie sobie radzi z Goldustem,lecz coraz bardziej opada z sił, dlatego nie zdołał się zmienić ze swoim bratem. Do ringu wchodzi Stardust, który wykonuje akcję osłabiającą, w między czasie mamy zmianę powrotną. Goldust wiele nie zrobił, ponieważ zbyt długo się zastanawiał. Było blisko zmiany u braci Uso, lecz Goldust powala Jeya poza ringiem. Dean przeszedł się do niego, miał dla Goldusta mocnego clothesline'a! Uso zmienia się z Ceną! John wykonuje swoje momentum pod finisher na Stardust'cie. Mamy także Attitude Adjustment, lecz Starduststaje na nogi. Do ringu powraca Goldust, który zaskakuje Johna power slamem! Mistrzowie poza ringiem, więc bracia Uso mają dla nich skok z ringu. Cena nie był obojętny, wszedł na narożnik i skoczył na nich!! Po chwili zrobił to samo Dean Ambrose!! Powracamy do ringu, Stardust inkasuje Attitude Adjustment!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i Dean Ambrose

Po walce na rampę ponownie wychodzi Triple H i Stephanie McMahon. Hunter przyznał rację Stephanie i wręczył jej.. dolara. Stwierdził, że nienawidzi kiedy się myli. Być może nie mieli odpowiedniej motywacji. Obaj chcą mieć szanse dorwania w klatce Setha Rollinsa. Zapomij o czekaniu, kto wygra to starcie. Zróbmy to. Zawieśić kontrakt na słupie i umieścić go w narożniku. Tylko jeden z nich będzie miał szansę dorwania Setha Rollinsa w Hell in a Cell. Będzie to ten jedyny, który zdejmie ten kontrakt. Dziś wieczorem, piekło rozpocznie się dla nich dwóch!!!

Tak więc jeszcze dzisiaj, John Cena vs. Dean Ambrose!!
------
Walka: No Holds Barred Contract on a Pool match - John Cena vs. Dean Ambrose

Przy ringu zasiadł Triple H oraz Stephanie McMahon, a do ringu kieruje się John Cena oraz tuż po nim, Dean Ambrose. Pojawia się także Seth Rollins, niespodzianka. Ale mamy także Randy'ego Ortona. Nie zabrakło także Kane'a w garniturze.

Mamy gong, obaj ruszają po kontrakt, ale postanowili rozpocząć walkę, Ambrose rzuca się na Johna z pięściami i to on przeważa w tym starciu. Cena zostaje wbity kopnięciami w narożnik. Ambrose wchodzi na narożnik, Cena szybko po niego rusza i wykonuje back suplex. Po chwili dorzuca trzy suplexy z rzędu. Mamy irish whip, Ambrose kontruje bulldoga, a Cena wypada z ringu. Dean rusza po niego poza ring, obaj przenoszą się na rampę. Cena wynosi Deana na plecy, lecz ten się wydostaje. Ambrose wykonuje suplexa na rampie! Dean z bólem wraca do ringu, Cena powoli także już wraca za nim. Ambrose wchodzi na narożnik, Cena bierze go na barki i upada z nim na matę. Nieudana próba Attitude Adjustment, lecz po chwili udaje mu się wykonać STF! Dean wydostaje gryząc Johna w rękę!! Cena poza ringiem, więc ten otrzymuje suicide dive! Obaj po razie wbili swoje głowy w stalowe schodki. Ambrose kontruje irish whipa i Cena wpada w barierki. Orton mówi Ambrose'owi, aby brał kontrakt, ten go po prostu uderzył!!! Cena atakuje Dean i wbija go w tą trójkę!! Po chwili w ringu wywiązuje się brawl 2 na 3, ale face'owie sobie poradzili. Kane oberwał Attitude Adjustment, a Ambrose był już na narożniku, Cena ruszył, ale Dean zdjął kontrakt!!!

Zwycięzca: Dean Ambrose

Cena gratuluje Ambrose'owi. Na krawędzi ringu znajduje się Orton, którego zaprasza Cena. Ten jednak się wycofuje. Tak kończymy to RAW!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki