WWE RAW 07/10/2014: Raport
Na samym początku RAW pojawił się Seth Rollins, przy ringu znajdowali się jego dwaj ochroniarze, Joey Mercury oraz Jamie Noble. W trakcie jego promo przybył John Cena, który go zaatakował. Rollins szybko uciekł w trybuny, tam nagle obok niego zjawił się Dean Ambrose! Seth znowu zaczął uciekać, ale przy barierkach złapał go John Cena, Dean uspokoił sytuacje i skoczył na nich. Do akcji wkroczyli dwaj ochroniarze, Rollins uciekł. Nagle na rampie zjawił się Triple H i Stephanie McMahon, Hunter ogłosił, że John i Dean zmierzą się dzisiaj z Kane'm, Ortonem i Rollinsem w Handicap matchu!
----
Do ringu przybył Dean Ambrose, który mówi, że nie może tyle tam siedzieć. Jest pewna sprawa, która go naprawdę niepokoi. John Cena jest w jego przestrzeni. Nie podoba mu się to, że John jest dzisiaj jego partnerem, po tym co się wydarzyło na SmackDown. Mamy materiał wideo z zajścia na piątkowej tygodniówce, gdzie John zostawił Deana, aby złapać Rollinsa. Ambrose mówił do niego żeby ten nie dawał mu powodów, by go nie lubił. Dean mówi, że próbuje. Próbuje bardzo. Zanim ujrzymy walkę wieczoru, chce aby on tutaj do niego wyszedł, by wyjaśnili sobie wszystko twarzą w twarz. Tak też się dzieje, John kieruje się do ringu. Lider Cenation dziękuje fanom za wspaniałe powitanie, prawie takie samo jakie otrzymał Dean Ambrose. Jest jedna rzecz, która upodabnia ich, obaj nie przejmują się tym, co o nich myślą. Dean stwierdził, że sam jest w stanie poradzić sobie z The Authority. John przypomniał mu, co ostatnio go spotkało po takiej decyzji, gdzie został wysłany na przerwę na najbliższe pięć tygodni. Dean ma coś, co żadna inna gwiazda nie ma. Odwagę by mówić i robić to, co chce. John mówi mu, aby Dean nie dawał mu powód, aby go miał nie lubić. Ambrose stwierdza, że pójdzie dzisiaj do Coney Island, otrzymać hot doga oraz pojeździć na ''Cyclone and Wonder Wheel'', a Johnowi życzy szczęścia dzisiejszego wieczoru!

Wracamy po przerwie, widzimy jak Dean Ambrose wsiada do metra i rusza w miasto. Na zapleczu widzimy Johna Cenę, który spotyka Triple H'a. Hunter stwierdził, że dzisiejszego wieczoru czeka Johna handicap match 3 na 1, uspokaja go, ponieważ ma on za sobą całe Cenation. John powiedział, że Triple H stara się w każdy możliwy sposób uchronić Setha Rollinsa, ale jeśli będzie musiał przejść Kane'a i Ortona by go dorwać, to zrobi to. Triple H stwierdził, że podziwia jego postawiony cel. Dodaje również, że Seth rozpocznie to starcie, by John mógł go choć trochę dorwać.
---
Walka: John Cena vs. Kane, Randy Orton i Seth Rollins

Rozpoczyna Seth Rollins oraz oczywiście John Cena. Seth od razu zmienia się z Kane'm. Cena rzuca się z atakiem, atakuje również Rollinsa. Od tego momentu kontrolę przejmuje rywal Johna Ceny. Mamy zmianę, wchodzi Orton. Desperackie ataki lidera Cenation, Orton uspokoił go power slamem - 1..2..kick out. Do ringu powraca Kane. Ten dorzucił swoje trzy grosze i zmienił się z Rollinsem. Posiadacz walizki Money in the Bank zadaje kilka uderzeń, do tego z rozbiegu wbija się w swojego rywala, który znajdował się w narożniku. Rollins zaczyna drwić z Johna, ten więc rozpoczyna swoje ataki, które szybko się skończyły. Cena inkasuje uderzenie głową, Rollins ponownie zaczyna sobie drwić ze swojego rywala. To się na nim po chwili zemściło, ponieważ oberwał poteżny clothesline! Orton i Kane oberwali od Johna, Cena rusza z momentum pod finisher. Był bliski wykonania Attitude Adjustment, lecz Rollins wydostał się i popchnął Johna w stronę Kane'a, który miał dla niego Chokeslama! Mamy dyskwalifikację!!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikację

Po walce nie ma końca, Cena inkasuje od Kane'a Chokeslam!! Szykowało się RKO, lecz wybrzmiewa theme song Deana Ambrose, który pojawia się na renie z budką z hot dogami! Jednego zaczął nawet jeść, rusza do niego Orton oraz Kane. Dean wyjmuje z kieszeni keczup i musztardę, którą oberwali jego przeciwnicy. Dean rusza po Setha. Orton i Kane wrócili do ringu, lecz to się skończyło dla nich źle, Orton zainkasował Attitude Adjustment, a Kane potężnego clothesline'a!! Seth znajdował się poza ringiem, więc Dean zaczął obrzucać go różnymi rzeczami z budki od hot dogów, Kane wszystko przerwał. Akcja powróciła do ringu, gdzie Deanowi pomógł John, Kane otrzymał Attitude Adjustment! Po chwili zjawia się Triple H ze Stephanie McMahon, Hunter ustala walkę pomiędzy Johnem Ceną a Deanem Ambrose'm podczas Hell in a Cell, zwycięzca zmierzy się tej samej nocy z Sethem Rollinsem w Hell in a Cell matchu! Wydawałoby się, że to koniec, lecz Dean Ambrose zaskakuje Johna Cenę i wykonuje mu double underhook DDT!!!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki