WWE RAW 29/09/2014: Raport


Na samym początku RAW czekał nas segment z The Authority, w którym głównym tematem była ukradziona walizka Money in the Bank przez Deana Ambrose'a. W pewnym momencie ten pojawił się na titantronie i powiedział, że jeśli The Authority chce odzyskać tą walizkę to on na nich czeka. Seth, Triple H i Stephanie ruszyli w stronę zaplecza, przy rampie nagle wybrzmiała muzyka Johna Ceny, który atakuje Setha Rollinsa!! Akcja przenosi się do ringu, tam Rollins szybko uciekł w trybuny i przeniósł się z powrotem do Huntera i Stephanie McMahon. John pozostał w ringu.
---
Jeszcze dzisiaj, John Cena i Dean Ambrose vs. Randy Orton i Kane!
---
Renee Young jest z Johnem Ceną. Lider Cenation mówi, że to jest jego rodzaj miasta, ludzie będą krzyczeć ''Ambrose''. Cieszy się, że połączył z nim siły, lepsze to niż przeciwko niemu. On dorwie Rollinsa. Po chwili zjawia się Dean Ambrose. Jeśli Rollins się pojawi to John upewnie się, że ten otrzyma od niego bicie. Dean się zaśmiał i powiedział, że po ich pojedynku, to Rollins będzie jego. John stwierdził podobnie. Ambrose stwierdził, że ma rację, jednak uprzedził go, że nikt nie wchodzi mu w drogę, nawet John Cena.
---
Walka: John Cena i Dean Ambrose vs. Randy Orton i Kane

Rozpoczyna John Cena i Randy Orton. Mamy chanty ''Lets go Cena, Cena Sucks''. Początek starcia należy do Ortona, Cena kontruje irish whip, odbija się od lin i wykonuje bulldoga, pin - 2 count. Orton wykorzystuje sytuacje i odzyskuje kontrolę, wchodzi Kane. Cena kontruje ataki i powala rywala shoulderblockiem. Chciał wykonać Attitude Adjustment, lecz upadł z nim na matę. Mamy zmianę powrotną. Cena inkasuje wielką serię stompów. Czas na reklamy..

Powracamy po przerwie, Cena inkasuje power slam! Pin - 1..2..kick out. Szykowało się RKO, lecz John nie dał się, otrzymał za to backbreaker, pin - 2 count. Do ringu wchodzi Kane, który ma dla Johna big boota, pin - 1..2..kick out. Cena wydostaje się z akcji osłabiającej, na dodatek wykonuje dropkicka! John biegnie w stronę rywala, który ma dla niego side slam! Pin - 1..2..kick out. Orton wchodzi do ringu, rozpoczyna osłabianie kończyn rywala. Mamy chin lock, Cena się po dłuższej chwili wydostaje. Szykowało się standman DDT, lecz Orton wyleciał nad trzecią liną poza ring! Mamy w końcu zmianę, wchodzi Dean Ambrose. Dean świetnie poradził sobie z Ortonem, którego wyrzucił poza ring. Kane otrzymał cross body, a Orton suicide dive!! Wracamy do ringu, Dean inkasuje kopnięcie, odbija się od lin i wykonuje swój charakterystyczny clothesline! Mamy headlock driver!! Pin - 1..Dean zostaje zaatakowany przez Rollinsa!!!

Zwycięzcy: John Cena i Dean Ambrose przez dyskwalifikację


Po walce, Dean pozbył się z ringu Rollinsa i Kane. Miał dla tego drugiego suicide dive! Cena i Ambrose dorwali Rollinsa!! John całymi swoimi siłami atakuje go, pojawia się Dean, który go odpycha. Mamy tak na przemian, Dean w końcu wyrzucił Johna z ringu! Szykował się atak walizką, lecz zjawił się Orton, który miał dla niego RKO!!! Ambrose inkasuje Chokeslam oraz Curb Stomp na walizkę!!! Do ringu wkracza John Cena, który atakuje rywali, Orton uspokoił go po wykonaniu RKO!!! Cena inkasuje Chokeslam oraz Curb Stomp na walizkę!! Kończymy to RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki