WWE RAW 22/09/2014: Raport


Do ringu kieruje się powracający na RAW, Dean Ambrose. Mówi, że nie jest martwy. Brzydki pasierb WWE powrócił. Od czasu, co się mu wydarzyło miał mały mętlik w głowie. Pochlebia starania The Authority, który za wszelką cenę chcę się go pozbyć. Może być nie zadowolony i żywić urazę. Nie wyjdzie z ringu dopóki nie dostanie w swoje ręcę Setha Rollinsa, ponieważ chce uderzyć go prosto w twarz. Dean wychodzi z ringu i bierze krzesełko, wraca z powrotem, rozkłada je i siada. Nagle wybrzmiewa theme song Johna Ceny, który kieruję się do ringu. Dean mówi, że będzie z Johnem szczery, wziął krzesło i wykopał je po chwili. On naprawdę mu przeszkadza i nie podoba mu się to, że John jest teraz w ringu. Ambrose mówi, aby nie dawał mu powodów, dla których ma go zacząć nie lubić. Cena powiedział, że jest to niefortunny zwrot wydarzeń, mają podobny kłopot. Seth próbował się go pozbyć. Był bliski pokonania dopóki Seth zainterweniował, użył kilka słów obrażających Mr. Money in the Bank. On teraz powinien być WWE Championem. John mówi, że rozpoczyna cashing. Rozpoczyna cashing swojej walizki Ass Kicking in the Bank na Setha Rollinsa. Nikt go nie zatrzyma. Dean dodaje, że ostrzegał Johna Cenę, miał nie wchodzić w jego drogę. Lider Cenation zdejmuję koszulkę, a Dean swoją kurtkę. Wydawałoby się, że dojdzie do brawlu, lecz na rampę wychodzi całe The Authority. Hunter mówi żeby obaj się zrelaksowali. Obaj chcą dorwać Setha Rollinsa, lecz żaden z nich z nim nie zawalczy dzisiaj. Nikt nie zmierzy się z Sethem Rollinsem. Cena mówi, że nie ma zamiaru czekać i rusza w stronę The Authority, to samo robi Dean Ambrose!! Mamy brawl między nimi a Rollinsem, Ortonem i Kane'm! Seth zdołał jakoś uciec na zaplecze, jednak Dean ruszył od razu za nim. Po chwili również dołącza tam John Cena! Seth w akcie desperacji powala jakiegoś człowieka i wsiada do samochodu, Dean wskoczył do bagażnika, lecz z niego wypadł. No to ładnie!

Jakąś chwilę później Hunter ustalił w biurze, że Dean zmierzy się z Kane'm, a John z Randy'm Ortonem.
----
Walka: John Cena vs. Randy Orton

Przy ringu znajduje się Seth Rollins oraz Kane. Kamery wielokrotnie pokazują na zakryte miejsce przy stole komentatorskim, zapewne pustaki, ale się okaże. Warta wspomnienia nowa koszulka Johna Ceny ''Keep Calm and Never Give Up''.

Mamy gong, obaj nie startują zbyt szybko. Czas na chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Obaj przechodzą do headlocku, Orton przeszedł do chin locku. John wstaje, Orton odbija się od lin i powala rywala shoulderblockiem. Lider Cenation odpłaca się tym samym. Przewaga należy do Ortona, który okłada Johna uderzeniami, kopnięciami oraz z głowy. Cena rusza po chwili z atakami, irish whip do narożnika, Orton się odbija i otrzymuje bulldoga, pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Orton powala Johna clotheslinem. Pin - 1..2..kick out. John ruszył z shoulderblockiem, drugiego nie trafił, ponieważ jego rywal się schylił. Jesteśmy poza ringiem, Cena zostaje wbity w stalowe schodki! Orton dorzuca także back suplex na stół komentatorski! Powracamy do ringu, szykowało się standman DDT, lecz John miał inny plan, wyrzucił go z ringu nad górną liną. Randall powraca do ringu, mamy double clothesline. Czas na wymianę ciosów, wygrywa potyczkę Orton, który kończy to backbreakerem, pin - 1..2..kick out. Mamy chanty ''Cena, Cena''. John całym impetem zostaje wbity w narożnik. Dwa stompy na głowę dla Johna Ceny, pin - 2 count. Lider Cenation blokuje atak w narożniku, jednak daje się złapać w sleeper hold! Po dłuższej chwili mamy koniec tej akcji, Cena rusza ze swoim momentum, cyli dwa shoulderblocki i proto bomb. Nieudana próba five knuckle shuffle, Orton wykonuje power slam! Pin - 1..2..kick out. Cena próbował wykonać STF, lecz nieskutecznie. Po chwili zostaje powalony mocnym clotheslinem. Obaj znajdują się na narożniku, Cena pozbywa się Ortona, lecz ten szybko wraca i podcina swojego przeciwnika. Mamy standman DDT z narożnika!! Pin - 1..2..kick out. Po dłuższej chwili mamy wyczekiwanie na RKO, lecz nie ma tej akcji, Cena podcina swojego przeciwnika i przechodzi do STF! Do ringu wkracza Kane i Rollins, mamy koniec pojedynku!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikację

Cena jest atakowany przez trzech rywali, rusza z atakiem, lecz Rollins zatrzymał go kopnięciem na głowę, Kane dorzuca Chokeslam! Przenosimy się poza ring, Johna miało czekać to samo, co ostatnio Ambrose'a. Kane zdejmuje zasłonę z tych cegłówek, gdy nagle wychodzi z nich Dean Ambrose!!! Ambrose rzuca się na swoich rywali i to bardzo skutecznie! Dean zostaje wrzucony na stół przez Kane'a, opłacało mu się to ponieważ skoczył z niego na swoich rywali! Seth zostaje wrzucony do ringu, inkasuje potężny clothesline! Do ringu wkracza Kane, który łapię go za szyję, ale Deanowi pomaga John Cena. Orton inkasuje Headlock Driver od Ambrose'a, a Kane Attitude Adjustment!! Rollins uciek gdzieś w trybuny, jedno jest pewne to nie jest jeszcze koniec, to dopiero początek!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki