WWE RAW 20/10/2014: Raport


Do ringu kieruje się Randy Orton, który mówi, że ma coś do powiedzenia, a nie zostało to powiedziane wcześniej. W niedziele zmierzy się z Ceną w najbardziej demonicznej konstrukcji jaką w WWE było widać. Obaj spotkali się wcześniej w klatce, więc wie, co może się po nim spodziewać. Czas naprawdę leci. Wydawałoby się jakby było to wczoraj, kiedy to w 2002 roku debiutowali. Był twarzą trzeciej generacji, kiedy to John Cena był jakiś młodziakiem Bostonu, który myślał, że powinien rapować. Orton podkreślił, że Royals nie wygra w tym roku, nie wygra także w tym życiu. Kiedy patrzy na oczy Johna, wie że pokona go na Hell in a Cell, będzie cieszył się każdą sekundą. Potem ruszy na bestię. Po chwili przerwało mu nadejście Johna Ceny. Lider Cenation mówi żeby Orton się zamknął. Mówi, że każdy wie, że Randy jest utalentowany i będzie przyszłym Hall of Famerem. Orton za każdym razem będzie udowadniał jakim jest głupkiem. John zmienia swój głos w starego dziadka i powiedział ''Chodziliśmy do szkoły pod górkę w dwie strony'', podkreślił również, że nie jest to już 2002 rok. Wszystkie rzeczy dzieją się w tym mieście, może powiedzieć tym ludziom, że Royals nie ma szans na wygranie World Series. Mógł mieć rację w 2002 roku. Wiele działo się w 2002 roku, ponieważ jest to ostatni moment, kiedy to Randy był istotny. Teraz jest 2014 rok, Royals jest w World Series i spokojnie przygląda się ku mistrzostwu. Orton stwierdza, że jest w World Series, a tam wygrana jest zupełnie inna. Cena się z nim zgodził. To będzie tak jak Randy Orton w tym starciu, lecz on tego nie wygra. Wciąż ma swoje porachunki z Rollinsem, który kosztował go pasa, lecz teraz skupia się na Ortonie, bo jeśli go pokona w niedzielę, to w swoje ręce otrzyma bestię. W niedzielę, zostanie zamknięty z człowiekiem, który ma misję. Będzię w klatce z facetem, który widzili tylko twarz Brocka Lesnara. Nagle zjawia się Paul Heyman, który standardowo się przedstawił. Heyman stwierdził, że zwycięzca tego pojedynku będzie z góry przegrany, ponieważ jego klient nie ma sobie równych. Dochodzi do tego, że Cena wynosi na barki Heymana, po chwili go puszcza, to spowodowało, że Orton obrucił Johna i wykonał mu RKO! Wydawałoby się, że to koniec segmentu, lecz RKO otrzymał także Paul Heyman!!
---
Dean Ambrose jest w jakimś pomieszczeniu, gdzie ogląda See No Evil 2, jest ''wystraszony''. Zjawia się John Cena, który zapytał go, co ten robi. Dean stwierdził, że Kane jest chory. Spytał się go również, czy oglądanie filmu jest jego planem na dzisiejszy wieczór. Dean stwierdził, że jest jak superman i batman. John jest prawdą, sprawiedliwością i drogą Ameryki, gdy on jest człowiekiem, który lubi bić swoich rywali. Cena wspomina mu o trzech rywalach, Dean powiedział aby ten się nie martwił, ponieważ Street Fight jest jego główną domeną. Ambrose powiedział, że będą bić wszystko, co się ruszy i powalą ich. Johnowi się to spodobało, powiedział, że Dean jest bardziej podobny do Jokera i odeszedł. Dean powiedział ''why so serious'', a potem zjada popcorn.
---
Walka: Handicap Street Fight match: John Cena i Dean Ambrose vs. Kane, Seth Rollins i Randy Orton

Od razu dochodzi do brawlu między uczestnikami pojedynku! Cena i Ambrose świetnie sobie poradzili z rywalami, John pozbył się Kane'a, a Dean wyrzucił z ringu Ortona. W ringu pozostaje Dean i Seth, przewagę ma Ambrose, który powala swojego rywala bulldogiem. Mamy irish whip do narożnika, Rollins się odbija i otrzymuje clothesline'a! Kane i Orton oberwali od Ambrose'a, przenosimy się poza ring, tam rywale go atakują, lecz wspomaga go John Cena. Dean uspokoił wszystkich skacząc na nich ze stołu komentatorskiego. Do ringu zostaje przyniesione krzesełko, obrywa nim dwa razy Rollins. Następny jest stół, w między czasie Cena zaatakował Ortona. Kane zajął się Ambrosem oraz po chwili Johnem Ceną. Czas na reklamy..

Wracamy po przerwie, Rollins przeważa nad Ambrosem. Po chwili mamy zmianę, wchodzi Randy Orton. Ten wynosi Dean do góry i nadziewa go na liny. Zmiana powrotna. Ten zrobił kilka ataków z łokcia, lecz Dean nie był mu obojętny, zaczął go atakować, szybko przestał, ponieważ Randy i Kane odwrócili jego uwagę. Wchodzi ponownie Orton, który wykonuje stompy, pin - 2 count. Ambrose zaczął kontrować ataki, po chwili zablokował jego atak w narożniku, wykonał missle dropkick. Mamy zmianę, wchodzi Cena i Rollins!! Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb i five knuckle shuffle. Do ringu wchodzi Kane, który otrzymuje Attitude Adjustment!! Cena wnosi do ringu stół, ustawia go. Szykowało się Attitude Adjustment, lecz Rollins przewrócił stół i wepchnął głową Ceny w krzesełko, które było ustawione w narożniku! Poza ringiem, Orton całą swoją siłą wbił Ambrose'a w stalowe schodki! Kane dorzucił atak schodkami prosto na głowę Ambrose'a!! W ringu, Seth bierze stół i ustawia go w narożniku. Po chwili mamy zmianę z Kane'm. Ten wyciąga Johna z ringu i przerzuca go przez stół komentatorski. Do tego dorzucił poteżny irish whip w stalowe schodki! Głowa Ceny spotyka się z ring postem. Wracamy do ringu, Kane wbija Johna w stół będący w narożniku!!! Ambrose powoli wchodził do ringu, szybko wrócił na miejsce, ponieważ Kane zadał mu kopnięcie. Po chwili klatka opada w dół!! Ambrose w ostatniej chwili zdołał wejść w obręb klatki. Mamy zmianę, wchodzi Dean Ambrose, który rozdaje karty w ringu! Rollins otrzymuje missle dropkick i wbija się w klatkę!! Dean bierze kij i atakuje nim Ortona, wykonuje także z tym Russian Leg Sweep! Ambrose bierze krzesełko, wchodzi na narożnik i wykonuje z nim elbow drop! Kane oberwał krzesełkiem, Orton został wyrzucony z ringu, to samo dzieje się z Rollinsem. Ten ostatni otrzymuje suicide dive!! Orton przejmuje kontrolę nad pojedynkiem. Wrzuca Ambrose'a do ringu. Szykowało się RKO, lecz zjawił się John Cena. Kane wykonał mu Chokeslam, a Kane otrzymał finishera od Ambrose. Ten otrzymał RKO!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: Seth Rollins, Kane i Randy Orton

Po walce, Seth Rollins zaskakuje wszystkich i wykonuje Ortonowi Curmb Stomp!!! Rollins przeniósł się na szczyt klatki i tam świętował. Tak kończymy to RAW przed Hell in a Cell!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki