WWE SmackDown 03/10/2014: Raport


Smackdown otworzył John Cena! Ogólnie John na początku skupił się na Sethie Rollinsie. Cena uznał, że Dean także musi się zemścić na Sethie za Crub Stomp na pustaki. Lider Cenation wspomniał także, że na SummerSlam został zniszczony przez Brocka Lesnara. Zainkasował 16 Suplexów, 2 F5. Cena wypowiedział, się także o tym jakie szanse dawali mu Hall of Famerzy- Shawn Michaels , Ric Flair i Hulk Hogan. John nawiązał do walki z Brockiem na Night of Champions. Cena powiedział, że był blisko wygranej ale wszystko przerwał Seth Rollins. John mówił, że potrzebował tego zwycięstwa aby wszyscy ponownie w niego uwierzyli. Lider Cenation mówi, że Rollins to oportunista. Wiele osób myśli, że to przyszłość tego biznesu. John mówi , żeby Rollins pokazał swój potencjał. John daje szanse Sethowi , na to aby pojawił się i potwierdził to co mówi, że jest najlepszy. Cena chce dokopać Sethowi i zaprasza Go do ringu! 

Zamiast Setha pojawia się Dean Ambrose!


John i Dean ogólnie się sprzeczali o to, kto powinien się zmierzyć z Sethem Rollinsem. John argumentował tym , że był bliski pokonania Bestii a Rollins przerwał to. Dean natomiast mówił, że Seth prawie zniszczył jego karierę po Crub Stomp na pustaki. John wyciągnął rękę do Deana a ten chciał odwzajemnić a tu nagle na titantronie pojawił się Kane, Orton i Seth Rollins.
Kane powiedział , że Dean mówił różne przykre rzeczy o Cenie, gdy był w tarczy. Orton też wyznał że Cena nie był zbyt miły dla Ambrose'a. W ostateczności dowiedzieliśmy się , że Dean i Cena połączą siły w Main Evencie SD , gdzie zmierzą się z Kanem i Ortonem!Walka: John Cena & Dean Ambrose vs. Kane & Randy Orton

Zaczynaj Dean i Orton. Rywale wchodzą w zwarcie, jako pierwszy kontrolę uzyskuje Viper, wymierza atak z kolana w brzuch i próbuje wbić Deana do narożnika ale ten blokuje. Ambrose przechodzi do ofensywy widzimy serię punchów. Następnie wbicie do przeciwległego cornera. Dean za bardzo tam nic nie zdziałał, tylko przeszedł do wrist-locka, po czym Snapmare , odbicie od lin i Clothesline. Dean odbija się od lin i Elbow Drop! Pin 1..Kick Out.  Zmiana z Ceną. John wyprowadza ciosy w brzuch i głowę, po czym Irish Whip do narożnika i Bulldog! Pin 1..2..Kick Out. W stójce Fisherman Suplex..Orton dokonuje zmiany z Kanem. Mamy wymianę ciosów, Cena przejął kontrolę i odbija się od lin co skutkuje Shoulder Tackle dla Kane’a! Zmiana z Deanem..mamy Double Suplex dla Potwora! Pin 1..2..Kick Out. Ambrose ma rywala przy linach i częstuje Go serią ataków z kolana w brzuch. Następnie odbicie od lin o Front Drop Kick! Dean ponownie odbija się od lin, ale tym razem Kane powala Go Shoulder Blockiem! Zmiana z Ortonem. Kane przytrzymał oponenta więc Randy mógł spokojnie wymierzyć kopnięcie.  […] W pierścieniu Kane, wymierza on mocnego podbródkowego po czym Snapmare, odbicie od lin i Front Drop Kick! Pin 1..2..Kick Out.  W podłożu widzimy Side Headlocka..wstają, Dean nie potrafił wyjść zbytnio więc ugryzł Kane’a w rękę! Monster zdołał sobie poradzić i przepchnął przeciwnika do cornera. Wydawało się , że Dean jest w opłakanej sytuacji ale świetnie sobie poradził! Ambrose powala z krawędzi ringu Ortona i zatrzymuje atak Kane’a! Dean chce iść za ciosem, ale otrzymuje podbródkowego..Ambrose w swoim stylu odbija się od drugiej liny i wymierza potężnego Clothesline’a! Szykuje się nam zmiana..ale nagle pojawia się Seth Rollins i Cena zaczyna Go gonić! Zmiana w heelowym teamie. Orton próbuje atakować, ale to Dean przejmuje kontrolę i wykonuje punche na głowę. Następnie Irish Whip..Orton odwraca a Ambrose wykonuje Running Crossbody i seria punchów w podłożu! Następnie Kane inkasuje i spada z krawędzi ringu. Viper niespodziewanie przejmuje kontrolę i w ostateczności wykonuje Hangman DDT! Apex Predator wykonuje typowy taunt przed RKO..w stójce próba finishera, ale kontra i Roll Up -1..2..Kick Out. Dean próbuje Dirty Deeds..ale Viper odpycha oponenta a ten wpada wprost pod Big Boota od Kane’a! Orton i Kane razem atakują Deana i mamy DQ!

Zwycięzcy przez dyskwalifikację John Cena & Dean Ambrose. 

Po gongu Kane i Randy nadal atakowali Deana. W ostateczności zobaczyliśmy RKO i Chokeslam. Nagle do ringu wbiegł John Cena ale Monster i Viper zdołali się z niego ulotnić. 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki