Feud: John Cena vs. AJ Styles (2016)

  

Rywalizacja Johna Ceny z AJ Stylesem rozpoczęła się 30 maja 2016 roku, kiedy to doszło do ich pierwszej, historycznej konfrontacji na RAW. Lider Cenation stwierdził, że przyszłość musi przejść przez niego, dlatego też stąd pojawił się AJ Styles. W trakcie ich segmentu dołączyli Luke Gallows i Karl Anderson, czyli członkowie Clubu. Doszło oczywiście do rękoczynów, w których John Cena zgarnął niezłe baty od AJ Stylesa. (Raport)

Kolejny tydzień przyniósł nam drugą konfrontacje słowną, która zmierzała do bijatyki między czwórką zawodników, jednakże Johna Cenę postanowiło wesprzeć New Day, co niczym nie zaowocowało. Pod koniec RAW doszło do walki tag teamowej, która zakończyła się dyskwalifikacją. Na pomoc New Day przybył John Cena, no i to w tej konfrontacji face'owie byli lepsi. (Raport)

Na ostatnim RAW przed galą Money in the Bank doszło do podpisywania kontraktu na walkę między zawodnikami. Lider Cenation dał swojemu rywalowi jeden kontrakt do wyboru, walka sam na sam bez kolegów, lub walka sam na sam, ale z kolegami. Styles wybrał pojedynek bez swoich kolegów, po czym dodał, że czas Ceny się skończył, a jego dopiero się zaczyna. Do bójki nie doszło. (Raport)

Money in the Bank 2016
Przez większość starcia walka odbywała się zgodnie z planem, jednak kiedy oberwało się sędziemu, zjawili się Gallows i Anderson, którzy zaatakowali Johna Cenę. To pozwoliło Stylesowi odnieść wielkie zwycięstwo nad Johnem Ceną! (Raport

20 czerwca na RAW, Club 'przeprosił' Johna Cenę za to, że Ci interweniowali w jego pojedynku z AJ Stylesem. Nieco później, John Cena zmierzył się z Karlem Andersonem, którego pokonał poprzez dyskwalifikację. Nie obyło się oczywiście bez ataku na byłego mistrza WWE, który zakończony został po Styles Clash. (Raport

 Tydzień później, John Cena i AJ Styles starali się o swoje miejsce w pojedynku o pas mistrzowski WWE, dlatego też Stephanie McMahon dała im taką szansę, tyle że musieli pokonać swoich rywali. Cena przegrał z Rollinsem przez pojawienie się Clubu, natomiast Styles przegrał z Ambrose'm, oczywiście z powodu Johna Ceny. Po walce, Club i Rollins zdominowali swoich rywali, oczywiście każdy osobno. (Raport)

Na następnym epizodzie czerwonej tygodniówki doszło do kolejnej potyczki słownej oraz fizycznej między Johnem Ceną, a trójką członków Clubu. Tym razem jednak na pomoc Johnowi przybył Enzo Amore i Big Cass! (Raport)  

11 lipca doszło do walki tag teamowej między Cassem i Amore'm a Andersonem i Gallowsem. Sama walka zakończyła się poprzez dyskwalifikację, ale to właśnie po walce face'owie obrywali, dlatego na pomoc przybył im John Cena, i to oni byli górą w tej potyczce. (Raport)  

Na ostatnim RAW przed Battleground doszło do 12-Man Tag Team Matchu, w którym John Cena, New Day, Cass i Amore przegrali z The Wyatt Family i Clubem. Walka skończyła się po Styles Clash dla Enzo Amore'a. (Raport)  

Dzień później doszło do piewszego SmackDown Live, na którym odbył się Draft. Na niebieską tygodniówkę przeniósł się John Cena i AJ Styles, a Cass, Amore oraz Anderson z Gallowsem trafili na RAW. Tej samej nocy, John Cena bez większych problemów pokonał Luke'a Gallowsa. (Raport

Battleground 2016
Tak jak się można było spodziewać, John Cena, Enzo Amore i Big Cass pokonali AJ Stylesa, Karla Andersona i Luke'a Gallowsa w Six-Man Tag Team Matchu. Starcie skończyło się po tym jak John Cena wymierzył piękne Attitude Adjustment z narożnika na AJ Stylesie. (Raport

Dwa dni później na SmackDown doszło do Six-Pack Challenge Matchu, który miał wyłonić pretendenta do pasa WWE, który był w posiadaniu Deana Ambrose'a. I tak też John Cena, AJ Styles, Bray Wyatt, Dolph Ziggler, Baron Corbin oraz Apollo Crews wzięli udział w tym starciu. Ostatecznie starcie wygrał Ziggler, który zgarnął pin po superkicku na Stylesie. (Raport

2 sierpnia na SmackDown doszło do ich kolejnej konfrontacji słownej. Obaj uzgodnili, że zmierzą się ze sobą na SummerSlam, w ostatniej już walce. Po dłuższej wymianie słów, Styles zostawił zakłopotanego Johna Cenę w ringu. (Raport)

Dwa tygodnie później, John Cena zmierzył się z Alberto Del Rio w walce wieczoru SmackDown. Oczywiście pokonał Meksykanina. Jako, że AJ Styles był przy stole komentatorskim, nie mógł odpuścić okazji ataku na swojego przeciwnika. Jednak tym razem skończyło się to dla niego źle, w efekcie otrzymał Attitude Adjustment ze schodków na stół komentatorski! (Raport

SummerSlam 2016 
Po naprawdę genialnym pojedynku, to właśnie AJ Styles wygrał całą rywalizacje z Johnem Ceną pokonując go po swoim combo finisherów. Po pojedynku, John Cena zostawił swoją opaskę w ringu, po czym oklaskiwany przez fanów, opuścił arenę. (Raport)
 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki