WWE SmackDown 26/07/2016: Raport


 Na początku gali został ogłoszony Six-Pack Challenge o miano pretendenta do pasa WWE World Heavyweight Championship na SummerSlam. Jako pierwszy został wybrany John Cena, następnie Bray Wyatt, Dolph Ziggler, Baron Corbin i AJ Styles. Później odbył się Battle Royal o ostatnie miejsce w tej walce, i wygrał je Apollo Crews.
---
Walka: Six-Pack Challenge o miano pretendenta do pasa WWE World Heavyweight Championship - John Cena vs. AJ Styles vs. Dolph Ziggler vs. Bray Wyatt vs. Baron Corbin vs. Apollo Crews
Rozpoczynamy. Mamy spore zamieszanie, które zostaje zwięczone reklamami..

Jesteśmy z powrotem, w ringu Bray Wyatt i AJ Styles pastwią się nad Apollo Crews. Wyatt w końcu wykiwał Stylesa, kiedy odbił się od lin, albowiem powalił go potężnym clothesline'm. Do ringu wraca Dolph Ziggler, wymierzył Wyattowi ładnego dropkicka, lecz długo jego ofensywa nie potrwała, ponieważ z ringu wyciągnął go Baron Corbin. Styles się od razu obudził i wymierzył Corbinowi potężne kolano na głowę! Następnie wykonuje springboard 450 splash na Wyatta!!! Pin - 1..2..przerywa John Cena! Mamy walkę między Ceną, a Stylesem, która skończyła się źle dla Johna Ceny. Do ringu wraca Apollo Crews, który wykonał dwa ładne german suplexy Stylesowi. Wraca też Corbin. Ten wykonał STO, pin - 1..2..kick out. Jego przewaga zaczyna się coraz bardziej zarysowywać, aż w końcu mamy kolejne reklamy..

Wracamy, w ringu mamy dwa potężne superplexy z wszystkich uczestników pojedynku!!! Najbardziej ucierpiał na tym Dolph Ziggler i AJ Styles, którzy byli na samej górze. W ringu ponownie zostaje Corbin i Crews. Ten drugi wykonał ładny powerbomb. Mamy pin - 1..2..Wyatt wyciąga sędziego z ringu!!! Bray wykonuje 'ludzkiego pająka', po czym wykonuje Apollo Crews swojego finishera, czyli Sister Abigail!!! Ziggler wraca i wykonuje mu Zig Zacka!!! Przechodzi do pinu, ale nie ma sędziego. Ziggy chciał wykonać superkicka rywalowi, lecz wraca Cena, który ma dla niego Attitude Adjustment!!! Wyatt chciał wymierzyć mu Sister Abigail, ale skończyło się na tym, że otrzymał potężnego kopniaka od Stylesa! Ten natomiast otrzymuje Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! Crews skacze z narożnika, ale zostaje ostatecznie złapany, po czym otrzymuje Attitude Adjustment!!! To samo ma dla Braya Wyatta!!! Również wpada pod to Baron Corbin!!! Styles wykonuje springboard punch, po którym John Cena wypada z ringu! Ziggler wraca i wykonuje superkicka na AJ Stylesie!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Dolph Ziggler
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki