WWE RAW 27/06/2016: Raport

  

RAW zaczęliśmy od Setha Rollinsa, który poruszył temat Romana Reignsa. Wraz z tym co się stało, stwierdził, że Reigns nie zasługuje na bycie w main evencie Battleground. To Seth zasługuje na walkę jeden na jednego o pas mistrzowski WWE przeciwko Dean'owi Ambrose'owi. O wilku mowa, mamy Ambrose'a w ringu. Dean stwierdził, że Roman popełnił błąd. On też popełnił ogromny błąd, kiedy przyjaźnił się z Sethem. Tak czy siak, wciąż ustalony jest triple threat match. Ku zaskoczeniu, do ringu przychodzi..AJ Styles. Ten stwierdził, że powinien odbyć się ten triple threat match - Dean Ambrose vs. Seth Rollins vs. AJ Styles. Styles stwierdził, że jest facetem, który pokonał Johna Cenę w dream matchu. Dlatego też powinni wyrzucić Reignsa, i wrzucić jego do tego pojedynku. Dean stwierdził, że Reigns wciąż jest w tej walce, to też AJ zasugerował Fatal 4-Way Match. Swoje jednak do powiedzenia ma też John Cena. Lider Cenation mówi, że Dean jest walczącym mistrzem. Będzie walczył z przyjacielem, wrogiem, z żabą? John przypomina, że jest 15-krotnym mistrzem, oraz że miał swój pierwszy pojedynek w tym ringu 14 lat. Przez ostatnie 12 lat żyje w Tampie. Ostatni raz kiedy walczył z Deanem, pokonał go. Następnie sugeruje Fatal 5-Way Match! No i mamy Stephanie McMahon, która zrobiła swoje. Stwierdziła, że jeżeli John Cena i AJ Styles wygrają swoje pojedynki, zostaną umieszczeni w walce o tytuł. Tak też John Cena zmierzy się z Sethem Rollinsem, a AJ Styles z Deanem Ambrose'm!
---
Walka: John Cena vs. Seth Rollins

Starcie rozpoczynamy od chantów ''Lets Go Cena, Lets Go Rollins''. Mamy zwarcie, po którym Rollins przechodzi do headlocku. Jest odbicie od lin, Cena zaskakuje Rollinsa shoulderblockiem. Mamy zbliżoną sytuację, w której tym razem górą był Seth Rollins. Po chantach fanów, wracamy do akcji w ringu. Tym razem to Seth zdecydowanie ruszył z atakiem, dzięki czemu spokojnie kontroluje przebieg pojedynku. Cena inkasuje kopniaki i uderzenia. Mamy irish whip, po którym Cena wpada pod dropkicka, pin - 1..2..kick out. Po chwili mamy skontrowanego irish whipa, po którym Rollins zostaje zaskoczony przez swojego rywala, albowiem wpada pod dropkicka! Cena nie trafia z atakiem w narożniku, przez co Rollins wykonał ładny flying neckbreaker, pin - 1..2..kick out. Mamy chin locka, 15-krotny mistrz WWE wydostał się, po czym przeszedł do swojego momentum. Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb oraz 'you can't see me', po którym Cena dostał kopniaka w głowę i wypadł z ringu. Czas na reklamy..

Jesteśmy z powrotem, Cena wykonuje dwa shoulderblocki, dorzuca do tego proto bomb oraz 'you can't see me'. Mamy kolejny proto bomb i w końcu ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Do Attitude Adjustment nie dochodzi, ponieważ Rollins ładnie się wydostał, wykonał kopniaka w brzuch i dorzucił kopniaka w głowę! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation blokuje atak Rollinsa, po czym wchodzi na narożnik i wykonuje tornado DDT! Pin - 1..2..kick out. Cena podnosi rywala, i to był błąd, ponieważ otrzymał enzuigri. Pin - 1..2..kick out. Czas na wymianę ciosów, która kończy się tym, że Cena dostaje dropkicka (?). Akcja po chwili przenosi się na narożnik. Tam Rollins ładnie uciekł od rywala, co pozwoliło mu wykonać powerbomb na przeciwny narożnik!! Pin - 1..2..kick out. Rollins na narożniku, skacze i wykonuje frog splash, lecz nie trafia. Teraz to Cena wchodzi na narożnik, Rollins szybko do niego doskoczył i wykonał mu superplex! Od razu go podnosi i dorzuca kolejnego! Pin - 1..2..kick out. Cena kontruje Pedigree na katapultę. Rollins złapał się narożnika, skoczył i został złapany! Cena wykonuje Attitude Adujstment!!! Pin - 1..2..sędzia widzi nogę Rollinsa na linie! Kolejne Attitude Adjustment, lecz tym razem Rollins staje na nogi. Próba Pedigree została skontrowana na STF!!! Nagle przy ringu zjawia się AJ Styles, Karl Anderson i Luke Gallows. To rozproszyło Johna Cenę, który otrzymał Pedigree od Setha Rollinsa!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Seth Rollins
---
W trakcie walki AJ Stylesa z Deanem Ambrose'm. Przy ringu zjawił się John Cena, który zaatakował Gallowsa i Andersona. Styles został rozproszony, przez co zainkasował od Ambrose'a Dirty Deeds i przegrał pojedynek. Po pojedynku, Cena został zaatakowany przez Andersona i Gallowsa. To przykuło uwagę Ambrose'a, który został zaskoczony od tyłu przez Setha Rollinsa, który wymierzył mu Pedigree!!! Cena próbował walczyć z rywalami, lecz było ich za dużo. Gallows i Anderson wykonali na stage'u Magic Killer! A co do sytuacji w ringu, Rollins podniósł Deana i wykonał mu kolejne Pedigree!!! Widokiem Rollinsa z pasem kończymy ten epizod RAW.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki