WWE RAW 20/06/2016: Raport

  

 W ringu mamy AJ Stylesa. Wszyscy tutaj brzmią jakby byli szczęśliwi, i on powinien się czuć szczęśliwy. Przewidywał ten moment od lat. Marzył o tym i stało się to rzeczywistością. Ten dream match pomiędzy nim, a Johnem Ceną został zniszczony przez dwóch gości, których uważał za więcej niż braci. Pobił Johna Cenę. Pokonał Johna Cenę. To nie było to, o czym marzył, nie spodziewał się Gallowsa i Andersona, którzy zainterweniowali. Wzywa ich do ringu, aby publicznie przeprosili, jeśli chcą by Club dalej funkcjonował. Tak też się dzieje. Kazał im przeprosić patrząc mu prosto w oczy. Dlatego też pierw zrobił to Karl, a potem Luke. AJ chciał także by obaj przeprosili jeszcze jedną osobę - Johna Cenę! Lider Cenation wychodzi przy swojej muzyce, jednak zatrzymuje się na rampie. John stwierdził, że nie potrzebuje przeprosin. Obaj mieli podpisany kontrakt, który AJ zerwał. Luke powiedział, że to nie była wina Stylesa, ponieważ on nie miał w ogóle o tym pojęcia, dlatego za to przeprasza. Karl natomiast stwierdził, że AJ podpisał kontrakt, lecz oni nie. Dlatego też skorzystali z tego faktu, i dlatego też przeprasza. John mówi, że AJ walczy o przetrwanie w WWE, przez co rozpaczliwie potrzebował wygranej, i zrobił to za wszelką cenę. To moment, gdzie powinien otrzymać gratulacje. Może by otrzymać miano pretendenta. Użył swojego Clubu do przeprosin albo może udowodnił, że nie jest tak dobry, jak mówi, że jest. AJ powiedział, że użył Karla i Luke'a jako wymówkę, ponieważ może właśnie to on nie jest taki dobry, jakim się wydaje. John stwierdził, że szanuje zwycięstwo. Zwycięstwo jest suckesem w WWE. Kiedy wygrywasz wieczór w wieczór, to jest to co czyni go mistrzem. Kiedy jesteś przyciśnięty do ściany, masz dwie rzeczy, swoje jaja i swoje słowa. Zeszłej nocy udowodnił, że nie ma żadnej z tych dwóch rzeczy. AJ stwierdził, że Karl i Luke zrobili mu przysługę. AJ nie dba o fanów. Oni dali Johnowi wymówkę. Może zmierzyć się z dowolnym członkiem Clubu dzisiaj wieczorem. Cena zdecydowanie ruszył w stronę ringu, po czym powiedział, że wybiera AJ Stylesa. Ten go oczywiście zatrzymał, stwierdzając, że jeszcze nie skończył. Chodziło mu o każdego członka Clubu, z wyjątkiem jego. Interweniowali, więc powinni zostać ukarani. On ma dzisiaj Stone Cold Podcast, no i pokonał już Johna. Pyta się więc, kogo wybiera. John pyta się, czy ma to jakieś znaczenie. Szczyci się zwycięstwem z wczoraj w nocy i przeprosinami dzisiaj. Nie ma znaczenia, którego wybierze. Jeden z nich będzie w ringu, a dwóch obok niego. Chciałby by AJ podpisał kontrakt na walkę Cena vs. Club. W walce fair, wybił by każdemu zęby. Styles mówi mu, że jest w błędzie, i dlatego ludzie go nie lubią, ponieważ ten chce, by oni sądzili, że to on ma zawsze rację. On jest człowiekiem swojego słowa. Zmierzy się z Andersonem, jeden na jednego. Na koniec życzy mu powodzenia i jeszcze raz przypomina o udziale w podcaście Stone Colda. Czas na reklamy.

 Walka: John Cena vs. Karl Anderson

Cena rusza ze zdecydowanym atakiem. Wykonuje potężnego irish whipa do narożnika. Po chwili mamy kolejnego. Jest i fisherman suplex. Lider Cenation cały czas patrzy na rampę, wyszukując AJ Stylesa i Luke'a Gallowsa. Mamy chanty ''Lets Go Cena..AJ Styles''. Jest i potężny clothesline'a oraz body slam. Kolejny clothesline. John wykonuje proto bomb, po czym przechodzi do ''you can't see me'' oraz five knuckle shuffle. Jest i Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..AJ Styles i Luke Gallows atakują Johna Cenę!!! Mamy dyskwalifikację!!!

Zwycięzca: John Cena przez dyskwalifikację

John zainkasował po walce Magic Killer od Andersona i Gallowsa. Styles od siebie dorzucił swojego finishera - Styles Clash. Widokiem stojącego Clubu nad nieprzytomnym Johnem Ceną zakończyliśmy ten segment.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki