WWE RAW 18/07/2016: Raport

 
 Do ringu przychodzi John Cena. Lider Cenation stwierdził, że jest podekscytowany. Przypomina, że już jutro odbędzie się draft podczas SmackDown na żywo. A w niedzielę czeka nas Battleground, które obyejrzymy na WWE Network. W najbliższą niedzielę, The Club będzie próbowało go pokonać. Jednak zdadzą sobie sprawę, że go nie zobaczą, ponieważ dostał ich.. do ringu przybywa Enzo Amore i Big Cass. Nie będę się zbytnio się rozwodzić nad tym, co mówili, po prostu Enzo Amore wrzucał swoim rywalom. Cass dodał potem, że to było najlepsze trio jakiekiedykolwiek istniało. Są jak Trzej Muszkieterowie, Three Tenors, Nirvana, Destiny Child, Run DMC czy Wu-Tang Clan. John stwierdził, że muszą być oni poważni. Cass stwierdził, że są tutaj żeby bawić się z fanami, jednak kiedy przyjdzie co do czego, są poważni, i tacy mają zamiar być w niedzielę. Dodaje także, że jest jedno słowo, które to opisuje, i ma zamiar je przeliterować. W tym momencie przerwał mu muzyka The Club. Styles stwierdził, że John kieruje siebie na porażkę, jednak to od dokonuje wyboru. Ma zamiar dać mu ułamek tego, co go będzie czekało w niedzielę. Anderson pyta się ich o zgranie. The Club łączy się ze zgraniem. On i jego żona mają zgranie. Kiedy ich trójka się spotkała? Kilka tygodni temu. Luke przypomniał również o tym, że The Club jest ze sobą od dnia pierwszego, podróżując przez cały świat razem. Oni mają zamiar dzisiaj pokonać Johna Cenę, pokonać Enzo Amore'a, pokonać Big Cassa oraz pokonać New Day. No i o wilku mowa. Oni nieco wypowiedzieli się o Wyattach, po czym zaczęli 'wygłupiać się' z Cassem i Amore'm. Cena ich zastopował, lecz chwilę potem Big E wkroczył ze słynnym 'New Day Rocks'. Nadchodzi The Wyatt Family, a wraz z nimi reklamy..

Walka: 12-Man Tag Team Match - John Cena, Enzo Amore, Big Cass i New Day vs. The Wyatt Family i The Club

Wracamy po przerwie, w ringu mamy Johna Cenę i Ericka Rowana. Lider Cenation wyprowadził rywalowi shoulderblocka, po czym mamy zmianę, albowiem Gallows klepnął rywala w plecy. Cena próbował tego samego, lecz odbił się od niego jak od ściany. Jest zmiana, wchodzi Big E. Ten świetnie sobie zaczął radzić, Gallows zainkasował belly to belly suplexa. Kolejna nieporozumienie u rywali, wchodzi Strownman. Jako, że Big E sobie nie poradził z olbrzymem, do ringu wkracza...Enzo Amore. Nie mogło to się dla niego dobrze skończyć, i tak właśnie było, Amore odbił się od Strowmana jak od ściany. Kolejna zmiana, wchodzi Big Cass. Oba olbrzymy się mierzą, po czym Strowman zaatakował Cenę! Po chwili wszyscy wkraczają do ringu i mamy brawl drużyn!!! W ringu pozostaje Big Cass i Braun Strowmann. Co ciekawe, członek The Wyatt Family nie dawał sobie rady z rywalem, otrzymał potężnego big boota. Tuż po tym, Kingston zmienił się z Cassem, skończył, no i zepsuł przewagę zespołu. Mamy reklamy..

Jesteśmy z powrotem, Kingston ładnie poradził sobie z Wyattem w narożniku, dzięki czemu mógł zmienić się z Johnem Ceną! Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb oraz ''you can't see me''. Do five knuckle shuffle nie doszło, ponieważ Wyatt przestraszył go przejściem do 'ludzkiego pająka'. To pozwoliło Wyattowi po chwili wyprowadzić potężnego clothesline'a! Do ringu wchodzi Rowan. Cena wydostał się z chwytu rywala, jednak po odbiciu od lin otrzymał dropkicka. Zmiana, wchodzi AJ Styles. Lider The Club wymierza Cenie sporą serię ciosów, po czym zaczyna coś tam gadać do Wyatta. Po kilku kolejnych ciosach, Cena jeden skontrował, odbił się od lin (atakując przy okazji Gallowsa) i wpadł na plecy rywala, po chwili wpadając plecami na kolano Stylesa! Pin - 1..2..kick out. Przyszedł ten okres, gdzie John Cena zaczął inkasować sporą ilość ciosów od rywali. Gallows zaczął lekcaważyć Cenę, po chwili odbił się od lin i wykonał splasha, jednak w ostateczności nie trafił. Kolejne reklamy...

Wracamy, Cena uniknął back splasha od Wyatta, dzięki czemu mógł zmienić się z Big Cassem. Ten oczywiście ruszył ze swoim momentum na AJ Stylesie, który również wszedł do ringu. W ringu mamy Strowmana, który poradził sobie z Big Cassem i Xavierem Woodsem. Kingston i Big E pozbyli się olbrzyma z ringu. Ogólnie New Day zajęło się Wyattami. I ich bójka zakończyła się po pięknym planchu Woodsa na całą rodzinkę Wyattów!!! Czas na walkę pomiędzy Clubem a ich rywalami. Cena wykonał Gallowsowi Attitude Adjustment, natomiast Anderson wykonał Cenie spinebuster! To samo spotkało Enzo Amore'a, który skoczył z narożnika! Poza ringiem wznowiła się walka Wyattów z New Day, która przeniosła się gdzieś na zaplecze. W ringu mamy Enzo Amore'a, AJ Stylesa i Johna Cenę. Toczyła się walka między pierwszą dwójką, i w pewnym momencie Amore uderzył w Johna Cenę!!! Styles to wykorzystał, dzięki czemu wykonał na nim Styles Clash!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: The Wyatt Family i The Club
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki