Feud: John Cena vs. AJ Styles i Dean Ambrose (2016)

  

9 września 2016 roku na gali Backlash, AJ Styles pokonał Deana Ambrose'a o pas mistrzowski WWE, dzięki czemu stał się nowym mistrzem SmackDown. Już dzień później na SmackDown, John Cena powrócił po krótkiej przerwie, przerywając segment AJ Stylesa. Czego chciał? Oczywiście walki o pas mistrzowski WWE. Jako, że Dean Ambrose stracił tytuł, wymagał rewanżu. Wszystko ogarnął Shane McMahon, który ustalił triple threat match na gali No Mercy. Jeszcze tej samej nocy, John Cena i Dean Ambrose pokonali AJ Stylesa i The Miza w walce wieczoru SmackDown. Po samej walce, Ambrose wymierzył Cenie z zaskoczenia Dirty Deeds! (Raport)

Tydzień później, John Cena zmierzył się jeden na jednego z Deanem Ambrose'm. Walkę przegrał, ku zaskoczeniu wszystkich, przez roll upa. Po walce, John Cena wyszedł z ringu, gdzie znikąd zjawił się AJ Styles, który miał dla niego Phenomenal Forearm z barierki! Następnie zajął się Deanem Ambrose'm w ringu. Zjawił się na rampie Daniel Bryan, który zapowiedział, że za tydzień dojdzie do walki między Deanem Ambrosem a AJ Stylesem, a na szali znajdzie się pas WWE! (Raport)

Tak jak zapowiedziano, tak się stało. Przy stoliku komentatorskim znajdował się John Cena, i to on odegrał kluczową rolę w tym wszystkim. Przez to, że John Cena odwrócił uwagę Ambrose'a, oczywiście niespecjalnie, Styles sprytnie pokonał swojego przeciwnika. Po walce, lider Cenation nie pozostawił złudzeń, ponieważ Dean Ambrose, a potem AJ Styles, otrzymali po Attitude Adjustment. Na koniec, John wzniósł pas WWE do góry. (Raport)

4 października doszło do ich ostatniej konfrontacji przed galą No Mercy. Po tym jak pogadali, doszło do bójki między nimi. Każdy z nich zdołał w geście triumfu podnieść pas WWE do góry, lecz to ostateczne słowo należało do Deana Ambrose'a, który rozprawił się ze Stylesem poza ringiem. (Raport)

No Mercy 2016
Po dość wyrównanym pojedynku, zwycięstwo zgarnął AJ Styles, który wykorzystał sytuację, kiedy Cena wymierzył Ambrose'owi Attitude Adjustment, wtedy wbiegł z krzesłem i zniszczył nim swojego przeciwnika, aby następnie wygrać i obronić tytuł. (Raport)  
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
22 lutego 2017 19:28 ×

Dobra robota, czekam na feud Cena vs Styles

Odpowiedz
avatar
22 lutego 2017 21:08 ×

Czeka już na dodanie, lecz następne będzie co innego :)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki