WWE SmackDown 13/09/2016: Raport


SmackDown rozpoczynamy od nowego mistrza WWE - AJ Stylesa. Mistrz jest tutaj. Wszystko co mówi, robi to. Mówił, że pokona Johna Cenę, i zrobił to na SummerSlam, dlatego też jest człowiekiem, który rusza tym miejscem. Na Backlash także pokonał Deana Ambrose'a i został nowym mistrzem WWE. Po tym wszystkim co mówił jest człowiekiem z jajami. Jeśli on coś mówi, tak właśnie. Jego usta nie kłamią, a tytuł jest tego dowodem. A jako, że AJ Styles zaczął się mądrzyć, nie trzeba było długo czekać na Johna Cenę, który przychodzi do ringu bez zatrzymania się na rampie. Fani klasycznie chantowali ''John Cena Sucks'' przy jego theme songu. Ci ludzi wiedzą, co John Cena wie. AJ posiada coś, co należy do niego. Styles stwierdził, że tego nie potrzebuje, ponieważ ma pas WWE przy sobie, po czym zdjął opaskę i rzucił w nią w twarz Johna Ceny. Lider Cenation potem dodał, że ma coś jeszcze co do niego należy, pas mistrzowski WWE, który należy do niego. Jasno składa deklarację, że chce odzyskać ten tytuł. Może i AJ Styles jest człowiekiem, który rusza tym miejscem, jednak on się nigdy nie poddaje. Zawsze ma cel, a jego celem jest 16 mistrzostwo WWE! Wybrzmiewa muzyka Deana Ambrose'a, który szybkim krokiem wchodzi do ringu. Bierze mikrofon i mówi, że AJ popełnił wielki błąd kopiąc go poniżej pasa. Jest jego wrogiem. I od tego momentu jego życie będzie piekłem, póki nie odzyska tego, co jego. Cena mu przerwał, po czym stwierdził, że ten zakrywa się jakimś low blow, dodając, że Stone Cold miał rację co do tego, co powiedział w podcaście, kiedy Ambrose tam był. I tak naprawdę udowodnił, że nie ma jaj. Fani zaczęli chantować 'Cena, Cena'. Ambrose nie będąc gorszym, nazwał Cenę leniwym part-timerem. Potem wszedł na niego i dodał na koniec, że nim zmierzy się z AJ Stylesem, pierw musi przejść przez niego. Nie trzeba było długo czekać na rozwiązanie sytuacji. W ringu pojawił się Shane McMahon. Po chwili gadki, ustalił, że na No Mercy dojdzie do Triple Threat Matchu, w którym John Cena zmierzy się z AJ Stylesem i Deanem Ambrose'm o pas mistrzowski WWE! Dodał także, że dzisiaj dojdzie do walki tag teamowej. John Cena i Dean Ambrose zmierzą się z AJ Stylesem i jego partnerem, którego sobie sam wybierze. Kiedy jednak do tego nie dojdzie, Daniel Bryan wybierze za niego. I to by było na tyle.
---
Daniel Bryan wybrał AJ Stylesowi 'idealnego' partnera, i kiedy ten wchodził do ringu, został brutalnie zaatakowany przez The Miza! Skończyło się na Skull Crushing Finale.

Walka: John Cena i Dean Ambrose vs. AJ Styles i The Miz

Tuż przed startem walki mamy reklamy..

Wracamy z powrotem, John Cena jest w defensywie. Miz zaczął w swoim stylu pajacować, przez co mu się oberwało. John niepotrzebnie ruszył też na AJ Stylesa, ponieważ chwilę potem Miz go uspokoił kopniakiem w brzuch i potężnym DDT. Styles wykorzystał nieuwagę sędziego wykonując enzuigri Cenie w narożniku. Chwilę potem mamy unik od 15-krotnego mistrza WWE, dzięki czemu do ringu wchodzi Dean Ambrose. Ten rusza z całym swoim momentum pod finishera na nowym mistrzu. Styles jest bezradny, jednak w pewien sposób pomógł mu The Miz, który odwrócił uwagę Ambrose'a. Lunatic Fringe wyszedł poza ring i wbił Miza całym impetem w barierkę! Wracając do ringu, wpadł pod potężnego kopniaka od Stylesa. Mamy reklamy..

Jesteśmy po reklamach, Ambrose w ofensywie. Cena chciał się zmienić, lecz ten miał inne plany, które skończyły się oczywiście fiaskiem. Miz zmienił się ze Stylesem, który niespodziewanie zaatakował Cenę. John był spokojny, wszedł o ringu, ale niczego nie zrobił, ponieważ zatrzymał go sędzia. Od tego też momentu, Ambrose jest w defensywie. Mamy chin lock, Ambrose się wydostał. Przyjął kilka ciosów, po których wykonał ładny spinning neckbreaker! Dochodzi do zmian, wchodzi John Cena i The Miz! Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb oraz ''you can't see me'' i five knuckle shuffle. Do Attitude Adjustment nie dochodzi. Ambrose wyrzuca AJ Stylesa z ringu, po czym wykonuje ładne suicide dive! Cena natomiast wykonuje Mizowi Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i Dean Ambrose

Chwilę później po walce, Dean Ambrose zaskakuje Johna Cenę i wykonuje mu Dirty Deeds!!!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki