WWE SmackDown 20/09/2016: Raport


Walka: John Cena vs. Dean Ambrose

Rozpoczynają spokojnie od zwarcia, Dean przeszedł z Johnem do parteru, gdzie zapiął na nim headlocka. Jest odbicie od lin, po czym Cena wpada pod shoulderblock. Chwila przerwy w starciu. Cena rusza na Ambrose'a, robi unik i przechodzi do headlocka. Po chwili mamy odbicie od liny i shoulderblock dla Ambrose'a. Nieudane próby Attitude Adjustment i Dirty Deeds. Cena wraca do headlocka, z którego jego rywal się oczywiście wydostaje. Jest odbicie od lin, Cena wykonuje kolejnego shoulderblocka, jednak nie trafia z atakiem w narożniku, przez co wypada z ringu. Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Ambrose ruszył z całym swoim momentum pod finisher. Do Dirty Deeds oczywiście nie doszło, ponieważ John skontrował to na STF! Ambrose zdołał jednak dotrzeć do lin. Obaj wstają, Ambrose sprytnie wyrzucił Cenę z ringu. Mamy suicide dive! Wracamy do ringu, tam Dean wchodzi na narożnik i wykonuje crossbody. Cena w swoim stylu zdołał się z nim podnieść, przerzucić na plecy i wykonać Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! Kolejna próba nieudana, ponieważ Dean świetnie skontrował to na Dirty Deeds!!! Pin - 1..2..kick out! Obaj wstają powoli i rozpoczynają wymianę ciosów, w której lepszy okazał się Dean Ambrose, który skontrował Attitude Adjustment na roll up - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Dean AmbroseCena wyszedł poza ring, gdzie był zaskoczony zaistniałą sytuacją, nagle kiedy wstał, z barierki wyskoczył AJ Styles, który miał dla Johna Ceny łokcia z wyskoku!!! Po chwili wchodzi do ringu, i tam ma dla Ambrose'a potężnego kopniaka! Na rampie zjawia się Daniel Bryan, który informuje Stylesa, że na następnym SmackDown będzie bronił pasa mistrzowskiego WWE przeciwko Ambrose'owi. Mistrz był wściekły, ale uspokoił go Dean, który miał dla niego Dirty Deeds!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki