WWE SmackDown 27/09/2016: Raport


Widzimy jak John Cena sobie idzie po zapleczu, po czym zostaje zatrzymany przez jednego z dziennikarzy. Ten pyta się go, czy będzie przy ringu podczas walki wieczoru, na co John Cena odpowiedział mu pytaniem, czy ma to jakieś znaczenie, który z nich będzie mistrzem na No Mercy. AJ jest na szczycie drabiny. Dean ciągle gada, ale ma jaja. Będzie uważnie się temu przyglądać, ponieważ na No Mercy stworzy historię, albowiem tytuł może być fenomenalny lub nieprzewidywalny, ale i tak powie Sixteen Time Champion na koniec walki. 
--- 
Przyszedł czas na walkę wieczoru, w której AJ Styles bronił pasa WWE przeciwko Deanowi Ambrose'owi. Lider Cenation oczywiście znajdował się przy ringu. Pod koniec walki zaczęło się dziać, czego mogliśmy się spodziewać. AJ Styles uderzył Johna Cenę, kiedy to wrzucił Deana do ringu. Mistrz następnie chciał wykonać akcję z liny, lecz jego uwagę odwrócił mu John Cena, dlatego też Ambrose chciał to wykorzystać wykonując O'Connor Roll, ale sędzia nie doliczył do trzech. Ambrose zaatakował Cenę poza ringiem, co wykorzystał Styles wykonując wcześniej wspomniane O'Connor Roll, tym samym zachował tytuł! 

Po pojedynku, John i Dean przyglądali się sobie. Ambrose chciał wykonać Dirty Deeds, lecz akcja została skontrowana na Attitude Adjustment! Styles wrócił do ringu, chciał Cenie wykonać Styles Clash, ale skończyło się na kolejnym Attitude Adjustment! SmackDown skończyło się widokiem Johna Ceny, który trzymał pas mistrzowski WWE w rękach!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki