Feud: John Cena vs. Alberto Del Rio (2013)


Dwa tygodnie przed październikową galą Hell in a Cell, Vickie Guerrero ogłosiła, że John Cena stoczy walkę z Alberto Del Rio o pas World Heavyweight Championship. Tym samym John powrócić miał po wcześnie odniesionej kontuzji łokcia. Na ostatnim RAW przed PPV zostało puszczone promo powrotu Johna Ceny.

Hell in a Cell 2013
Walka jak to walka, miała dobry poziom, John Cena powrócił w świetnym stylu, ponieważ pokonał Alberto Del Rio i zdobył pas World Heavyweight Championship po raz trzeci w karierze. (Raport)

28 października na RAW, John Cena zmierzył się z Damienem Sandowem, który wykorzystał swoją walizkę Money in the Bank na walkę o pas wagi ciężkiej, mimo wcześniejszego ataku na lidera Cenation, nie wygrał tego starcia. Kolejny tydzień również nie przyniósł nam rozwoju rywalizacji z Alberto Del Rio, Cena wraz z Cody'm Rhodesem oraz Goldustem pokonali The Real Americans oraz Damiena Sandowa.

Na SmackDown, które odbywało się 8 listopada, John Cena rozmawiał sobie w ringu z Alberto Del Rio oraz z Vickie Guerrero, ostateczenie obaj dostali swoich rywali na późniejsze starcia. Cena zmierzył się z Rybackiem, którego pokonał. Po walce zaatakował go Del Rio, jego kontuzjowaną rękę całym impetem wbił w ring post. Gdy już wyszedł z ringu, po chwili do niego wrócił, ale wtedy już John Cena był na niego gotowy, dlatego też Meksykanin uciekł.

Na RAW w Anglii, John Cena zmierzył się z Cesaro oraz Jack'em Swaggerem w handicap matchu, starcie zdołał wygrać. Po walce został jednak zaatakowany przez Alberto Del Rio, który pojawił się wraz z krzesłem. Chwilę potem zapiął na Johnie cross armbreaker, na pomoc przybiegł mu Big E Langston, który pozbył się Meksykanina z ringu.

Na SmackDown doszło do siłowania się na rękę, to wyzwanie wygrał oczywiście John Cena, który zrobił to z wielką łatwością. Del Rio chciał rewanżu, dostał go, kiedy rozpoczęła się druga tura, Alberto od razu zaatakował Johna Cenę, ostatecznie wykonał mu spinebustera na stół!

18 listopada na RAW doszło do ostatecznej konfrontacji pomiędzy Johnem Ceną a Alberto Del Rio. Johnowi w magiczny sposób ręka ozdrowiała, ponieważ zdjął usztywnienie z ręki i zaatakował swojego rywala.

Survivor Series 2013
John Cena w swoim rodzinnym mieście zmierzył się ponownie z Alberto Del Rio, wedle wszelkich oczekiwań pokonał po raz kolejny Alberto Del Rio. Tak też zakończył się ich feud. (Raport)

Przeczytaj również:
WWE Hell in a Cell 2013
WWE RAW 28/10/2013
WWE RAW 04/11/2013
WWE SmackDown 08/11/2013
WWE RAW 11/11/2013
WWE SmackDown 15/11/2013
WWE RAW 18/11/2013
WWE Survivor Series 2013
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki