WWE RAW 11/11/2013: Raport


Przed rozpoczęciem transmisji RAW zostało ukazane wideo, w którym John Cena podziękował Amerykańskim Wojskom. Podczas Monday Night RAW został zapowiedziany Handicap z udziałem Johna Ceny.

Przed pojedynkiem Zeb Colter wypowiedział się na temat obecności w innym kraju. Według Colter gdyby oni prowadzili ten kraj, to stałoby się lepsze. Słońce nigdy nie zachodzi nad Brytyjskim Imperium. WE THE PEOPLE! 

Walka: John Cena vs Jack Swagger & Antonio Cesaro (w/Zeb Colter)

Rozpoczyna Jack Swagger. Rozpoczynamy od zwarcia, Jack przechodzi do arm baru, jednak John szybko się wydostał. Lider Cenation jest bardzo ostrożny spoglądając na oby dwóch przeciwników. Zmiana, wchodzi Antonio Cesaro. Znikąd wybrzmiewa muzyka Alberto Del Rio. Były World Champion wyszedł na rampę z wielką meksykańską flagą. To rozproszyło Johna, który zostaje zablokowany w narożniku. Lider Cenation poza ringiem, sędzia odciąga Cesaro, a Swagger poczęstował swojego przeciwnika uderzeniem w twarz. Antonio wbija Johna w barierki i czas na reklamy...

Wracamy po przerwie, Antonio Cesaro ma wypracowaną przewagę nad Johnem Ceną. Gutwrench Power Bomb dla Lidera Cenation. Pin 1..2...Kick Out. W między czasie Alberto Del Rio przy stole komentatorskim powiedział, że przyszedł tutaj, ponieważ JBL go potrzebował :) Zmiana, wchodzi Jack Swagger. Przejście do Head Locku, John wydostaje się po wykonaniu Back Suplex. Wchodzi Cesaro, który inkasuje Neckbreaker z Full Nelsonem. Pin 1..2..Kick Out. Zmiana, Jack Swagger wykonuje dwukrotnie Slingshot Body Splash. Trzecia próba już nie trafiona. Kolejna zmiana. Cesaro otrzymuje Shoulderblock, podobnie Swagger. Lider Cenation próbował kolejnego Shoulderblocuk na Antonio, ale ten wykonuje uppercut! Próba Giant Swing nieudana. Nieudana także próba STF od Johna Ceny. Wchodzi Swagger, który próbował Ankle Lock, ale nieskutecznie. Zmiana powrotna, Cesaro skacze, John wstaje z nim i wynosi go pod Attitude Adjustment. Swagger atakuje nogę Johna i ten przewraca się z Antonio Cesaro, którego miał na plecach. Pin 1..2..Kick Out. Neutrelizer od Cesaro skontrowany na Body Slam od Ceny. Zmiana, wchodzi Swagger. Jack otrzymuje Proto Bomb oraz Five Knuckle Shuffle. Przejście z Attiude Adjustment do Ankle Lock przez Swaggera. Lider Cenation szybko się uwalnia i wykonuje Attitude Adjustment! Pin 1..2..Cesaro przerywa! Zmiana z Antonio. Power Bomb w wykonaniu Johna Ceny! Pin 1..2..Kick Out. Wymiana ciosów, piękny european uppercut od Antonio Cesaro. Zawodnicy znajdują się na narożniku, John pozbył się rywala. Antonio zmienia się ze Swaggerem. Jack'owi też nie udało się zrzucić przeciwnika. Crossbody od Lidera Cenation. Cesaro inkasuje Clothesline poza ring. STF dla Jack'a Swaggera, który poddaje się!!!

Zwycięzca: John Cena

Po walce John Cena od razu został zaatakowany przez Antonio Cesaro. John szybko sobie z nim poradził i pozbył się go z ringu. Po chwili Lidera Cenation zaatakował Alberto Del Rio krzesełkiem. Po kilku uderzeniach zapina Cross Amr Breaker z krzesełkiem! Sędziowie nie mogą go oddalić, więc pojawił się Big E Langston, który bez problemu pozbył się Meksykanina z ringu!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
theshield
Jakub
12 listopada 2013 18:29 ×

dzięki za raport, fajna walka :)

Odpowiedz
avatar
12 listopada 2013 22:01 ×

Fajny raport, walka przyzwoita dobrze że Cena w pojedynkę poradził sb z "Prawdziwymi Amerykanami". Po walce niestety brutalny atak ze strony Del Rio, z krzesełkiem Cross Arm Breaker ;/ Dobrze że Big E mu pomógł. Niestety potem przegrał walkę z Del Rio.

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki