WWE RAW 28/10/2013: Raport


Justin Roberts zapowiada nowego World Championa Johna Cene. W ringu mamy już Lidera Cenation, który mówi że ten dźwięk oznacza, to że on powrócił. On pyta się fanów, czy brakowało im go. Są tacy ludzie, którzy tęsknili i są tacy którzy nie. Są niektórzy sceptycy, którzy uważali, że on powrócił za wcześnie. Jednym z nich jest JBL. JBL mówi o tym, że gdy John powróci, to Alberto Del Rio wyśle go z powrotem do domu z kontuzjowaną ręką. Cena mówi, że tak nie było i Mistrz jest tutaj! Lider Cenation mówi, że pojawi się na piątkowym SmackDown, tak jak was wcześniej informowałem :) John oznajmił nam, że musi dbać o swój łokieć. Alberto Del Rio ma rewanż i jako mistrz będzie go bronić. The Champ is Here! Gra muzyka Ceny, ale po chwili przerywa ją nadejście Damiena Sandowa z  walizką Money in the Bank. Damien mówi, że przyszły mistrz jest tutaj. On jest tutaj aby oczyścić tą brudną masę. John mówi to co dzisiaj, ponieważ on boi się, że Damien wykorzysta na nim walizkę Money in the Bank. On może to zrobić w dowolnym czasie... w każdym miejscu. Tak jak dzisiaj... każdej nocy albo dzisiaj. Sandow atakuje Johna Cene. Damien Sandow atakuje kilkunastokrotnie Johna walizką we wcześniej kontuzjowany łokieć. Ręką Johna dwukrotnie uderza w Ring Post. Jesteśmy poza ringiem, Sandow wbija Cene w barierkę i po chwili w stalowe schodki. Sandow przytrzymuje rękę Lidera Cenation na schodkach i uderza w nią krzesełkiem! Sandow woła sędziego ponieważ ten będzie realizować walizkę Money in the Bank właśnie teraz!!! Czas na reklamy.

Walka: World Heavyweight Championship Match: John Cena (c) vs Damien Sandow

Rozpoczynamy pierwszy pojedynek Johna Ceny, w którym ten będzie bronić pasa Wagi Ciężkiej. Cena chroni rękę i niespodziewanie atakuje Sandowa, Damien jednak szybko wypracował sobie przewagę, akcja na rękę. Pin 1..2..Kick Out. John uderza w stalowy narożnik, Sandow wykonuje Roll Up 1..2..Kick Out! Przez około 2 minuty Sandow osłabiał rękę Johna Ceny. Suplex dla obecnego World Championa. Pin 1..2..Kick Out. Lider Cenation wydostaje się z akcji osłabiającej jego rękę i powala rywala pięknym Body Drop'em. [REKLAMY] Mamy wymianę ciosów, Cena odbija się od lin i wykonuje Shoulderblock. Obaj leżą, po chwili wstają. John Cena wykonuje Big Boota i Proto Bomb. Szykowało się "You Can't See Me", ale Sandow zaskakuje Johna i atakuje jego rękę. Piękny Neckbreaker dla Lidera Cenation. Pin 1..2..Kick Out! John Cena zaskakuje rywala Attitude Adjustment, Sandow wypada z ringu!! Lekarz pyta się Johna czy wszystko w porządku i Cena to potwierdza. Sędzia zaczyna wyliczać Damiena, więc John Cena wychodzi z ringu i wrzuca go z powrotem do kwadratowego pierścienia. Szykowało się STF, ale Sandow radzi sobie z tym. Terminus dla Johna Ceny! Pin 1..2..Kick Out!!! Próba wykonania You're Welcome, ale Cena kontruje to na coś w stylu Suplexa. Pin 1..2..Kick Out! Fani Chantują "This is Awesome" Mamy Cross Face od Damiena Sandowa, jednak John szybko się wydostaje. You're Welcome dla Johna Ceny. Pin 1..2..Kick Out! Zawodnicy znajdują się na narożniku, Sandow zostaje z niego zrzucony. John wykonuje Crossbody, ale uderza w matę. Szykowało się na Power Bomb, ale John kontruje i wykonuje Attitude Adjustment. Pin 1..2..3!!! Damien Sandow nie wykorzystuje walizki Money in the Bank!!!

Zwycięzca: John Cena

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
29 października 2013 23:47 ×

Szkoda jednak, że Damien Sandow nie zdobył pasa, choć zapewne jeszcze niedługo (możliwe, że jakoś po WM 30) mu się to uda. Panowie wykręcili fajną walkę. John Cena przywraca świetność pasowi i SmackDown, więc może mistrzem jeszcze trochę pobyć, np.: do TLC lub RR. Co do raportu fajny. :)

Odpowiedz
avatar
Anonimowy
Jakub
1 listopada 2013 12:37 ×

Powiem ci tak wiem ze szkoda sandowa ze stracił szanse ale co powiedziec john zrobił swoje i niby co ma potrzymać pan 1 dzien i odrazu stracić wtedy wwe straciło by z 50% fanów bo niekturzy czekali na to jak john cena bedzie mistrzem whc więc jescze raz pomyśl nad swoim komentarzem

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki