WWE RAW 04/11/2013: RaportDo ringu przybył obecny World Champion John Cena. Lider Cenation mówi, że większa ilość osób obecna na arenie czuje emocje. Za chwilę do ringu wejdą jego koledzy z drużyny do walki 3 na 3. John chce poświęcić chwilę partnerowi WWE, czyli fundacji Susan G. Komen. Cena powiedział, że akcja walki z rakiem piersi będzie nadal kontynuowana w WWE, mimo że minął już październik. On dziękuje zawodnikom i Divą za przyłączenie się w tej akcji w październiku. Następnie John wskazuje na ludzi na widowni, którzy walczą właśnie z taką chorobą. On dziękuje im za przybycie i mówi im, że to oni są prawdziwymi mistrzami. John Cena zaprasza swoich partnerów do ringu. Czas na akcje w ringu.

Walka: John Cena, Goldust & Cody Rhodes vs The Real American's & Damien Sandow

Rozpoczyna World Champion John Cena oraz były posiadacz walizki Money in the Bank Damien Sandow. Niespodziewanie John zyskuje sobie od samego początku przewagę, bulldog dla Damiena i mamy zmianę, wchodzi Cody Rhodes. Cody traci kontrole nad rywalem, do ringu wchodzi Jack Swagger. Swagger jest atakowany przez rywala, wchodzi Goldust. Goldust powala pięknym Drop Kick'em Swaggera. Mamy zmianę powrotną, Jack atakuje swojego przeciwnika i zmienia się z Antonio Cesaro. Po chwili Cody Rhodes zmienia się z Johnem Ceną. Mamy walkę siłową, w między czasie można usłyszeć "Lets Go Cena, Cena Sucks". John wykonuje Fisher Man Suplex. Pin 1..2..Kick Out. Zmiana z Goldustem i mamy podwójny Suplex. Pin 1..2..Kick Out. Goldust osłabił rękę Cesaro i zmienia się z Cody'm Rhodesem. Cesaro atakuje Cody'ego i zmienia się z Sandowem. Sandow powalony Body Drop'em. Wchodzi John Cena. Szykowało się Attitude Adjustment, ale Sandow uciekł z ringu.

Wracamy po pierwszej przerwie, John otrzymał piękny European Uppercut od Antonio Cesaro. Cesaro robi zmianę ze Swaggerem i wykonuje z nim Suplex na Liderze Cenation. Pin 1..2..Kick Out. John inkasuje Slingshot Body Splash. Pin 1..2..Kick Out. Zmiana Swaggera z Sandowem. Cena wykonuje piękny Neckbreaker z wyrzutu, czyżby stały element Johna w swoich akcjach? Obaj zawodnicy leżą, Sandow zmienia się ze Swaggerem, a Cena zostaje zatrzymany. Kilka kolanek w brzuch od Jack'a i przejście do Ankle Locku! John szybko się wydostaje, ale zostaje powalony Clotheslinem. Zmiana z Cesaro, ten przechodzi natychmiast do pinu - 1..2..Kick Out. Antonio lekceważy Johna, po chwili wykonuje mu dwukrotnie Uppercut. Pin 1..2..Kick Out. Próba trzecia nieudana, ponieważ John Cena kontruje to na Hurricanranę! Cesaro zmienia się z Sandowem, a Cena po raz kolejny zostaje zatrzymany. Damien osłabia rękę Ceny, ale szybko się to zmienia. World Champion powalony Clotheslinem. Cena kontruje akcję Sandowa na piękną akcje, coś w stylu Power Bomb. Zmiany w obydwóch zespołach, Goldust wyrobił sobie wielką przewagę nad Cesaro. Oberwało się także Swaggerowi. Piękne Crossbody w wykonaniu Goldusta. Pin 1..2...Przerywa Sandow. Cody wykonuje Missle Drop Kick na byłym przyjacielu. Disaster Kick oraz Attitude Adjustment dla Jack'a Swaggera. Damien Sandow wykonuje You're Welcome Johnowi Cenie. Sandow okładany przez Rhodesa poza ringiem, natomiast Cesaro wykonuje Giant Swing na Golduscie. Jeden z mistrzów tag team wypada z ringu, Antonio wychodzi po niego i wrzuca go do ringu, Cena wpycha Cesaro w siedzącego Zeba Coltera! Wracamy do ringu, piękny Moonsault w wykonaniu Cody'ego na Sandowie. Crossbody od Johna Ceny oraz Cut Finaly od Goldusta dla Antonio Cesaro. Pin 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena, Goldust & Cody Rhodes


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
5 listopada 2013 17:15 ×

Fajnie napisany raport : D Bardzo dobrze że John wygrywa swoje pojedynki po powrocie :D. Lider Cenation nie ma jeszcze rywala na Survivor Series ale przypuszczam że będzie to Damien Sandow lub Alberto Del Rio, a może obaj ? Zobaczymy : D

Mateusz Hustle
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki