Feud: John Cena vs. The Wyatt Family (2017)

  

7 lutego 2017 roku na SmackDown, John Cena powrócił na show jako WWE Champion. To właśnie tej nocy Bray Wyatt zainteresował się pasem, który znajdował się w posiadaniu lidera Cenation. U jego boku był oczywiście Randy Orton, który należał do Wyatt Family. Obaj chcieli rozprawić się z Johnem, lecz ku zaskoczeniu wszystkich, przede wszystkim Johna, u jego boku stanął..Luke Harper. Do bójki nie doszło, jednakże tej samej nocy doszło do walki tag teamowej, w której Randy Orton i Bray Wyatt pokonali Johna Cenę i Luke'a Harpera. (Raport)

Tydzień później, John Cena zmierzył się jeden na jednego z Randy'm Ortonem. Wygrał to starcie, po tym jak Orton został rozproszony przez Luke'a Harpera. (Raport)

Elimination Chamber 2017
John Cena stracił pas WWE w Elimination Chamber Matchu, po tym jak został wyeliminowany przez Braya Wyatta. Lider The Wyatt Family jako ostatniego wyeliminował AJ Stylesa, co w ostateczności przełożyło się na to, że został nowym mistrzem WWE! (Raport)

Już dwa dni później, John Cena zyskał miano rewanżu o tytuł. Ubiegał się także o niego AJ Styles, więc doszło do triple threat matchu w walce wieczoru SmackDown. Wyatt obronił pas, po tym jak wymierzył Cenie Sister Abigail! (Raport)

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki