WWE SmackDown 14/02/2017: Raport


A SmackDown zaczynamy od nowego WWE Championa - Braya Wyatta. Ten stwierdził, że ona nigdy nie mówiła, że będzie łatwo. Mówiła, że będą Cię okłamywać. Będą próbowali odebrać Ci Twój prezent, i miała rację. Siostra Abigail mówi prawdę, dlatego on to zrobił. Kiedy mówił, że wie, że ten dzień nadchodzi, nie kłamał. Mówi, że ma cały ten cholerny świat w swoich rękach. Po chwili przywitał nas w erze Wyatta. Tuż po tym wybrzmiała muzyka byłego mistrza WWE - Johna Ceny. Lider Cenation stwierdził, że mamy dzisiaj bardzo energetyczną widownie. On zapowiada nam nowego mistrza WWE, Braya Wyatta. John mówi, że Bray ma wielu fanów dzisiaj na widowni, a ten ich obraża. Chantują dla niego 'You deserve it'. Są trzy słowa na jego koszulce. Nikt na nie tutaj nie zasłużył. Myślisz, że masz cały świat w swoich rękach? Cały świat patrzy na to, jaki masz ciężar na swoich barkach. Widząc, że mają dzisiaj walkę  o pas mistrzowski WWE, i każdy jest naprawdę podekscytowany tym, więc dlaczego nie zrobić tego teraz, w tym momencie. I tutaj ku zaskoczeniu wybrzmiała muzyka AJ Stylesa. Jeśli John myśli, że dostanie swój rewanż jako pierwszy, to jest w błędzie. Myśli, że dostanie wszystko, ponieważ jest Johnem Ceną? AJ mówi, że to chodzi o niego. Pokonał Johna Cenę wiele razy. I wie, że może pokonać Braya Wyatta. On chce walki jeden na jednego,  teraz i tutaj. Sprawę postanawia rozwiązać generalny menadżer SmackDown - Daniel Bryan, który ustalił Triple Threat Match o pas WWE - John Cena vs. Bray Wyatt vs. AJ Styles!
 
----
Przed walką, Luke Harper zaatakował Braya Wyatta. Mamy reklamy.

Walka: John Cena vs. Bray Wyatt vs. AJ Styles o WWE Championship

Powróciliśmy z reklam już w trakcie walki. John wykonał dwa shoulderblocki oraz proto bomb na Stylesie. Następnie Wyatt wyciągnął Cenę z ringu, aby wrzucić go w stalowe schodki! AJ wykorzystał okazję i wykonał slingshot forearm na nowym WWE Championie. Generalnie między nimi rozwiązała się większa walka, lecz kiedy Bray Wyatt wyrzucił AJ Stylesa, zjawił się z powrotem John Cena. Lider Cenation ruszył ze swoim momentum, mamy dwa shoulderblocki oraz proto bomb. Po chwili mamy także 'you can't see me' oraz five knuckle shuffle. Wyatt próbował zaskoczyć Johna swoim finisherem, lecz on nie pozwolił mu na to. Styles zjawia się znikąd i wykonuje Phenomenal Forearm na Wyattcie!!! Cena bierze od razu Stylesa na plecy i wykonuje Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2.. kick out! Po chwili, Wyatt wymierzył Cenie Sister Abigail! Pin - 1..2..przerywa AJ Styles!!! Czas na reklamy..

Jesteśmy z powrotem, AJ Styles próbował wykonać Phenomenal Forearm, lecz John Cena złapał go i wykonał na nim Attitude Adjustment!!! Cena podnosi go jeszcze raz aby ponownie wykonać Attitude Adjustment, lecz tym razem Styles skontrował to na Calf Crusher! John znikąd przeszedł do STF, które Wyatt przerwał poprzez back senton! Cała trójka leży. Jako pierwszy wstał Bray Wyatt. Mistrz WWE wyrzucił AJ Stylesa poza ring. Jego uwaga skupiła się na Johnie Cenie, który zaskoczył go po chwili Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out!!! Styles wraca, i od razu wymierza Cenie Styles Clash!!! Pin - 1..2.. kick out!!! Następne miało być Phenomenal Forearm, lecz Cena przerwał mu tę próbę, przez co ten wypadł z ringu. Wyatt wykonuje na Johnie Sister Abigail!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Bray Wyatt

Po walce doszło do segmentu z udziałem Braya Wyatta z Randy'm Ortonem. Ten drugi po chwili rozmowy odrzucił możliwość walki z Wyattem o pas WWE na WrestleManii 33!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
15 lutego 2017 11:17 ×

Pierwsze SD po elimination chamber i póki co nie widac oznak na walke mixed tt na wrestlemanii, jest jeszcze nadzieja. Swoją drogą ciekawe jest cow zrobią z Ortonem bo jeśli nie chce walczyć z Wyattem to w takim razie jak chcą to rozwiązać

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki