WWE SmackDown 31/01/2017: Raport


A SmackDown rozpoczynamy od nowego WWE Championa - Johna Ceny. Lider Cenation mówi, że chce wiedzieć, jak każdy się czuje, ponieważ The Champ is Here. Mistrzostwo jest symbolem tego, że jesteś facetem.  To jest właśnie tak, jak ma być. Częścią bycia facetem jest przyznanie się że było się w błędzie oraz że jest Ci przykro. Mówi, że przeprasza AJ Stylesa, że był w błędzie co do niego. Nie jest tylko 'gościem z Atlanty'. AJ Styles jest elitą jako gwiazda WWE, która wyciągała z niego najlepsze. Wie, że się nie lubią, ale występ AJ'a na Royal Rumble jest tym, czym jest to mistrzostwo. Royal Rumble był okazją do tworzenia historii. Jak będziesz celebrować tworzenie historii? Nie ma czasu na konfetti ani na szampana, ponieważ pas będzie na szali już za dwa tygodnie na Elimination Chamber. Będzie celebrować robiąc to, co kocha najmocniej. Mówiąc, że SmackDown jest miejscem do bycia, John Cena jest gościemdo pokonania, Andrzej if you want some.. gasną światła, po czym na rampie pojawia się Bray Wyatt i Randy Orton. Wyatt wyśmiewa Cenę mówiąc The Champ is Here. Mówi, że wszystko jest w porządku ze światem, ale nie to ma na myśli. Wiele rzeczy się tutaj zmieniło, wiele pozostało takich samych. Za dwa tygodnie będzie zniszczony kiedy będzie z nim w Elimination Chamber. Nie będzie możliwości ucieczki i ukrycia się. Obiecuje Johnowi, że kiedy wszystko zostanie powiedziane i skończone, on wyjdzie z komory jako nowy WWE Champion. Świat w końcu wkroczy w Erę Wyatta. To jego przeznaczenie. Rzeczy pozmieniały się tutaj, i jeśli mu nie wierzycie, możecie zapytać jego brata i zwycięzcę Royal Rumble Matchu - Randy'ego Ortona. Randy mówi, że jeśli jakimś cudem wyjdzie z komory jako mistrz WWE, będzie czekać na niego na WrestleManii. Tak czy siak, skończymy to i WWE Championship stanie się wolne. Bray mówi do Johna "We Are Here". Światła gasną, gdy się zapalają, Wyatt i Orton gotowi są do ataku, lecz niespodziewanie obok Johna Ceny zjawił się.. Luke Harper. Do bójki nie doszło. Zjawił się Shane McMahon, który ustalił tag team match, John Cena i Luke Harper vs. Bray Wyatt i Randy Orton!

Walka: John Cena i Luke Harper vs. Bray Wyatt i Randy Orton

Rozpoczyna John Cena i Bray Wyatt. Mamy side headlock, po którym Wyatt inkasuje shoulderblocka. Mamy zmianę, wchodzi Randy Orton. Harper też postanowił dokonać zmiany. Przejął kontrolę nad Ortonem wykonując Forearm oraz slingshot senton. Do tego dorzucił double leg take down oraz kilka uderzeń. Mamy irish whip, po którym Harper dostał łokciem w twarz. Po chwili jednak Orton wpada pod dropkicka. Zmiana, wraca Bray Wyatt. Harper nie był inny, także się zmienił. Przewaga po stronie Braya Wyatta, który zdominował Johna Cenę wyprowadzając sporo ciosów i kopnięć w narożniku. Do ringu wraca Randy Orton, po czym mamy reklamy..

Wracamy z powrotem, Wyatt wymierzył Cenie back senton. Pin - 1..2..kick out. Mamy powtórkę, gdzie podczas reklamy Orton wykonał Cenie back drop driver na stół komentatorski. Orton w ringu. Zwycięzca Royal Rumble Matchu wykonał Johnowi Standman DDT. To musiało oznaczać jedno, sygnalizacje pod RKO. Do akcji nie doszło, ponieważ Cena odepchnął Ortona, po czym wymierzył mu cloteshline'a! Obaj leżą. Orton zmienił się z Wyattem, który rzucił się na Harpera. Cena dostal serie ciosów od Braya, pin - 1..2..kick out. Po chwili mamy kolejny back senton, lecz tym razem John Cena zrobił unik. Do ringu wraca Orton, który wymierza mistrzowi WWE powerslam. Pin - 1..2.. kick out. Orton zaatakował Harpera, a Cena to wykorzystał. Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb oraz 'you can't see me' i five knuckle shuffle. Mamy nieudaną próbę Attitude Adjustment, którą Orton skontrował na back breaker. Harper zaatakował Ortona cloteshline'm. Wyatt chciał na nim wykonać Sister Abigail, lecz on wydostał się i sam próbował wykonać tę akcję. Nie pozwolił mu na to Orton, dlatego to właśnie Harper otrzymał tego finishera! Cena próbował wykonać Attitude Adjustment, lecz Orton również go powstrzymał i wykonał RKO!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: Bray Wyatt i Randy Orton

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki