Feud: John Cena vs. AJ Styles (2017)

  

27 grudnia 2016 roku, John Cena powrócił na SmackDown po prawie 2-miesięcznej przerwie od WWE. On już wiedział czego chce, oznajmił mistrzowi WWE, że zmierzy się z nim na styczniowej gali Royal Rumble. A kto był tym mistrzem? Oczywiście AJ Styles, który w main evencie SmackDown obronił tytuł przeciwko Dolphowi Zigglerowi i Baronowi Corbinowi. (Raport)

Już na kolejnym SmackDown doszło do oficjalnego podpisywania kontraktu na walkę podczas Royal Rumble. Segment został zakłócony przez Barona Corbina, który ostrzegał swoich rywali. Cena miał z nim walczyć, lecz nagle z zaskoczenia Styles wymierzył mu kopniaka w głowę, przez co do ich konfrontacji nie doszło. Jeszcze tego samego wieczoru ogłoszono, że John Cena zmierzy się z Baronem Corbinem za tydzień. (Raport)

10 stycznia 2017 roku, John Cena pokonał Barona Corbina po Attitude Adjustment, w dość krótkim pojedynku. Przy stole komentatorskim znajdował się WWE Champion - AJ Styles. (Raport)

Na kolejnym epizodzie SmackDown doszło do segmentu z udziałem Johna Ceny, AJ Stylesa oraz The Miza, który zakończył Shane McMahon, albowiem ustalił starcie Stylesa i Miza. John Cena klasycznie zasiadł przy stoliku komentatorskim. Walka zakończyła się brakiem rezultatu. Ogólnie wszystko skończyło się tym, że Miz i Styles otrzymali po Attitude Adjustment od lidera Cenation. (Raport)

Ostatnie SmackDown przed Royal Rumble przyniosło nam bardzo ekscytujący speech AJ Stylesa i Johna Ceny, gdzie górą okazał się raczej pretendent do pasa WWE. (Raport)

Royal Rumble 2017
Obaj panowie dali swoją najlepszą walkę przeciwko sobie, obaj zainkasowali po kilka finisherów, a i tak nie dali się pokonać. Ostatecznie John Cena wykonał dwa Attitude Adjustment pod rząd, dzięki czemu stał się oficjalnie 16-krotnym WWE Championem! (Raport)

Już dwa tygodnie później na Elimination Chamber, John Cena stracił pas WWE, po tym jak został wyeliminowany przez Braya Wyatta. I to też właśnie on został nowym WWE Championem, po tym jak ostatniego wyeliminował AJ Stylesa. (Raport)

Zaledwie dwa dni później, Bray Wyatt bronił pasa WWE przeciwko Johnowi Cenie i AJ Stylesowi. Wygrał to starcie po tym jak wymierzył Cenie Sister Abigail. (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki