WWE SmackDown 10/01/2017: Raport


Renee Young jest z Johnem Ceną. Ta pyta o Barona Corbina. Lider Cenation stwierdził, że Baron rusza przez wszystko w WWE. Dzisiaj musi przedstawić swoje możliwości. W zeszłym tygodniu, AJ Styles nazwał go jako kogoś, kto był, i zgadza się z tym. Minęło sporo czasu, kiedy po raz ostatni sobie coś udowadniał. Styles dostanie część tego, co stanie się z nim na Royal Rumble. Być może i Corbin rusza na łowy, lecz on nazywa się John Cena, i jego czas jest teraz, pogódźcie się z tym.
---
Baron Corbin udzielał przed walką wywiad, lecz przerwał mu AJ Styles. Poinformował go, że będzie przy stoliku komentatorskim, po czym kazał mu zrobić jedno, "Beat Up John Cena" :).

Walka: John Cena vs. Baron Corbin

Przy stoliku komentatorskim znajduje się AJ Styles.

Mamy gong, obaj panowie się nie śpieszą. Po chwili Corbin rusza z atakiem, lecz Cena robi unik i uderza rywala. Przerwa. Mamy powtórkę z rozrywki, lecz po odbiciu od lin, Cena otrzymał big boota. Corbin wykonuje potężnego irish whipa w narożnik. Następnie wyrzuca Johna poza ring. Czas na przerwę..

Jesteśmy z powrotem, Cena wydostał się z chwytu rywala, po czym próbował wykonać Attitude Adjustment, lecz zapadł się pod ciężarem Corbina. Ten wykonuje serię ciosów na głowę, skupiając się na AJ Stylesie. Wyszedł do niego poza ring. Cena chciał to wykorzystać, ale niewiele mu to dało. Tylko mu się oberwało. Wracamy do ringu, z którego Corbin szybko wylatuje, ponieważ John sprytnie naciągnął linę w dół, kiedy ten biegł w jego stronę. Cena skacze z krawędzi ringu na rywala. Corbin wstaje i rusza z atakiem na Cenę, lecz jedynie wpada w stalowe schodki! John zdołał w czas wskoczyć do ringu. Gdy Corbin wrócił, Cena wykonał shoulderblocka, lecz jego przeciwnik nawet się nie przewrócił. Druga próba została skontrowana na power slam, pin - 1..2..kick out. Cena wstaje, kontruje atak rywala, próbuje wykonać shoulderblocka, lecz wpadł po chwili pod side slam, pin - 1..2.. kick out. Lider Cenation znowu rusza z atakiem, odbija się od lin i wpada pod bear hug. John się wydostał, dodając po chwili ładne Tornado DDT z narożnika. Po chwili mamy proto bomb, "you can't see me", five knuckle shuffle oraz Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki