Feud: John Cena vs. Roman Reigns (2021)

18 lipca 2021 roku odbyła się gala Money in the Bank, podczas której Roman Reigns pokonał Edge'a w walce o pas mistrzowski Universal. Po samym pojedynku celebrację mistrza przerwał niespodziewany powrót Johna Ceny, który powrócił do WWE po ponad roku nieobecności. (Raport)

Noc później na RAW zjawił się lider Cenation, który poinformował, że powrócił po to aby wyzwać Romana Reignsa o pas Universal na SummerSlam, aby zostać rekordowym 17-krotnym mistrzem WWE. (Raport)

John Cena powrócił na SmackDown, które odbyło się 23 lipca. Tam czekał na konfrontację z Romanem Reignsem i odpowiedź na jego wyzwanie, ale jego zapędy ukrócił Paul Heyman. Jeszcze tego samego wieczoru Reigns odrzucił jego wyzwanie i podjął się konfrontacji z Finnem Balorem. (Raport)

Tydzień później odbyło się oficjalne podpisywanie kontraktu na walkę na SummerSlam. Roman Reigns złożył podpis na kontrakcie, natomiast Balor nie miał takiej możliwości, albowiem został zaatakowany przez Barona Corbina. Sytuację wykorzystał więc lider Cenation, który wbiegł do ringu, zaatakował Corbina po czym podpisał kontrakt! I tak walka została oficjalnie potwierdzona! (Raport)

13 sierpnia na SmackDown dostaliśmy face to face mistrza Universal z pretendentem do tytułu, czyli starcie słowne pomiędzy Romanem Reignsem a Johnem Ceną. Po dość intensywnej wymianie słów, lider Cenation zapowiedział, że wszystko co musi zrobić to dojść do pinfallu - 1,2,3. (Raport)

20 sierpnia odbyło się ostatnie SmackDown przed galą SummerSlam, gdzie doszło po raz drugi do ich konfrontacji słownej. Reigns podwyższył stawkę i poinformował Cenę, że jeśli przegra pojedynek to opuści WWE. Obaj podali sobie ręce, po czym mistrz Universal chciał wykonać rywalowi jakąś akcję. Cena wydostał się i przeszedł do roll upu, gdzie przetrzymał go co najmniej 3 sekundy. (Raport)

SummerSlam 2021
Obaj zmierzyli się ze sobą w walce wieczoru. W samym pojedynku nie zabrakło emocji, Cena zaczynał od roll upów, aby rozkojarzyć swojego rywala. Mieliśmy trzykrotnie Attitude Adjustment - zwykłe, na stół komentatorski oraz z narożnika, ale to Roman Reigns zdołał wygrać pojedynek po tym jak wykonał Cenie dwukrotnie superman punch i kończąc wszystko spearem. (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki