Feud: John Cena vs. 'The Fiend' Bray Wyatt (2020)


28 lutego 2020 roku doszło do powrotu Johna Ceny do WWE, kiedy to powrócił podczas SmackDown. Lider Cenation zjawił się żeby aby przekazać całemu światu, że tym razem WrestleMania odbędzie się bez jego osoby. Po tym jak się pożegnał z publicznością, stanął na rampie i zasalutował. Po chwili zgasło światło i gdy się zapaliło z powrotem, za jego plecami stal już 'The Fiend' Bray Wyatt. Ten wskazał palcem na logo WrestleManii 36, a Cena przytaknął głową, godząc się tym samym na wyzwanie.

W kolejnym odcinku John Cena się nie pojawił, jednak odbył się segment Braya Wyatta 'Firefly Fun House', w którym ten obwiniał Cenę.

13 marca zobaczyliśmy SmackDown, które odbyło się po raz pierwszy w Performance Center bez publiczności, wszystko ze względu na pandemię związaną z koronawirusem. Lider Cenation wziął udział w wywiadzie w ringu, który prowadzony był przez Michaela Cole'a. Na koniec doszło do konfrontacji słownej Johna Ceny z Brayem Wyattem.

Tydzień później rywalizacja nie była kontynuowana, albowiem obaj nie pojawili się na SmackDown.

27 marca ponownie nie zobaczyliśmy Johna Ceny na SmackDown, ale odbył się za to kolejny segment Firefly Fun House, gdzie Wyatt wyzwał Cenę do Firefly FunHouse Matchu na WrestleManii 36.

3 kwietnia odbył się ostatni epizod SmackDown przed WrestleManią 36. Cena przyjął wyzwanie Wyatta, które zostało rzucone w poprzedni odcinek SmackDown. Na koniec doszło do krótkiej konfrontacji między panami, w której lider Cenation był mocno zdezorientowanuy, albowiem pierw skonfrontował się z 'maskotkami' Firefly Fun House, potem z samym The Fiendem, aby po zgaszonych i zapalonych światłach usłyszeć zza pleców 'Let Me In' od Braya Wyatta.

WrestleMania 36
Podczas segmentu Firefly Fun House dowiedzieliśmy się, że przejdziemy retrospekcję związaną z karierą Johna Ceny, gdzie według Braya Wyatta, Cena zmierzy się z najgroźniejszym przeciwnikiem, samym sobą. I tak przeszliśmy retrospekcję jego debiutu na SmackDown w 2002 roku, gimmicku The Doctor of Thuganomics czy też WrestleManię XXX. Oprócz tego przenieśliśmy się w czasie do Saturday Night Main Event czy też na odcinek WCW Nitro. Skończyło się tym, że Cena został pokonany przez postać The Fienda. Warto się wczytać w raport, a najlepiej to obejrzeć żeby wszystko dobrze zrozumieć :). (Raport)


Przeczytaj również:
WWE SmackDown 28/02/2020
WWE SmackDown 06/03/2020
WWE SmackDown 13/03/2020
WWE SmackDown 27/03/2020
WWE SmackDown 03/04/2020
WrestleMania 36
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki