WWE SmackDown 27/02/2018: Raport


SmackDown rozpoczyna powracający John Cena. Stwierdza po chwili, że mamy dzisiaj mieszane reakcje wśród publiczności. Przedstawia się, po czym wyjaśnia nam, dlaczego tutaj jest. Jest tutaj tak jak 99,99% ludzi na SmackDown. Jest tylko jedna osoba, która ma zagwarantowaną walkę na WrestleManii - Shinsuke Nakamura. On próbuje znaleźć swoją drogę do WrestleManii. Wspomina o Fatal 5-Way Matchu na Fastlane, i chciałby wziąć w nim udział. Jest tutaj po to, aby zrobić wszystko żeby znaleźć się w tym pojedynku. Chce wiedzieć, co ma zrobić żeby dostać się na WrestleManię. Wybrzmiała muzyka Shane'a McMahona, który przychodzi do ringu. Shane stwierdza, że Cena jest jedną z najbardziej udekorowanych gwiazd w historii WWE, i stoi z nim właśnie na środku ringu. Dodaje także, że każdy słyszał, co John powiedział. Każdy szuka okazji, aby wystąpić na najwspanialszej scenie ze wszystkich, jednak droga jaką on proponuje wprowadza go w walkę o pas WWE. John uznał, że połowa ludzi chce żeby wygrał, a druga połowa ma inne zdanie, stąd daje to sens, aby dodać go do walki. Shane stwierdza natomiast, że to wprowadza go w środek walki o pas WWE na Fastlane. Gdyby wygrał, nie tylko znalazłby się w walce wieczoru WrestleManii, ale też stworzyłby historię. Wszedłby do ringu na WrestleManii jako 17-krotny mistrz WWE. Jednak to miejsce, w którym otrzymuje się szansę. Shane'owi przerywa muzyka Daniela Bryana. Daniel mówi, że dzisiaj są po tej samej stronie. SmackDown to miejsce szansy. Każdy z uczestników Fatal 5-Way Matchu miał swoją szansę na wejście do walki o tytuł. Taką szansę dostanie także John Cena. Jeśli wygra walkę wieczoru, zostanie dodany do walki o pas WWE na Fastlane. Johnowi spodobał się taki plan i zapytał o rywala. Bryan stwierdził, że jest to ktoś, kogo dobrze zna - AJ Styles!
 
---
Walka: John Cena vs. AJ Styles - jeśli John Cena wygra, zostanie dodany do Fatal 5-Way Matchu o pas WWE na Fastlane.

Rozpoczynają na spokojnie. Mamy zwarcie, z którego lepszą pozycję złapał Styles. Cena wydostał się z chwytu po łokciu w głowę. Po chwili przechodzi do headlocku. Zostaje odbity od lin, po czym wymierza Stylesowi shoulderblocka, pin - 1..2..kick out. Cena o dziwo wciąż ma przewagę nad swoim rywalem, i po kilku ciosach przeszedł do kolejnego chwytu. Fani chantują w między czasie ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Mistrz WWE wydostał się, jednak i tak wpada pod tornado DDT! Pin - 1..2..kick out. Czas na reklamy..

Wracamy z powrotem, i widzimy jak Cena przechodzi do proto bombu. Do tego mamy ''you can't see me'' z five knuckle shuffle. Do Attitude Adjustment nie doszło, jednak Styles skontrował to na neckbreaker! Pin - 1..2..kick out. Próba Styles Clash zostaje zamieniona na katapultę w narożnik. Do tego Cena dorzuca stunnera! Pin - 1..2..kick out. Akcja przenosi się na narożnik, z którego Cena chciał wykonać Attitude Adjustment. Styles oczywiście na to nie pozwolił, wydostał się i wykonał piękny powerbomb! Pin - 1..2..kick out. Lider Cenation powalił swojego rywala, ale pinfall nic mu nie dał. Styles wstaje i Cena ma dla niego potężny clothesline! Pin - 1..2..kick out. Kolejna próba kończy się atkaiem ze strony Stylesa! Reklamy...

Jesteśmy z powrotem, mamy powtórkę, podczas której Cena zgarnął Styles Clash, ale odkopał. Również fani zobaczyli Attitude Adjustment, po którym Cena także odkopał. Wracając do akcji w ringu, Styles wymierzył Cenie clothesline'a, pin - 1..2..kick out. Mistrz WWE nie trafił z moonsaultem, co wykorzystuje Cena, który przechodzi po chwili do STF!!! AJ skontrował akcję na pin - 1..2..kick out. John nie trafił z atakiem w narożniku, Styles szybko przechodzi do phenomenal forearm!!! Pin - 1..2..kick out! Fani chantują ''this is awesome''. AJ wykonuje skok, i nadziewa się na kolana Ceny! Lider Cenation wykonał rywalowi Attitude Adjustment!!! Chciał od razu drugiego dorzucić, jednak AJ wydostał się i uciekł z ringu. Tam Cena nie trafia w rywala i rozwala sobą stalowe schodki! AJ Styles wrócił do ringu, jednak po chwili z niego wyszedł. Gdy podszedł do Ceny, ten wymierza mu Attitude Adjustment na stół komentatorski!!! Cena wraca do ringu, a sędzia zaczyna liczyć. 1,2,3,4,5,6,7,8,9..Styles wraca do ringu! Cena zażenowany całą sytuacją podchodzi do Stylesa i próbuje wykonać AA, jednak mistrz WWE kontruje to na swoją akcję poddaniową!!! Cena dosyść szybko się wydostał, wstał z rywalem i wykonał mu Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Po walce, Kevin Owens i Sami Zayn idą w stronę ringu. Cena czeka na nich, gdy nagle od tyłu zostaje zaatakowany przez Barona Corbina!!! Cała trójka atakuje Cenę i Stylesa aż w końcu wybrzmiewa muzyka Dolpha Zigglera, który pozbywa się ich z ringu! Wydawałoby się, że to już koniec, gdy nagle Ziggler zaatakował AJ Stylesa!!! Cena nie czekał i od razu wymierzył Zigglerowi Attitude Adjustment!!! Po tym SmackDown od razu zeszło z anteny.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki