Potencjalne plany dla Johna Ceny na WrestleManię 34

 

Na obecny moment wciąż nie jest wiadome, co tak naprawdę WWE planuje dla Johna Ceny podczas WrestleManii 34. Na poniedziałkowym RAW, John wyzwał do walki Undertakera, jednak tuż po tym stwierdził, że ta walka jest niemożliwa, dlatego też postanowił przenieść się na SmackDown. Jak już pewnie wiecie, lider Cenation weźmie udział w Six-Pack Challenge Matchu o pas WWE na Fastlane, po tym jak udało mu się pokonać AJ Stylesa na SmackDown.

Nie ma raczej co liczyć na to, że John wygra ten pojedynek. Prawdopodobnie dodali Johna do tej walki, aby przeczekać jeszcze te dwa najbliższe tygodnie, gdzie następnie ruszy program Johna Ceny i Undertakera, który byłby prowadzony na niebieskiej tygodniówce. Z racji tego, że na RAW ruszyły już dwa główne storyline'y.

Gdyby jednak do tych planów nie doszło, mówi się nawet, że na Fastalne może interweniować...Jinder Mahal, który przyczyniłby się do jego porażki. Mówi się także o ewentualnej walce z Bobby'm Roode'm o pas Stanów Zjednoczonych. A ostatnie plotki mówią także o walce z... Reyem Mysterio!

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki