WWE RAW 29/01/2018: RaportWalka: John Cena vs. Finn Balor - walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu o miano pretendenta do pasa Universal (walka z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 34).

Mamy gong, obaj panowie na spokojnie podchodzą do pojedynku. Zaczynamy od zwarcia, które zostaje przerwane w narożniku przez sędziego. Po chantach publiczności, ruszamy z akcją. Po kilku chwytach z obydwu stron, Finn Balor wykonał Cenie dwa arm dragi. Lider Cenation wydostał się z akcji osłabiającej, po której wykonał rywalowi shoulderbloka. Praktycznie od razu przechodzi do headlocka. Balor się wydostał, jednak Cena po raz drugi przeszedł do headlocka. Dzieje się to samo, co przed chwilą. Balor się wydostaje, a Cena wraca do chwytu. Balor zaskoczył Cenę wykonując roll up - 1..2..kick out. John postanowił wyjść z ringu, jednak po chwili wraca. Panowie łapią się za ręce, po czym rozpoczynają 'pokaz' siły. Z tej sytuacji wyszedł lepiej oczywiście Cena, który po chwili powala Balora ciosem w głowę. Czas na reklamy...

Wracamy z powrotem, Cena wciąz przeważa nad Balorem. Wykonuje potężny irish whip do narożnika, po którym Finn pada na matę. Mamy powtórkę z rozrywki. Cena wpadł pod ataki Balora, które zostały zwięczone double stompem. To by było na tyle, albowiem Cena przeszedł do dwóch shoulderblocków oraz proto bombu. Mamy ''you can't see me'' oraz nietrafione five knuckle shuffle. Balor pokazuje do Ceny ''you can't see me'', po czym powala go na matę! Cena wyniósł Balora na plecy, ale nic z tego nie wyszło. Mamy wymianę ciosów, którą wygrał Cena, po tym jak wykonał rywalowi big boota. Mamy zwięczenie momentum Ceny, czyli five knuckle shuffle. Próba AA nieudana, albowiem Balor się wydostaje i powala Cenę potężnym kopniakiem. Szykował się dropkick do narożnika, jednak Cena zaskoczył go clotheslinem! Balor zablokował atak Ceny w narożniku, a Cena zblokował jego akcję. Mało tego, wyniósł go na plecy i wykonał Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..kick out! Cena zaczął coś mówić do publiczności, po czym wszedł na narożnik. Stamtąd oberwał kopniaka w głowę! Spadł na matę, a gdy wstał, otrzymał running dropkicka. Balor nie trafił ze skokiem w Cenę, który przechodzi po chwili do STF!!! Balor mimo wszystko zdołał dojść do lin. Kolejny kopniak dla Ceny. Balor wchodzi na narożnik, a Cena szybko wstał, wyniósł go na plecy i wykonał Super Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzca: John Cena

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki