John Cena jako sędzia specjalny #2


Czas na dokończenie tej serii, bo w sumie ją zacząłem, a nawet nie skończyłem. Jeśli się komuś spodoba, to będzie miło jak zostawicie komentarz.

WWE RAW - 1 listopada 2010

John Cena swoją drugą okazję do sędziowania otrzymał dopiero pod koniec 2010 roku, przygotowywał się w tamtym czasie do swojej roli na gali Survivor Series, gdzie sędziował starcie Randy'ego Ortona z Wade'm Barrettem o pas WWE Championship, ale o tym już wkrótce. Na tym RAW, John był sędzią specjalnym walki drużynowej, w której Randy Orton wraz z R-Truthem mierzyli się z Wade'm Barrettem oraz Davidem Otungą.

Nie będę opisywał całego przebiegu walki, napiszę końcówkę, bo tam się jednak troszkę działo. Uwaga Johna Ceny został zwrócona przez Ortona, w między czasie Otunga zrobił zmianę z Barrettem. Cena tego nie zauważył, więc kazał Barrettowi wrócić do swojego narożnika, sytuacje wykorzystał Orton, który wykonał Otundze RKO, po chwili zaatakował także jego lidera. R-Truth przeszedł do pinu, a Cena odliczył członka Nexusa, tak też zakończyła się walka. RAW zakończyło się stojącym w ringu Ortonem, stojącym przy titantronie Ceną, a pomiędzy nimi stał zdezorientowany Barrett.


Zobacz także:
John Cena jako sędzia specjalny #1


Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki