John Cena jako sędzia specjalny #1


W WWE bywało różnie, czasami się przebierano za kogoś i się go parodiowało, ale było się także sędzią specjalnych w różnych starciach. Takie miano otrzymał John Cena, który kilkukrotnie w swojej karierze założył koszulkę sędziego. Seria długa nie będzie, jednak będzie prawdopodobnie pojawiać się co kilka dni.

WWE RAW - 26 października 2009 
Podczas walki wieczoru, Triple H oraz Big Show mierzyli się między sobą w Lumberjack matchu. Tuż przed startem pojedynku, Shawn Michaels poinformował, że ma specjalnego sędziego, którym okazał się John Cena. Starcie przebiegało niemal po myśli Big Showa, lecz do czasu kiedy to John Cena zadrwił z niego przy liczeniu Triple H'a, ponieważ udał, że naciągnął sobie mięsień u ręki uderzając dłonią o matę. Po tym, nastąpiła seria ataków gwiazd, które stały przy ringu na Big Showa. Swoje pięć groszy dorzucił między innymi Kofi Kingston, Jack Swagger, Mark Henry i Evan Bourne. Jedynie kto oberwał od Big Showa to Santino Marella, który chciał wykonać Cobrę, zamiast tego otrzymał Chokeslam :) Starcie kończy się Attitude Adjustment od Johna Ceny, Sweet Chin Music od Shawna Michaelsa oraz na sam koniec Pedigree od Triple H'a. 

Po walce pojawili specjalni gospodarze RAW wraz z Hornswogglem. Ci ogłosili, że na Survivor Series dojdzie do triple threat matchu o WWE Championship, John Cena zmierzy się z Triple H'em i Shawnem Michaelsem! Cała trójka była w szoku.

Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki