John Cena w Today Show 09/10/2018 P.2: o Jackie Chanie, Nikki Belli i więcej


John Cena pojawił się we wtorek po raz drugi w Today Show, gdzie tym razem odpowiadał na pytania KLG i Hody. Poniżej najważniejsze i najciekawsze wypowiedzi:

* Cena wypowiedział się na temat Jackie Chana, z którym obecnie nagrywa film - Project X. Lider Cenation stwierdził, że jest to wspaniała osoba o niesamowitym charakterze. Dodał, że jest prawdziwym profesjonalistą, i że jest jego fanem
* Ponownie został poruszony temat fryzury Johna, i jako że zdania są podzielone, utworzyli ankietę z zapytaniem, w jakiej fryzurze go wolimy, w krótkich czy długich włosach. Ankieta dopiero wtedy ruszyła, a jej wynik był następujący: ponad 60% głosów zebrały krótkie włosy :).
* KLG i Hoda pogratulowali Johnowi za nominację do People Choice Awards w kategorii najlepszy komediowy aktor.
* Potem temat przeszedł na jego ex, czyli Nikki Bellę. Cena został zapytany czysto hipotetycznie, czy wolałby się z nią spotkać na siłowni czy na wakacjach. Stwierdził, że dla niego wakacje tak naprawdę nie istnieją, dlatego wybrałby siłownię. Dostał kolejne pytanie, czy spotkał się z Nikki od momentu oficjalnego rozstania. John powiedział, że tak, i że przebiegło ono w porządku.
* Na koniec dostaliśmy grę o nazwie Celebrity Swip, gdzie Cena popisał się praktycznie perfekcyjną znajomością języka chińskiego (mandaryńskiego), co możecie zobaczyć poniżej:
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki