John Cena w Today Show 09/10/2018 P.1: o swojej fryzurze, arm wrestling z Shaquille O'Nealem i więcej


Ten tydzień jest zdecydowane bardzo intensywny dla Johna Ceny, albowiem promuje swoją pierwszą książkę dla dzieci 'Elbow Grease'. Lider Cenation zaliczył serię występów, gdzie rozmawiał przede wszystkim o wspomnianej książce. Poniżej przedstawię Wam te najważniejsze i najciekawsze wątki z programu Today Show.

* Lider Cenation pojawił się we wtorek w Today Show, gdzie współprowadzącym show wyjątkowo był Shaquille O'Neal. Na samym początku został poruszony temat fryzury Ceny, na co Shaq stwierdził, że ten wygląda seksownie :). Tuż po tym przeszli do tematu książki, John powiedział, że mimo, że Elbow Grease jest przeznaczone przede wszystkim dla mniejszych czytelników, to ma specjalną wersję dla O'Neal'a, dał mu kopię książki, ale w mini rozmiarze.
* Następnie prowadząca zapytała ich, kto według nich jest silniejszy, na co obaj odpowiadali naprzeciw sobie (Cena że Shaq, a Shaq że Cena). Dostaliśmy więc za to mały challenge w postaci siłowania na rękę. I było tam więcej zabawy i śmiechu niż poważnej rywalizacji, która w ostateczności zakończyła się remisem :)
* Po opowiedzeniu o czym jest książka, o nie poddawaniu się itd., lider Cenation zapowiedział, że po fali hejtu związanej z jego nową fryzurą, ma zamiar ją zatrzymać na dłużej. Ma na myśli to, że po zakończeniu nagrań do filmu 'Project X' (za około dwa miesiące), pozostanie przy swoim nowym looku. Na pytanie, czy jego włosy są naturalne, Cena odpowiedział że tak.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki