WWE RAW 03/09/2012 - Raport


Na początku RAW, generalny menadżer RAW - AJ Lee, ogłosiła, że w walce wieczoru dojdzie do walki Johna Ceny z Alberto Del Rio. Nieco później okazało się, że będzie to Falls Count Anywhere Match.
---
Walka: Falls Count Anywhere Match - John Cena vs. Alberto Del Rio

Wracamy po reklamach, a walka już trwa. Del Rio wymierzył Cenie backbreakera, pin - 1..2..kick out! Lider Cenation następnie wydostał się z chwytu Meksykanina. Obaj wymieniają się ciosami, odbijają się od lin i wpadają pod double clothesline'a! Chwilę później, Del Rio zaskakuje rywala wykonując mu backstabber! Pin - 1..2..kick out. Alberto wchodzi na narożnik, skacze i wpada pod dropkicka! John przeszedł do swojego momentum, czyli dwa shoulderblocki, proto bomb oraz 'you can't see me' z five knuckle shuffle. Próba Attitude Adjustment nieudana, ponieważ Del Rio sprytnie łapie się lin i ucieka z jego pleców. Meksykanin od razu ruszył z atakiem, po czym wyciągnął Cenę z ringu. Cena rozwala sobą schodki, po tym jak Del Rio wykonał mu irish whipa! Po chwili na celu były kolejne, ale Cena sobie na to nie pozwolił. Od razu poszedł za ciosem, wyskoczył z tych schodków i wykonał flying clothesline'a! Pin - 1..2..kick out. John następnie rozebrał stół komentatorski, co wykorzystał jego rywal, który miał dla niego enzuigiri! Pin - 1..2..kick out. Del Rio chciał wykonać suplexa na stół komentatorski, ale Cena zblokował jego próbę. Mamy nieudane AA, po którym Del Rio wbija Cenę w stalowy narożnik! Del Rio bierze krzesło, ale zamiast Cenę, trafia w stalowy narożnik. Cena przerzuca go przez barierki. Następnie przesuwa stalowe schodki pod stół komentatorski. Wszystko po to aby wykonać mu stamtąd Attitude Adjustment. Wziął go na plecy, wszedł z nim po schodkach, ale akcji nie wykonał. Del Rio skontrował to na back suplex!!! Pin - 1..2..kick out! Wracamy do ringu, a Del Rio ma ze sobą mikrofon. Zaczął siebie wywyższać nad wszystkimi, po czym stwierdził, że ma zamiar mu złamać rękę! Cena jednak skontrował jego akcję na STF!!! Meksykanin uratował się tym, że miał w zasięgu ręki mikrofon, którym go zaatakował!!! Del Rio nie trafił z atakiem, i przez to wypada z ringu. Akcja przenosi się w okolice rampy. Tam Cena inkasuje suplexa! Pin - 1..2..kick out. Akcja przeniosła się nieco na bok, gdzie Cena powalił swojego przeciwnika. John następnie chciał rozwalić auto Del Rio, ale ten go z zaskoczeniu uderzył! Walka przeniosła się na zaplecze, gdzie panowie nawzajem się okładają pięściami. Cena następnie wepchnął Del Rio w jakąś kurtynę, rozwalając przy tym całą konstrukcję. Del Rio nie trafił z kopniakiem w głowę, a Cena po chwili wynosi go na plecy i wykonuje mu Attitude Adjustment na jakąś skrzynkę!!! Nagle znikąd pojawia się CM Punk, który nokautuje Cenę kopnięciem w głowę!!! Del Rio przechodzi do pinfallu - 1..2..3!!!

Zwycięzca: Alberto Del Rio

Punk następnie wynosi Cenę na plecy i rzuca nim tak, że ten uderza głową o maskę samochodu!!! Brooks następnie wszedł do samochodu, wzniósł pas WWE do góry, a za kierownicą tego samochodu siedział...Paul Heyman! Takim widokiem kończymy ten epizod RAW!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki