John Cena o tym, czy pozwoliłby swojemu dziecku na bycie gwiazdą WWE, o byciu ojcem i powrocie do Nikki Belli

 

TMZ Sports złapało Johna Cenę na krótką rozmowę, który na wstępie zignorował ich pytanie dotyczące jego powrotu do Nikki Belli, ale powiedział, że oboje są najlepszymi przyjaciółmi i ciągle rozmawiają. Co do ewentualnego ślubu z Nikki, stwierdził że jest to coś, czego by chciał gdy sytuacja będzie właściwa.

John został również zapytany oto, skąd zmiana jego decyzji dotyczącej dzieci. W skrócie, John w końcu doszedł do wniosku, że istnieje życie poza WWE. Chciałby być ojcem, i zmiana decyzji poskutkowała tym, że przemyślał sobie wszystko. Mając 18 lat, myśli się inaczej niż miałoby się 25 czy 35. Chciałby tego, ponieważ poświęcał całe swoje życie pracy i teraz zdał sobie z tego sprawę, że jest życie, że to istnieje i to jest według niego piękne. I częścią tego jest bycie rodzicem.

Na koniec został zapytany oto, czy pozwoliłby swojemu dziecku zostać gwiazdą WWE. Lider Cenation stwierdził, że nie wie co zrobiłby ze swoim życiem, gdyby rodzicie nie poparli jego kariery, dodając że pozwoliłby swojemu dziecku podążać za marzeniami.
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki