Feud: John Cena vs. Rusev (2017)

 

4 lipca 2017 roku, John Cena powrócił na SmackDown po swojej kilkumiesięcznej przerwie. Lider Cenation powrócił w Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych, co oczywiście było jego tematem przewodnim podczas przemowy. W pewnym momencie przerwał mu Rusev, który z flagą Bułgarii pojawił się na rampie. Po chwili gadki, została ustalona walka, a dokładniej to Flag Match, jednak miejsce i czas należał do Ruseva. Walka i tak z góry została już ustalona, i ma odbyć się na gali Battleground.

Tydzień później, John Cena odpowiedział na otwarte wyzwanie AJ Stylesa o pas Stanów Zjednoczonych. Do samej walki nie doszło, ponieważ pierw przerwał im Kevin Owens, a potem zjawił się Rusev, który zaatakował Johna Cenę. To doprowadziło do starcia tag teamowego, w którym John Cena i AJ Styles pokonali Kevina Owensa i Ruseva w walce wieczoru SmackDown. (Raport)

11 lipca na SmackDown, John Cena wykonał kolejne promo dotyczące Flag Matchu oraz Ruseva. W pewnym momencie, John Cena zdjął z chorągiewki flagę Stanów Zjednoczonych, by potem został zaatakowany przez Ruseva. Wszystko skończyło się The Accolade, a Rusev mógł wznieść flagę Bułgarii ku górze. (Raport)

Battleground 2017
Walka jak walka, była przyzwoita, choć same zasady tej walki nie miały trochę sensu, dlatego końcówka walki budziła wiele kontrowersji, mimo tego, zwycięzcą został John Cena, i to on został wygranym tej rywalizacji. (Raport)
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

3 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
6 września 2017 18:52 ×

Widze idzie nadrabianie feudów :)

Odpowiedz
avatar
6 września 2017 19:01 ×

W końcu mam stałe łącze internetu i laptopa, więc mogę w pełni działać, wcześniej miałem spory problem z tym, dlatego stąd praktycznie nic się nie pojawiało, z wyjątkiem newsów i raportów :) wkrótce o wiele więcej.

Odpowiedz
avatar
Mateusz3:16
Jakub
7 września 2017 06:52 ×

Nie moge się już doczekać

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki