WWE SmackDown 11/07/2017: Raport


Do ringu przyszedł nowy mistrz Stanów Zjednoczonych - AJ Styles. Ten po chwili gadania uznał, że utworzy swój własny US Open Challenge. Styles pierw nazwał się najlepszym, dlatego jeżeli ktoś się z tym nie zgadza niech spróbuje szczęścia. Tutaj, teraz, AJ Styles US Open Challenge rozpoczyna się właśnie w tym momencie, a na jego wyzwanie odpowiada...John Cena! Lider Cenation wziął mikrofon, po czym pyta Stylesa czy jest świadom tego, co powiedział. Pyta się czy ten US Open Challenge jest dla niego, na co AJ odpowiedział, że dla niego, specjalnie dla niego. Po chwili John Cena wzywa sędzie. Ten przychodzi, zawodnicy już zapowiedzeni, a tuż przed gongiem wybrzmiewa muzyka Kevina Owensa. KO stwierdził, że nikt nie chce oglądać tej głupiej walki. Jedyną osobą, którą ludzie się przejmują to on sam. Pyta się Ceny po co wrócił, skoro nikt za nim tutaj nie tęsknił. Nie zasłużył, aby być blisko tego tytułu. Kazał mu odejść. Lider Cenation stwierdził, że nie chodzi tylko oto, że ten nie chce go tutaj widzieć, on go po prostu nie widzi. Kazał przyjść Owensowi do ringu, żeby dostać łomot. Tuż po tym, to samo będzie czekać AJ Stylesa. Nagle w tym momencie do ringu wbiega Rusev, który atakuje lidera Cenation! Styles wyrzucił Ruseva, jednak do ringu wkroczył Owens, który zaskoczył go pop-up powerbombem! Cena wraca do ringu, ale to nic nie dało, lider Cenation wpadł pod the Accolade!
----
Walka: John Cena i AJ Styles vs. Kevin Owens i Rusev

Rozpoczyna John Cena i Rusev. Mamy zwarcie, Rusev od razu przechodzi do chin locku. Odbicie od lin, i shoulderblock dla Johna Ceny. Bułgar wychodzi z ringu, po czym podnosi flagę Bułgarii i nią wiwatuje. Fani natomiast chantują ''USA''. Rusev powraca, otrzymuje shoulderblocka, po chwili także running bulldoga. Jest zmiana, wchodzi Kevin Owens. Były US Champion od razu zdominował Johna, Cena otrzymał sporą serię kopniaków i kilka ciosów. Zmiana powrotna. Tym razem Rusev zasadził swojemu rywalowi sporą serią ciosów. Mamy reklamy...

Wracamy z powrotem, Cena próbuje walczyć z Rusevem, i szło mu nawet nieźle, ale po odbiciu od lin otrzymał spin kicka. Pin - 1..2..kick out. Rusev skacze z narożnika, jednak nie trafia, ponieważ John Cena zrobił unik! Mamy zmianę, wchodzi AJ Styles! Mistrz Stanów Zjednoczonych zdominował Ruseva,ale przy akcji poddaniowej swoje zrobił Kevin Owens. Mamy teraz okres, gdzie to AJ Styles obrywał. Owens trzymał go w chin locku, z którego Styles się oczywiście wydostał. Przeszedł po chwili do roll upu - 1..kick out. Obaj wstają, i Owens ma dla niego potężnego clothesline'a! Wchodzi Rusev. Ten wykonuje na nim potężnego kopniaka w głowę, pin - 1..2..kick out. Mamy bear hug. Styles po dłuższym czasie się wydostaje, dorzucając do tego pięknego kopniaka w głowę. Mamy zmiany, wchodzi John Cena i Kevin Owens! Mamy dwa shoulderblocki, proto bomb, a do tego 'you can't see me'' i five knuckle shuffle. Attitude Adjustment nieudane, ponieważ Rusev przeszkodził Cenie. AJ Styles skoczył z narożnika wykonując tym samym phenomenal forearm na Rusevie! Owens następnie otrzymuje kopniaka w głowę, a następnie inkasuje Attitude Adjustment!!! Pin - 1..2..3!!!

Zwycięzcy: John Cena i AJ Styles

Po walce, John Cena i AJ Styles staneli naprzeciw sobie, i wydawałoby się że do czegoś dojdzie, jednak John Cena chwycił rękę Stylesa i uniósł ją do góry. Tak też kończymy ten epizod SmackDown!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

6 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
PANDA
Jakub
12 lipca 2017 12:00 ×

Jestem tylko ciekaw czy będzie jakaś rywalizacją samiego zayna z marią i jej męzem

Odpowiedz
avatar
12 lipca 2017 14:50 × Ten komentarz został usunięty przez autora.
avatar
12 lipca 2017 14:51 ×

To by bylo marnowanie Zayna

Odpowiedz
avatar
12 lipca 2017 14:58 ×

W sumie bym sie nie zdziwil, bo wwe czasem lubi marnować zawodnikow np John Cena przed wm33

Odpowiedz
avatar
PANDA
Jakub
12 lipca 2017 15:44 ×

Racja wogóle nie rozumiem poco oni powrócili

Odpowiedz
avatar
12 lipca 2017 18:02 ×

Ja nawet nie wiedziałem kim są ale to jest faktycznie smutne ze wwe woli cos takiego niz nawet wziąść nowych zawodników z innych federacji

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki