Feud: John Cena i Nikki Bella vs. The Miz i Maryse (2017)


Można by rzec, że rywalizacja Johna Ceny i Nikki Belli z Mizem i Maryse rozpoczęła się na gali Elimination Chamber, choć to był dopiero zalążek rozpoczynającego się feudu obu par. Podczas Elimination Chamber Matchu, John Cena wyeliminował The Miza, natomiast na zapleczu, Maryse trochę ucierpiała z powodu Nikki Belli, która wdała się w bójkę z Natalyą.

21 lutego na SmackDown, John Cena i The Miz wzięli udział w Battle Royal o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE. John wyeliminował swojego rywala prawidłowo, natomiast Miz postanowił wrócić i sam osobiście wywalić Cenę z ringu. Tym samym przecież pozbawił go szansy odzyskania tytułu. (Raport)

Kolejne SmackDown przyniosło nam MizTV, w którym pojawił się oczywiście John Cena. Panowie wdali się w niezłą dyskusję, aż nawet sama Maryse się wtrąciła kiedy John Cena miał zamiar już odejść na zaplecze. ''Dogadała mu'', po czym uderzyła go prosto w twarz. John oczywiście w swoim stylu zaśmiał się, dodając, że ona popełniła największy błąd w swoim życiu. Tuż po tym do ringu przybiegła Nikki Bella, a Miz i Maryse się zwinęli. Bella powiedziała, że ją połamie jak jeszcze raz dotknie jego faceta, na koniec dodając, że jest dziwką. (Raport)

7 marca na SmackDown, John i Nikki odbyli swoją pierwszą wspólną walkę w karierze, gdzie bez problemów pokonali Jamesa Ellswortha oraz Carmellę. Miz i Maryse znajdowali się przy stoliku komentatorskim, więc można było się spodziewać, że coś odwalą. No i tak też było, oboje po walce wyciągnęli Johna i Nikki, następnie ich atakując. (Raport)

Następne SmackDown przyniosło nam kolejne MizTV, gdzie tym razem Miz i Maryse rozpoczęli temat pierścionka, którego Nikki przecież nie posiadała. Doszło oczywiście do wymiany słów, tylko tym razem mówiła sama Nikki do Maryse, więc tak jakby była to ich chwila. Skończyło się na  tym, że pojawił się Daniel Bryan, który ogłosił mixed-tag team match na WrestleManii 33! (Raport)

Na przedostatnim epizodzie SmackDown, John Cena pokonał Fandango w bardzo szybkim pojedynku, gdzie u jego boku był Tyler Breeze, który przebrał się za..Nikki. Jemu też się oberwało od niej. Tego samego wieczoru zobaczyliśmy parodię Total Bellas z udziałem Miza i Maryse. (Raport)

28 marca na SmackDown, doszło do trzeciej już edycji MizTV, gdzie obejrzeliśmy ciąg dalszy, i w sumie finał parodii Total Bellas w wykonaniu Miza i Maryse. Potem pojawili się John Cena i Nikki Bella, gdzie doszło do ostatniej wymiany słów przed WrestleManią. Można by rzec, że Cena zgasił Miza i Maryse. (Raport)

WrestleMania 33
Samej walki nie ma co oceniać, bo poziom był słaby, jednak że zwycięzcami zostali John Cena i Nikki Bella, którzy bez większych problemów pokonali swoich rywali. Ważniejsze było jednak to, co wydarzyło się po walce, albowiem John Cena oświadczył się Nikki Belli, a ta powiedziała ''Tak''! (Raport)
 
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

2 komentarze

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
5 kwietnia 2017 12:58 ×

Wbrew pozorom nie najgorszy feud

Odpowiedz
avatar
5 kwietnia 2017 13:55 ×

Jasne, było nawet przyzwoicie :)

Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki