WWE SmackDown 21/02/2017: Raport


Walka: 10-Man Battle Royal o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE - John Cena vs. AJ Styles vs. Luke Harper vs. The Miz vs. Dolph Ziggler vs. Baron Corbin vs. Kalisto vs. Apollo Crews vs. Dean Ambrose vs. Mojo Rawley

Jako ostatni wchodził Dean Ambrose, który rozpoczął walkę, atakując Barona Corbina! Reszta od razu zajęła się sobą. Fani chantują ''AJ Styles, Lets Go Cena''. Lider Cenation próbował wyeliminować Dolpha Zigglera, lecz ten miał dla niego superkicka! Ziggler wraz ze Stylesem próbowali pozbyć się Johna Ceny, jednak nic z tego. Styles od razu próbował wyeliminować Zigglera, ale skończyło się tm samym. Rawley i Crews wspólnie atakują Miza, próba skończyła się niczym. John Cena przeszedł po chwili na The Miza. W między czasie, Ziggler zajął się Ambrose'm, a Corbin Harperem. Mamy chanty ''Lets Go Cena, Cena Sucks''. Cena próbował wykonać Attitude Adjustment na Baronie Corbinie, lecz zapadał się pod ciężarem i upadł. Mamy reklamy..

Jesteśmy z powrotem, Mojo Rawley zajął się Baronem Corbinem. Szło mu nawet nieźle, lecz po chwili z zaskoczenia został wyeliminowany! Kalisto zyskał swoje momentum, zdolał powalić Dolpha Zigglera, Luke'a Harpera oraz Deana Ambrose'a. Po chwili ponownie przeszedł na Zigglera. Obaj zaczęli walczyć na krawędzi ringu. Ziggler zaczął ruszać jego maskę, co pozwoliło mu odwrócić uwagę, aby następnie wykonać superkicka, po którym spada na podłogę! Ziggler następnie zostaje wyeliminowany przez Apollo Crewsa! Ziggler wziął krzesełko i zaczłą okładać nim Kalisto. To odwróciło uwagę Crewsa, który zostaje wyeliminowany przez Barona Corbina!! Crews przejął krzesełko od Zigglera, który zaczął przed nim uciekać. Wracamy do ringu, Cena i Styles wymieniają się ciosami. Lider Cenation przechodzi do Attitude Adjustment, po którym AJ wstaje na nogi! Harper powalił Cenę i Stylesa, natomiast Ambrose jego. Miz zajął się Deanem, który znalazł się przy narożniku. Jako, że ma czterech rywali w narożnikach. Wymierza każdemu po dropkicku. Jako, że Cena leżał na kolanach, miał dla niego kopniaki w stylu Daniela Bryana. Nie udało mu się wykonać tego ostatecznego w głowę, ponieważ John Cena zrobił unik, po czym wyeliminował Miza!!! Mamy reklamy...

Wracamy po reklamach, Styles walczy z Ambrose'm. Obaj starali się wykonać na sobie german suplexy, lecz uprzedził ich John Cena, który wykazał się ogromną siłą, wykonująć podwójny german suplex! AJ Styles otrzymuje dwa shoulderblocki oraz proto bomb. Przy ''you can't see me'' otrzymał End of Days od Barona Corbina!!! Ambrose po chwili eliminuje Corbina!!! Ten nie mógł tego tak zostawić, dlatego wyciągnął Ambrose'a i go zaatakował! Po chwili w ringu znalazł się The Miz, który wyeliminował Johna Cenę!!! Cena chciał wrócić, lecz sędziowie go cofnęli, Miz natomiast uciekł z ringu i z trybun pokazał do Johna ''you can't see me''. Lider Cenation się zaśmiał, machnął ręką i udał się na zaplecze. W ringu pozostał tylko Luke Harper i AJ Styles. Po dłuższej walce, obaj wyeliminowali siebie nawzajem! Wcześniej wrócił jeszcze Ambrose, ale został wyeliminowany. Sędziowie zaczęli dyskutować na ten temat, ale niczego nie wymyślili.

No Contest
 

Po chwili pojawił się generalny menadżer SmackDown - Daniel Bryan, który ustalił, że za tydzień AJ Styles i Luke Harper zmierzą się ze sobą, a zwycięzca zawalczy z Brayem Wyattem na WrestleManii 33. Styles odepchnął lekko Harpera, który odpłacił się potężnym clothesline'm! Jego widokiem kończymy to SmackDown!
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

ConversionKonwersja BuźkiBuźki