John Cena był bliski zwolnienia z WWE


Ciężko stwierdzić czy to prawda, jednak Dave Meltzer w ostatnim Wrestling Observer Radio wyjawił, że John Cena nim stał się jeszcze wielką gwiazdą WWE, to był bliski zwolnienia. Jak stwierdził Meltzer, John był zbyt szybko powołany w 2002 roku, co niemal kosztowało jego karierę. Ponoć wpływowe gwiazdy WWE nie dopuściły do tego.

"John Cena pracował w OVW, gdzie tak naprawdę nauczył się tego fachu. Był powołany zbyt szybko, gdzie każdy to wiedział, i były polityczne powody, dla których to się stało, no i to prawie kosztowało jego karierę. Gdyby nie przychylność Stephanie McMahon, po tym jak zdecydowali się, aby go puścić, nie byłoby go tutaj."

Ciekawe jest w sumie to, że dopiero teraz o tym mówią. Nawet w Talking Smack, Daniel Bryan wspomniał w rozmowie z Mizem, że Cena na początku swojej przygody z WWE mógłby się z nią szybko pożegnać.“[John Cena] worked OVW for a while which is where he really learned his craft. He was called up too soon, which everyone knew, and there’s political reasons why that happened, and it nearly cost him his career. If it wasn’t for Stephanie McMahon taking a liking to him after they’d just about decided to let him go, he could’ve been gone.”
Następny
« Poprzedni
Poprzednie
Następny post »

1 komentarze:

Kliknij tutaj komentarze
Mateusz3:16
Jakub
11 marca 2017 18:00 ×

Juz kiedys o tym słyszałem, podobno Vince nie byl do niego przekonany, aż dziwne jak to sie wszystko zmienia

Mateusz3:16
Odpowiedz
avatar

ConversionKonwersja BuźkiBuźki